Ножици за алуминиумски кујнски ножици на индустриски ножици не'рѓосувачки челик

Ножици за алуминиумски кујнски ножици на индустриски ножици не'рѓосувачки челик

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Модел : Ножици на алуминиум во кујната. Материјал : легура од не'рѓосувачки челик/алуминиум. Користете : за мултифункционални ножици на електричари. Големина : 215*100мм. Боја : жолта. Стил : Алуминиумски кујнски ножици Материјал : Не'рѓосувачки челик/алуминиумска легура Боја : жолт стил : Семејни ножици Употреба : За ножици за домаќинства Големина : 215*100мм.

Избор на клиенти

298 - Ножици Со Квалитет На Две Ѕвезди-Ножици Со Две Ѕвезди, Фини, Екселта - Секоја Свеж
298 - Ножици Со Квалитет На Две Ѕвезди-Ножици Со Две Ѕвезди, Фини, Екселта - Секоја

Две Ѕвезда Квалитет Ножици Нерѓосувачки Челик 4" Сечилото 1.5 " долго Право Две Ѕвезда Квалитет Ножици Нер

DEN 0.67
Зафати печатени ножици, 7x3 во канцеларија, училиште и занаетчиство Свеж
Зафати печатени ножици, 7x3 во канцеларија, училиште и занаетчиство

Ножици Ножици Стилски избор за сите ваши потреби за сечење! Овие ножици од 7 инчи Тие се идеални за занае�

DEN 0.67