Снежни ланци со патнички автомобили во банда, синџири за снег за гуми преносни лесни за монтирање на синџири за снежни гуми за влечење во итни случаи -145/70 R12

Снежни ланци со патнички автомобили во банда, синџири за снег за гуми преносни лесни за монтирање на синџири за снежни гуми

DEN 332.80

Свеж

Достапно.

Кога тркалото се врти, се активира системот за автоматско центрирање и автоматско затегнување, а ланецот е затегнат околу гумата. Задавање : Најважно е дека синџирите на снежни гуми не можат да гарантираат сè. Може да се користи широко користено во снег, угорница, мраз, лизгање на песок и кал на кал (надвор од патот,). Нема употреба кога абењето на ланецот е над 30%; 4. Откако ланците ќе бидат завиткани околу гумите, кога возилото започнува, процесот на инсталација е завршен. Анти-лизгачки снежни ланци- не можат да ги користат само на ледениот пат, туку и на патот „Песок“, „Кал пат“ или „Качување по пат“. Снежните ланци можат да се прилагодат да се вклопат совршено. Синџирите за снег на автомобили не се само сезонски производи, туку не само во зима и дожд и снег. Ви даваат дополнителен зафат на вашиот автомобил кога и да ви треба. Кога возите, да се биде внимателен е најважната работа. Чувајте ја брзината на возилото под 40 км на час, не ги тресете сопирачките или направете остри вртења. Добра компатибилност - Универзална дизајниран за автомобилите со гума 145/70 R12. Гаранција- каков било проблем, слободно контактирајте со нас. Синџирите за снег на автомобили не се само сезонски производи, туку не само во зима и дожд и снег. Willе се испорача во рок од 1- 2 дена по поставувањето на нарачката. Новите токи за затегнување на типот на Gear Type предизвикаа ланецот да се изгуби или да се оддалечи од правилната позиција за фиксирање. Ви даваат дополнителен зафат на вашиот автомобил кога и да ви треба. За минути инсталирање - брза инсталација, лесна за носење и употреба. Снежните ланци на автомобили, повеќе ги штитат гумите, лесни за излегување на патот.За минути инсталирање - брза инсталација, лесна за носење и употреба. Закривениот шуплив дизајн може ефикасно да го елиминира снегот и да го зајакне анти-лизгачкиот ефект. Брзината не треба да биде повеќе од 40 км на час; 2. Слично на тоа, скијањето, надвор од патот, истражувањето на теренот, планинското возење и другите услови за возење имаат незаменлива улога. Чувајте безбедно растојание, внимавајте да возите ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Засилените вградени челични нокти се обликуваат едно време, така што тие не се лесни за паѓање. Престанете да користите кога чувствувате абнормални звуци; 5. Престанете да ја користите ако се исклучи ланецот на прегратките; 3. Слично на тоа, скијањето, надвор од патот, истражувањето на теренот, планинското возење и другите услови за возење имаат незаменлива улога. Кога ќе дојде зимата, снежните ланци ви овозможуваат да стигнете таму безбедно, лесно и стилски. Тесно одговара на гумите без празнини, што е многу безбедно. Отпорност на ниска температура (- 30 ° C) . Гаранција- каков било проблем, слободно контактирајте со нас. За мажи и жени, лесно е да се инсталираат неколку минути без дополнителни алатки. Погоден за кој било автомобил со гума 145/70 R122. Заштитете ги гумите и возилата безбедно.

Избор на клиенти

Премиум автомобил гуми снежни чорапи за зимска екстрапро -серија текстилна снежна ланец за Полестар Свеж
Премиум автомобил гуми снежни чорапи за зимска екстрапро -серија текстилна снежна ланец за Полестар

Пауза на ланец или 'рѓа во една сезона; Matte Snow Skings Chods Superx обезбедува долгорочна употреба Дизајн на Канада

DEN 784.00
Динамика на икони возила 6020107345GB легури на икони Bandit GLS Black - 20 x 10/5 x 5 / -24mm / 4,5 BS Свеж
Динамика на икони возила 6020107345GB легури на икони Bandit GLS Black - 20 x 10/5 x 5 / -24mm / 4,5 BS

