Девојки за девојчиња од џета девојчиња без ракави крстовички крстовички мрежи леотарски фустан латински балетски танцов костум

Девојки за девојчиња од џета девојчиња без ракави крстовички крстовички мрежи леотарски фустан латински балетски танцов костум

DEN 181.60

Свеж

Достапно.

40% полиестер, 20% спандекс, 30% мрежа, 10% најлон. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Балетскиот леотарски фустан е изработен од полиестер, спандекс и материјал од мрежа, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Шпагети лентите за рамо се крцкави на задниот дел, дизајн со висок половител, врски со појас назад. Здолништето на сјајно мрежење е прикачено околу еластичната половината. Прекрасна танцувачка облека за вашата девојка. Погоден за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценски перформанси, итн. 40% полиестер, 20% спандекс, 30% мрежа, 10% најлон. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Балетскиот леотарски фустан е изработен од полиестер, спандекс и материјал од мрежа, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Шпагети лентите за рамо се крцкави на задниот дел, дизајн со висок половител, врски со појас назад. Здолништето на сјајно мрежење е прикачено околу еластичната половината. Прекрасна танцувачка облека за вашата девојка. Погоден за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценски перформанси, итн. -Подредена големина - | - Должина на фустанот (исклучена лента) - | градите - | - половината - - 4- - | - 4 години | - 19,5 "/49.5cm - | 20 "/51cm | - 19,5" /49.5cm - 6 | -6 години | 20 "/51.5cm | 21" /54cm|20.5"/52.5cm - 8 | - 8 години | - 21,5 "/54.5cm - | - 22,5"/58cm - | 22 "/56.5cm- 10 - | 10 години | - 22,5 "/57.5cm - | 24 "/62cm | - 23.5" /60.5cm - 12 - | - -12 години | - 23,5 "/60.5cm - | 26"/66cm | 25 "/64.5cm- - 14 - | 14 години |- 25 "/63.5cm | - 27,5"/70cm - | 27 "/68.5cm 16 - | 16 години | 26 "/66.5cm- - | 29 "/74cm | - 28,5" /72.5cm.

Избор на клиенти

Nokmopo плус коктел фустани за жени мода пролет и есен бохо тркалезен фустан од вратот формални фустани Свеж
Nokmopo плус коктел фустани за жени мода пролет и есен бохо тркалезен фустан од вратот формални фустани

Лабава фит фустан има секси V врат, цврста боја, еластично деколте, симпатична ракав на Ruffle Bellвоно секси �

DEN 766.40
Yeakdorенски женски латински танц фустан раб без бек -бек самба румба салона костум леотарски флапер фустан Свеж
Yeakdorенски женски латински танц фустан раб без бек -бек самба румба салона костум леотарски флапер фустан

95% полиестер, 5% спандекс Направено од мека ткаенина, дишење, удобно да се допира и да се носи, ве тера да с�

DEN 0.67
Zltdream дама на стомакот танц со долги ракави врвен кристален памук Свеж
Zltdream дама на стомакот танц со долги ракави врвен кристален памук

100% памук Повлечете го затворањето Големина : една големина, без подлога за градите Тежина : 0,075 кг...

DEN 1.67
Летен долг фустан за жени цветни печатени обични кратки ракави Sundress Loose Boho Midi A Line Fuest за забава на плажа Свеж
Летен долг фустан за жени цветни печатени обични кратки ракави Sundress Loose Boho Midi A Line Fuest за забава на плажа

Womenените се облекуваат обичен долг долг ракав мини фустан жени фустани фустани летни фустани 2023 цветни �

DEN 2.33
Јонгс женски шифон лирски танц фустан современи носии со висока ниска здолниште со леотарска танцувачка облека Свеж
Lcepcy гроздобер фустан за жени Зимски Божиќ плус големина долга ракав крпеница фустани со качулка наметка за облеки Свеж
Облека за кучиња од кучиња со поводник за мачки кутре лето маче облека Чивахуа Теакуп фустан од Јоркшир Свеж
Облека за кучиња од кучиња со поводник за мачки кутре лето маче облека Чивахуа Теакуп фустан од Јоркшир

Сетот за поводник за облекување кучиња е направен од памук кој е удобен и дише за носење Поводот за кучи�

DEN 2.67