Пено кожа Гроувер, Антислип кожа Бевелер од не'рѓосувачки челик мала големина за кожен занаетчиски занает за занаети

Пено кожа Гроувер, Антислип кожа Бевелер од не'рѓосувачки челик мала големина за кожен занаетчиски занает за занаети

DEN 1190.40

Свеж

Достапно.

Мала големина : Оваа кожна алатка за жлебови е мала, лесна и лесна за носење, за да можете да ја земете со вас каде и да одите. Одличен избор : Со софистицирана технологија за производство, таа е одличен избор за DIY кожни жлебови и кастрење. Едноставна операција : Лесна за употреба, за употреба, притискање на кожа напред под агол од околу 45 степени за да ги исечете рабовите на кожа. Анти лизгање : Постои не -лизгачка шема при притисокот на прстот, што е поудобно и лесен за употреба. Материјали со висок квалитет : Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, обликување со едно парче, мазнење и нежно, силно и издржливо. Мала големина : Оваа кожна алатка за жлебови е мала, лесна и лесна за носење, за да можете да ја земете со вас каде и да одите. Одличен избор : Со софистицирана технологија за производство, таа е одличен избор за DIY кожни жлебови и кастрење. Едноставна операција : Лесна за употреба, за употреба, притискање на кожа напред под агол од околу 45 степени за да ги исечете рабовите на кожа. Анти лизгање : Постои не -лизгачка шема при притисокот на прстот, што е поудобно и лесен за употреба. Материјали со висок квалитет : Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, обликување со едно парче, мазнење и нежно, силно и издржливо. Функција : 1. Материјали со висок квалитет : Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, обликување со едно парче, мазнење и нежно, силно и издржливо.2. Анти лизгање : Постои не -лизгачка шема при притисокот на прстот, што е поудобно и лесен за употреба.3. Едноставна операција : Лесна за употреба, за употреба, притискање на кожа напред под агол од околу 45 степени за да ги исечете рабовите на кожа.4. Мала големина : Оваа кожна алатка за жлебови е мала, лесна и лесна за носење, за да можете да ја земете со вас каде и да одите.5. Одличен избор : Со софистицирана технологија за производство, тоа е одличен избор за DIY кожа и кастрење. Спецификација : Тип на ставка : Кожа Groovermaterial : Не'рѓосувачки челици Спецификации : Мал V Тип : Прибл. 95мм / 3,7in, мал тип u : приближно. 95мм / 3.7инколор : Силверскоп на апликација : Кожа за употреба : Притиснете ја кожата напред под агол од околу 45 степени и исечете ги рабовите на кожата за да ги измазнувате страните на списокот Leather Package : 1 XLeather Groover.

Item Type: Leather Groover
Material: Stainless Steel
Specifications: Small V Type
Color: Silver
Scope of Application: Leather
How to Use:
Push the leather forward at an angle of about 45 degrees and trim the edges of the leather to smoothing the sides of the leather:
Package List:
1 xLeather Groover:

Избор на клиенти

Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден Свеж
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден

Направени за активни кучиња 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејству

DEN 207.68
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion Свеж
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion

Овој комплет за модели се составува во артикулирана обоена фигура Asy да се привлече заедно и да се облик�

DEN 2.00
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење

Совпаѓање на шорцевите со патеката со влечење на половината, еластична половината, наклон џебови, цврст

DEN 2.00
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица Свеж
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица

9ft Неонски сини електролуминисцентни (ЕЛ) жица Вклучен е контролор на батерии 3 Режим на светлина (остане

DEN 223.84
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето, Свеж Попустот
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето,

Можете да користите топлински печат за печатење на сублимација во боја, користејќи бесконечна комбинац

DEN 383.84
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ Свеж
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ

74% полиестер, 18% лиоцел, 8% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лабаво вклопување за

DEN 639.20
50/100pcs 304 хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик M2 M3 M4 M4 M5 M6 метрички нишки хексадецимални ореви Метик орев и Свеж
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW Свеж
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW

4пакувања 38102802 четки за јаглерод Заменува Dewalt P / N 38102808, 38102802, го враќа животот на вашите алатки за напоју�

DEN 202.88
Сирп магичен тепих со долга патека за лизгање - 1600мм или 5,2 стапки, се потребни капаци на магичен тепих на Сирп и превоз Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас

120 G.729a, 92 G.723.1 Трансформации Полу должина со ниска профил PCI 2.2+ 3,3 / 5.0 V картичка Полу должина со ниска проф�

DEN 0.33
Комбиња, капа за млади - една големина Свеж
Комбиња, капа за млади - една големина

Полиестер и памучни ткаенини Увезени Затворање на привремено Место чисто Класичен дизајн Конструкција

DEN 529.12
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот Свеж
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот

90% полиамид, 10% еластан Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 90% полиамид, 10% ел�

DEN 319.84