Коморна четка 6 парчиња не'рѓосувачки челик дупчат четка во различни големини искривена жица четка за чистење од не'рѓосувачки челик со рачка 1/4 инчен хексадецимал?

Коморна четка 6 парчиња не'рѓосувачки челик дупчат четка во различни големини искривена жица четка за чистење од не'рѓосувачки

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Пакетот содржи : ќе добиете 6 парчиња четки од не'рѓосувачки челик со рачка, доволно количина и разни големини можат да ги задоволат вашите различни потреби и соодветна замена за традиционалните четки за рачна жица. Практичен дизајн : Четката за чистење жица е дизајнирана за лесен пристап во тесни дупки и ограничени области, може да се примени за пристаништа, цевки, лежишта, цилиндри или други тесни барања за чистење. Лесен за употреба : Само треба залепете една од четките на вклучената рачка за да избришете 'рѓа, а исто така може да се користи на која било вежба за напојување или мелница за умирање, што може да ви обезбеди ефикасно чистење. Мулти спецификации : Постојат 6 различни големини на искривени жици од не'рѓосувачки челик, вклучително и 8 мм, 10 мм, 12 мм, 15 мм, 17 мм и 19 мм Индијаметер; Секоја четка има 4 инчи во должина/ 4 инчен хексадецимален да се монтира на која било вежба за напојување или мелница за умирање (не е вклучена). Топла белешка : Ве молиме, не надминувајте 600 вртежи во минута и не свртувајте спротивно од стрелките на часовникот, само за движење и влечење; Обрнете внимание на правилната употреба на овие четки, со цел да го продолжите услужниот живот. Пакетот содржи : ќе добиете 6 парчиња четки од не'рѓосувачки челик со рачка, доволно количина и разни големини можат да ги задоволат вашите различни потреби и соодветна замена за традиционалните четки за рачна жица. Практичен дизајн : Четката за чистење жица е дизајнирана за лесен пристап во тесни дупки и ограничени области, може да се примени за пристаништа, цевки, лежишта, цилиндри или други тесни барања за чистење. Лесен за употреба : Само треба залепете една од четките на вклучената рачка за да избришете 'рѓа, а исто така може да се користи на која било вежба за напојување или мелница за умирање, што може да ви обезбеди ефикасно чистење. Мулти спецификации : Постојат 6 различни големини на искривени жици од не'рѓосувачки челик, вклучително и 8 мм, 10 мм, 12 мм, 15 мм, 17 мм и 19 мм Индијаметер; Секоја четка има 4 инчи во должина/ 4 инчен хексадецимален да се монтира на која било вежба за напојување или мелница за умирање (не е вклучена). Топла белешка : Ве молиме, не надминувајте 600 вртежи во минута и не свртувајте спротивно од стрелките на часовникот, само за движење и влечење; Обрнете внимание на правилната употреба на овие четки, со цел да го продолжите услужниот живот. Опис Карактеристики- Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Не'рѓосувачки челик.- Големина на дијаметар : 8мм, 10мм, 12мм, 15мм, 17мм, 19мм. Големините можат да ги задоволат вашите различни потреби и соодветна замена за традиционалните четки за рачна жица- Практичен дизајн : Четката за чистење на жицата е дизајнирана за лесен пристап во тесни дупки и ограничени области, може да се примени за пристаништа, цевки, лежишта, цилиндри или други тесни чисти Пакет со барања за UP, вклучувајќи четки од 6 x.

Избор на клиенти

Озборн 51030SP четка за цевка од жица, јаглероден челик, жица од 0,006 жица со дијаметар Свеж
Озборн 51030SP четка за цевка од жица, јаглероден челик, жица од 0,006 жица со дијаметар

Може да се користи како рачна алатка, поставена во вежба за вежба или на преносна алатка за напојување...

DEN 67.84
Пополнувања на четки за гребење, фиберглас, 24 пакувања | BRS-294.01 Свеж
Пополнувања на четки за гребење, фиберглас, 24 пакувања | BRS-294.01

Одлично за тесни места, електронски апликации, отстранување на 'рѓа и корозија Метални ферули за подобр�

DEN 312.64
FDIT RUST REST REMORAL PEN 3PCS FIBERGLASS SCRACKSTREN PENT SET WATCH WATER RUST ПРИСТАП ПРИСТАП НА ПЕСНИОТ ПЕНЕРСКИ ПЕН за Свеж
FDIT RUST REST REMORAL PEN 3PCS FIBERGLASS SCRACKSTREN PENT SET WATCH WATER RUST ПРИСТАП ПРИСТАП НА ПЕСНИОТ ПЕНЕРСКИ ПЕН за

【Лесно за држење на удобниот држач за пенкало, лесен за држење и употреба 【Свртете ја четката】 Свртете

DEN 126.56
Hot Max 26201 6-инчен x 5/8-инчен фитинг четка, челик со рачка за жица Свеж
Hot Max 26201 6-инчен x 5/8-инчен фитинг четка, челик со рачка за жица

Челични влакна Одлично за чистење на бакарни фитинзи, цевки или терминали на батерии Рачка на жица...

DEN 97.60
Озборн 51083SP Затегната четка за цевка од жица, не'рѓосувачки челик, жица од 0,006 жица со дијаметар Свеж
Озборн 51083SP Затегната четка за цевка од жица, не'рѓосувачки челик, жица од 0,006 жица со дијаметар

Може да се користи за бројни работи за внатрешно чистење Тие можат да се користат како рачна алатка, пос�

DEN 150.40