Димензиите специфични за апликацијата ја оптимизираат динамиката на возилото и расчистувањето на гуми

DEN 6719.84
Weld Racing Pro starвезда полиран алуминиум - тркало од 15 x 15 инчи Свеж
Weld Racing Pro starвезда полиран алуминиум - тркало од 15 x 15 инчи

Се одликува со оригинален квалитет на заварувањето за супериорни перформанси Овие се целосна линија на

DEN 841.60
OE Wheels LLC 22 инчи бандажи одговара на Chevy Silverado Tahoe Sierra Yukon Escalade Cv82 Gloss Black 22x9 венчиња Hollander Свеж
OE Wheels LLC 22 инчи бандажи одговара на Chevy Silverado Tahoe Sierra Yukon Escalade Cv82 Gloss Black 22x9 венчиња Hollander

Број на дел од производителот (MPN) : 9508454 Структурно доживотно, една година гаранција за завршување на лиц

DEN 431.84
TireChain.com 10-16.5, 10 16.5 Дуо Грип Тракторски ланци на гуми од 2 Свеж
TireChain.com 10-16.5, 10 16.5 Дуо Грип Тракторски ланци на гуми од 2

9 Дуо вкрстени ланци по гума наспроти нормалното дуо1016,5 што има само 5 дуовкрстени ланци кои предизвикув

DEN 3.33
Yiisu L291GL единечни анти-лизгачки ланци задебелени гума зимски снег за итни случаи, снежни ланци за снег Свеж
Yiisu L291GL единечни анти-лизгачки ланци задебелени гума зимски снег за итни случаи, снежни ланци за снег

гума Увезени Затворање на привремено Единствени антилизгачки ланци задебелена гума зимска снежна итна

DEN 936.00
4 компјутери Rota Zero Plus Wheels 15x8 PCD: 4x100 Офсет: 20 HB: 67.1 Full Royal Black Свеж
4 компјутери Rota Zero Plus Wheels 15x8 PCD: 4x100 Офсет: 20 HB: 67.1 Full Royal Black

4 компјутери рота тркала и 4 капачиња Rota Wheels користи методи за тестирање кои се во согласност со строгите

DEN 340.80
TireChain.com P205/75R15 P205/75 15 TUV Diamond Tire Congins Set од 2 Свеж
TireChain.com P205/75R15 P205/75 15 TUV Diamond Tire Congins Set од 2

Се среќава со Европскиот стандард за квалитет на TUV Крст на ланци на квадратни врски дури и за абење Ги и�

DEN 1291.68
TireChain.com 34x10.5-20, 34x10.5-20 On onorm Diamond Tire Congins Set од 2 Свеж
TireChain.com 34x10.5-20, 34x10.5-20 On onorm Diamond Tire Congins Set од 2

Синџирите за дијамантски гуми се среќаваат со стандард за квалитет на австрискиот квалитет V5117 кој трае

DEN 3.00
Tirechain.com 24 x 11 x 12, 24 11 12 ATV UTV 2 Link v Bar Tire Sute Set од 2 Свеж
Tirechain.com 24 x 11 x 12, 24 11 12 ATV UTV 2 Link v Bar Tire Sute Set од 2

UTV ATV два ланци на гуми за врски Најгусти ланци на АТВ на пазарот Вкрстените ланци се дебели 0,234 инчи Стра�

DEN 3484.96
24 Завртка Машина Заврши Фалопирани Убавина Прстен За 17 Инчен Даглас Монистра Тркала Со Круг Дупки Свеж
24 Завртка Машина Заврши Фалопирани Убавина Прстен За 17 Инчен Даглас Монистра Тркала Со Круг Дупки

Ова е прстен за" убавина " што се завртува НА ВРВОТ на вашиот прстен за заклучување на зрната даглас Овој

DEN 1003.20
TireChain.com Polaris Sportsman 850 XP 26X10-14 Задни атрски ланци на гуми Свеж
TireChain.com Polaris Sportsman 850 XP 26X10-14 Задни атрски ланци на гуми

