Healthcom 8 пакет 50 грам/50 ml круг празни тегли замрзнати стаклени шише козметички крем тегла дрва жито капаче козметички сад стакло крем кутија за полнење лосион тенџер?

Healthcom 8 пакет 50 грам/50 ml круг празни тегли замрзнати стаклени шише козметички крем тегла дрва жито капаче козметички

DEN 367.36

Свеж

Достапно.

✔ висок квалитет : 50 грама тегли со крем со капак се изработени од стакло со висок степен и PP, ABS, стаклото шише е многу текстурирано, отпорни на корозија, издржливо и убаво за употреба. Нетоксична и невкусна заштита на животната средина. Лесно за чистење, повторна употреба и рециклирање. ✔ Добро запечатување : 50 грама тегли со внатрешни облоги и капаци на куполи, перформансите за запечатување се добри, не мора да се грижите за протекување на козметика. Да се ​​случи на добро запечатување, може да го изолира и секундарното загадување на козметиката. или лична употреба. Applicationsид апликации : Погодно за DIY. Користете за мелеми, креми, сјај за усни, крем за очи, солвеви, тинктури, шминка, мешавини на ароматерапија со есенцијално масло, козметички производ на сончање, крем за лице, маска за кал, крем за очи, маст за маст, зачини, зачини и друг производ за нега на кожата на телото. ✔ Далетикувајте изработена, мазна површина без остри рабови, широк дизајн на устата, подобра погодност за складирање на репелант на инсекти, примерок, дизајни за нокти, обетки, монистра, секвенци, палета, мал накит. ✔ перфектно користете за козметички производ, крем за лице, маска од кал, крем за очи, размачкувач и други производи за нега на кожата на телото и производи за шминка. Може да им дадете и на вашите роднини и пријатели како подароци за Божиќ или други празници, тогаш тие ќе имаат среќни празник. ✔ Healthcom 8 пакет 50 грам/50 ml околу празни тегли замрзнати стаклени шише козметички крем тегла дрва жито капаче козметички сад стаклена крем кутија за полнење лосион тенџере тегли за шминка за усни мелем очила ✔спецификација : капацитет : 50g/50ml материјал : стакло и pp, pp, pp, pp, pp, pp, Големина на ABS : 57 x 46 mm/2.24 x 1,81 инчи (Diameterxheight) Боја : проucирен пакет Вклучува : 8 парчиња * 50ml замрзнато стакло козметички крем тегла. ✔description : 1. Кревни тегли со капак се изработени од стакло со висок степен и PP, ABS, издржлива, цврста и безбедност. 2. Истекување на изобилство, добро запечатување. 3. Погодни и преносни, 50гр тегли со внатрешни облоги и капаци на куполи, создадете тесен заптивка. Совршен за патување, пикник и погодно за да се земе. 4. Погодно за DIY. Користете ги за мелеми, креми, сјај за усни, крем за очи, солви, тинктури, шминка, мешавини на ароматерапија со есенцијално масло, сончање и многу повеќе. 5. Прекрасните контејнери со резолуција со широк дизајн на устата и дрвен капак ја прават оваа крем тегла поуникатна и убава. Погодност за складирање на репелант на инсекти, примерок, дизајни за нокти, мониста, пајлет, мал накит. ✔notice : 1. Поради причината за светлината и дисплејот, бојата може да има мала разлика. Ве молиме разбирање! Ве молиме, оставете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење. 2. Ве молиме, kindубезно разбрани дека стаклените шишиња се лесни за кревки. Ве молиме, контактирајте ја нашата поддршка за клиенти затоа што ние сме 100% посветени на вашето задоволство како клиент.

