PUMA UNISEX-дете Еден 5,3 мг rуниор фудбалски чизми

PUMA UNISEX-дете Еден 5,3 мг rуниор фудбалски чизми

DEN 422.40

Свеж

Достапно.

100% синтетички. Рачно изработен ѓон. Горниот материјал : синтетички. Puma One 20,3 mg Jr Boys Boys Leather Multiground Football Boots - Yellow The Puma One 20,3 JR е дизајнирана за совршено да се вклопи на подножјето, да биде брз на теренот и да има одлично чувство на топката. Puma One 20,3 JR е подготвен да им даде на младите играчи доверба што им е потребна за да ја играат најдобро. Outsole : -низок профил мулти-проследен TPU Outsole. Погоден за употреба на вештачка трева и тврди природни површини. Горна : - Кожа со полно жито. Плетена чорап.

Избор на клиенти

Nike Unisex-Sneaker Sneaker Свеж
Nike Unisex-Sneaker Sneaker

Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно низок врв од лак Гумениот ѓон обезбедува трајна влечење...

DEN 159.20