АТВ UTV легури со легура на гуми Агресивни врски со врски За разлика од конкурентите, не се вметнаа во лен�

DEN 2.67
4 компјутери Rota SlipStream тркала 17x7.5 PCD: 4x100 Офсет: 45 HB: 67. Бело Свеж
4 компјутери Rota SlipStream тркала 17x7.5 PCD: 4x100 Офсет: 45 HB: 67. Бело

4 компјутери рота тркала и 4 капачиња Rota Wheels користи методи за тестирање кои се во согласност со строгите

DEN 444.80
Tirechain.com Polaris Sportsman 800 EFI Indy Red 25x11-12 Задни АТВ ланци со гуми со гуми Свеж
Tirechain.com Polaris Sportsman 800 EFI Indy Red 25x11-12 Задни АТВ ланци со гуми со гуми

АТВ UTV легури со легура на гуми Агресивни врски со врски За разлика од конкурентите, не се вметнаа во лен�

DEN 4536.64
4 компјутери Rota SlipStream тркала 16x7 PCD: 4x100 Офсет: 40 HB: 67.1 целосен полски челик сив Свеж
4 компјутери Rota SlipStream тркала 16x7 PCD: 4x100 Офсет: 40 HB: 67.1 целосен полски челик сив

Обичен нарачка 4 компјутери Rota тркала и 4 капачиња Rota Wheels користи методи за тестирање кои се во согласнос

DEN 584.00
Тркала Rohana RC10 тркало со машинска завршница Свеж
Тркала Rohana RC10 тркало со машинска завршница

Димензија на пакетот на артикалот : 20.999999997858 L x 20.999999997858 W X 10.999999998878 H инчи Тежина на пакет на артикли 33.09999

DEN 5440.00
OE Wheels LLC 22 инчи бандажи се вклопува во Chrysler 300 Challenger SRT8 Charger SRT8 Magnum 300 SRT стил CL02 22X9 MINDS CHROME Свеж Попустот
OE Wheels LLC 22 инчи бандажи се вклопува во Chrysler 300 Challenger SRT8 Charger SRT8 Magnum 300 SRT стил CL02 22X9 MINDS CHROME

Број на дел од производителот (MPN) : 9471269 Структурен живот, една година гаранција за завршување на лицето..

DEN 287.68
Синџири за гуми QQlong, снежни ланци за автомобил, камион, теренец на гума, ширина на гуми 215-265мм Свеж
Синџири за гуми QQlong, снежни ланци за автомобил, камион, теренец на гума, ширина на гуми 215-265мм

Ако примате неисправни производи или изгребани производи, слободно контактирајте не Не сопирајте или н

DEN 400.00
Заварувачки трки Драглит 90 полиран алуминиумско тркало Свеж
Заварувачки трки Драглит 90 полиран алуминиумско тркало

Се одликува со оригинален квалитет на заварувањето за супериорни перформанси Овие се целосна линија на

DEN 512.00
BBS CH-R Титаниумско тркало со насликана завршница и полиран раб од не'рѓосувачки челик Свеж
BBS CH-R Титаниумско тркало со насликана завршница и полиран раб од не'рѓосувачки челик

Произведено во Германија; Хзраци провери за да се обезбеди квалитет Едно парче контра тркало со притисо

DEN 11723.36
Продавницата РОП | Пар од 2 ланци на гуми за врски за безжични 18x8.5x8 предни & 26x12x12 задни гуми АТВ Свеж
Продавницата РОП | Пар од 2 ланци на гуми за врски за безжични 18x8.5x8 предни & 26x12x12 задни гуми АТВ

Пар за замена на ROP Shop од 2 ланци на гуми за врски за безжичен 18x8.5x8 фронт доаѓа како што е прикажано на прв�

DEN 1759.84
Синџири за безбедносни гуми за снег за патнички автомобили Тешки задебелени ланци на влечење на гуми, 8 пакувања Свеж Попустот