Метра компатибилен со радио, 99-7809b Двоен/единечен комплет DIN Dash за 2004 - 2008 Acura TSX без навигација

Метра компатибилен со радио, 99-7809b Двоен/единечен комплет DIN Dash за 2004 - 2008 Acura TSX без навигација

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

За 2004-2008 година Acura TSX без навигација. Единечна ДИН или двојна ДИН радио одредба. Насликана мат црна за да одговара на фабричката боја на цртичка и стилот на текстура. Пластичната конструкција со висок степен ABS обезбедува долготрајно безбедно вклопување. Ставка. Ставка. Овој единечен комплет за инсталација на DIN или Double DIN Radio Dash за избрани возила од 2004 до 2008 година Acura TSX без фабричка навигација, е дизајниран и произведен со прецизни толеранции за гапчиња што се вклопуваат помеѓу цртичката и комплетот. Комплетот сместува ISO -сингл DIN или Double Din Atermarket Radio и вклучува џеб за складирање под радиото за монтирање на единечни DIN. Исто така, се одликува со пластична конструкција со висок степен ABS и насликана мат црна за да одговара на фабричката боја на цртичка и стилот на текстура. Вклучува монтирање на хардвер и чекор по чекор упатства. Мала внатрешна модификација на цртичката, потребна за да се вклопи во радио -маркетинг и овој комплет за цртичка во возилото.

Избор на клиенти

Metra 95-7862 Double Din Installation Dash комплет за Honda Accord Свеж
Metra 95-7862 Double Din Installation Dash комплет за Honda Accord

ДвоенДин Радио одредба Двоен комплет за цртичка за инсталација DIN За Honda Accord 200307 возила Адаптер за антен�

DEN 1.67
Декодерот за ретрофит на безжичен CarPlay CarPlay за BMW 1 2 3 4 серија со NBT System F20 F21 F22 F23 F23 F30 F31 F32 F33 2011-2015 Свеж
Декодерот за ретрофит на безжичен CarPlay CarPlay за BMW 1 2 3 4 серија со NBT System F20 F21 F22 F23 F23 F30 F31 F32 F33 2011-2015

Поддржете безжична воздушна игра за i Phone Поврзете го вашиот телефон со вашиот автомобил Екранвашите ап�

DEN 0.67
Комплет за инсталација со двојни DIN Metra 95-5812 за избрани 2004-годишни возила на Форд-Блак Свеж
Комплет за инсталација со двојни DIN Metra 95-5812 за избрани 2004-годишни возила на Форд-Блак

Комплет за инсталација на стерео дизајниран да одговара на секое стандардно радио висок 4 ” Направено о

DEN 193.60
Метра 95-7621 Инсталациски комплет за цртичка за 2014 година- Нисан Верса Свеж
Метра 95-7621 Инсталациски комплет за цртичка за 2014 година- Нисан Верса

Тип на производ : Електроника за автомобили Димензии на пакетот : 4.572 L x 14.732 W x 22.098 H (сантиметри) Тежина на

DEN 287.84
Metra 95-7337b Double Din Installation Dash комплет за 2010 година Киа Соул Свеж Попустот
Metra 95-7337b Double Din Installation Dash комплет за 2010 година Киа Соул

Насликана мат отпорна на гребење, за да одговара на фабричката цртичка Двоен Дин радио одредба...

DEN 199.84
Metra95-9011b Double Din Mount Kit за 2005-ти-дополнети возила на Volkswagen, Свеж
Metra95-9011b Double Din Mount Kit за 2005-ти-дополнети возила на Volkswagen,

Инсталационен комплет за цртичка за двојни радија на DIN Мулти комплет за избрани возила на Volkswagen...

DEN 2.00
Метра 82-3300 95 адаптер Chevy Cavalier Свеж
Метра 82-3300 95 адаптер Chevy Cavalier

Дизајнирано специјално за Chevy Cavalier од 19952004 година, Понтијак Сонце оган Адаптира 5 1 / 4 или 6 1 / 2 звучник на �

DEN 849.60