Capacity: 50g/50ml
Material: Glass and PP,ABS
Size: 57 x 46 mm/2.24 x 1.81 inch (DiameterxHeight)
Color: translucent
Package include: 8 Pcs * 50ml Frosted Glass Cosmetic Cream Jar. ✔Description
1. Cream Jars with lid are made of high grade Glass and PP,ABS, Durable,sturdy and safety.Non-toxic and tasteless,environmental protection.Easy to clean, reuse, and recycle.:
2. Leakproof, good sealing.look textured and upscale.Jars for sampling of eyeshadows, powders, blush, eye creams, lip balm, lotions and other cosmetics.:
3. Convenient and Portable,50g jars with inner liners and dome lids, create a tight seal. Perfect for travel, picnic, and conveniently to take.:
4. Suitable for DIY. Use for balms, creams, lip gloss, eye cream, salves, tinctures, makeup, essential oil aromatherapy blends, sunscreen and more.:
5. Beautiful upscale Containers with wide mouth design and wooden lid make this cream jar more unique and beautiful. Convenience for storing insect repellant, specimen, nail designs,beads, paillette,small jewelry.:
✔Notice:
1. Due to the reason of light and the display, the color may have slight difference. Please understanding! Please allow slight dimension difference due to different manual measurement.:
2. Please kindly understanding that Glass bottles are easy to fragile.Please contact our customer support because we are 100% committed to your satisfaction as a customer. :

Избор на клиенти

3/4 Инчен Диск Приклучок Продолжување 8 Инчен Свеж
3/4 Инчен Диск Приклучок Продолжување 8 Инчен

Хром ванадиум челик термички обработени 3 / 4 Диск Приклучок Продолжување 8 Произведени на највисок квал�

DEN 547.20
n/DUAL Bay USB 3.0 ДО SATA IDE Надворешен Хард Диск Докинг Станица со 2-Порта Центар Читач На Картички 2.5/3.5 Инчен SATA/IDE Свеж
n/DUAL Bay USB 3.0 ДО SATA IDE Надворешен Хард Диск Докинг Станица со 2-Порта Центар Читач На Картички 2.5/3.5 Инчен SATA/IDE

Модел : 2БЕЈ USB 3.0 ДО Sata / IDE Hdd Докинг Станица Материјал : Алуминиум + СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Внатрешен интерфејс :

DEN 0.33
2020 Топс Кофа За Ѓубре Деца Доцна На Училиште Модринки Црна 67Б Рик Топката Тргување Картичка Свеж
2020 Топс Кофа За Ѓубре Деца Доцна На Училиште Модринки Црна 67Б Рик Топката Тргување Картичка

* ПОБАРАЈТЕ БЕСПЛАТНИ ПРОМОЦИИ ЗА ИСПОРАКА И ПОПУСТ* Повеќе 400,000 уникатни предмети за продажба на Над 2 м�

DEN 31.20
Кралски Суверени Фалсификувани Пенкала За Откривање 12 Пакети Свеж Попустот
Кралски Суверени Фалсификувани Пенкала За Откривање 12 Пакети

Инстант верификација на валута Работи на сите американски и повеќето меѓународни валути Заштитете се о

DEN 177.28
Бенсои Правосмукалка Замена Вода Компатибилен Со Просценски М7 Про Робот Правосмукалка Резервни Делови Свеж
Бенсои Правосмукалка Замена Вода Компатибилен Со Просценски М7 Про Робот Правосмукалка Резервни Делови

Компатибилен Со Просценски м7 про Тип : Правосмукалка Делови Боја : боја на слика Материјал : пластика...

DEN 1.33
Пума Машки Вол Ранец, 23 Пролет Лето Боја Пума Црна, Една Големина Свеж
Пума Машки Вол Ранец, 23 Пролет Лето Боја Пума Црна, Една Големина

Тип На Затворање : Патент Висина 19,7 х Ширина 10,8 х Длабочина 6,9 инчи (50 х 27,5 х 17,5 Број На Џебови : 6 (3 надвореш

DEN 1718.40
Тв Ѕид Заграда, Вчитување 44LB ТВ ЅИД Штанд CTX006 За Спална соба За Ресторан Свеж
Тв Ѕид Заграда, Вчитување 44LB ТВ ЅИД Штанд CTX006 За Спална соба За Ресторан

[Широко Се Користи] за дневни соби, спални соби, ресторани, десертни куќи, сали за состаноци, изложбени с�

DEN 1041.60
Моландра Производи Бринета Срциња - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро Свеж
Моландра Производи Бринета Срциња - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро

ПАТНИЧКИТЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! Ова Е Кригла За Патување од Нерѓосувачки Челик 14оз Со својата убава мазна површ�

DEN 484.16
DTZ DizTreatz Стп Кожа Голема Корпа За Отпадоци 2,6 Литри/10 Литри, Корпа За Отпадоци, Декоративна, Стилска Лесна Корпа За Отпорност Свеж Попустот