Hroyl жени отворени пети танцувања на глуждот, танцувачки потпетици, чипка латинска салса Бахата, чевли за танцување, модел QJW7179/7180

Hroyl жени отворени пети танцувања на глуждот, танцувачки потпетици, чипка латинска салса Бахата, чевли за танцување, модел

DEN 1119.84

Свеж

Достапно.

Увезени. Гума ѓон. Мерки на платформата приближно .25 ". Дизајн на уста, во комбинација со дизајнот на дијамантски вкрстени ленти, ги прави чевлите да изгледаат полни со личност. Свежо и едноставен без rhinestones, мистериозно и благородно со rhinestones. Ова е еден од најдобрите избори за професионални танчери. ❤ Пета : Ние поддржуваме разновидност на типови и висини на пета за бесплатно прилагодување, доколку е потребно, ве молиме погледнете го нашиот приказ на потпетици, а потоа информирајте ги вашите потреби при поставување нарачка. ❤ Применливи луѓе : жени, девојчиња, наставници за танцување, студенти за танцување, испитувачи на танц, итн. Опсег на опсег на Апликација : Внатрешен/отворен бал-танц, како што се салса, брз танц, латински танц, валцер, фокстрот, румба, чача, замав, диско, самба, гиф, танго, франк мингџ танцување, музика или други специјални прилики, такви како свадби, забави или центри за обука за танцување. Sipe Совет на големина : Ве молиме измерете ја должината и ширината на нозете пред да нарачате, а потоа проверете ја табелата за големина за купување. За клиенти со малку пошироки стапала, изберете ја големината една големина поголема. Со оглед на тоа што чевлите за танцување им треба високо вклопување, така што големината може да биде точна за нозете. Ако ви требаат чевлите за вообичаено носење, би можеле да изберете поголема големина поголема. Увезени. Гума ѓон. Мерки на платформата приближно .25 ". Дизајн на уста, во комбинација со дизајнот на дијамантски вкрстени ленти, ги прави чевлите да изгледаат полни со личност. Свежо и едноставен без rhinestones, мистериозно и благородно со rhinestones. Ова е еден од најдобрите избори за професионални танчери. ❤ Пета : Ние поддржуваме разновидност на типови и висини на пета за бесплатно прилагодување, доколку е потребно, ве молиме погледнете го нашиот приказ на потпетици, а потоа информирајте ги вашите потреби при поставување нарачка. ❤ Применливи луѓе : жени, девојчиња, наставници за танцување, студенти за танцување, испитувачи на танц, итн. Опсег на опсег на Апликација : Внатрешен/отворен бал-танц, како што се салса, брз танц, латински танц, валцер, фокстрот, румба, чача, замав, диско, самба, гиф, танго, франк мингџ танцување, музика или други специјални прилики, такви како свадби, забави или центри за обука за танцување. Sipe Совет на големина : Ве молиме измерете ја должината и ширината на нозете пред да нарачате, а потоа проверете ја табелата за големина за купување. За клиенти со малку пошироки стапала, изберете ја големината една големина поголема. Со оглед на тоа што чевлите за танцување им треба високо вклопување, така што големината може да биде точна за нозете. Ако ви требаат чевлите за вообичаено носење, би можеле да изберете поголема големина поголема.

Избор на клиенти

Hipенски латински танцувачки чевли на хипосеус за сала за сала, танго, салса, чевли за танцување во Бахата, модел 217 Свеж
Aoqunfs женски џез танцуваат патики од танцување чевли за танцување, модел Б51 Свеж
Aoqunfs женски џез танцуваат патики од танцување чевли за танцување, модел Б51

Гума ѓон ? Дизајн и материјал : Синтетичка кожа и мрежа со гума ѓон, солидна и издржлива надворешна плоча

DEN 895.84
Чевли за танцување на женски џез од Лав Свеж
Чевли за танцување на женски џез од Лав

100% синтетички Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно низок врв од лак Мека кожа горната со целосна к�

DEN 3.33
Beenените Beenените мода за танцување во латински танцувачки сандали чевли Свеж
Beenените Beenените мода за танцување во латински танцувачки сандали чевли

? За големината? : Нашите чевли се кинеска големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според до

DEN 2.33
Qqlong кожа затворена пети латинска сала за танцување чевли жени ликови чевли Танго вежбајте пумпи за танцување, dyzphrd Свеж
Аокунфс машки латински танцувачки чевли црна кожа салго салса ликови чевли, модел L235 Свеж
Аокунфс машки латински танцувачки чевли црна кожа салго салса ликови чевли, модел L235

Suede единствено ? Дизајн и материјал : Елегантен и дарежлив дизајн на класичен стил Танцување ? Отпорност �

DEN 691.20
Gooettinенски женски латински танцувачки чевли со ленти за танцувачки чевли висока потпетица 10 см 4 инчи велур дно Свеж
Gooettinенски женски латински танцувачки чевли со ленти за танцувачки чевли висока потпетица 10 см 4 инчи велур дно

Увезени Единствена кожа и гулаб Направено од Кина фабрика директно Модни модерни чевли за танцување Ви�

DEN 735.84