Куки на таванот Uxcell, 3 парчиња 3.66'''x1.1'''x 2,95 '' Завртки монтирани на врвни долги куки - за висечки садови за растенија, вентилатори, светла, фенери

Куки на таванот Uxcell, 3 парчиња 3.66'''x1.1'''x 2,95 '' Завртки монтирани на врвни долги куки - за висечки садови за растенија,

DEN 728.00

Свеж

Достапно.

Спецификација - Дебелина на плочата : 2,5мм / 1 ''; Дијаметар на дупката за завртки : 11мм / 0,43 ''; Големина : 93 x 28 x 75mm / 3.66 x1.1 x 2,95 инчи (L*W*H). Материјал-изработен од издржлив материјал од јаглероден челик со електропланирана завршница, нашите куки за таванот се цврсти, сјајни и отпорни на гребење, отпорни на абење, отпорни на 'рѓа и отпорност на корозија. Силен капацитет - со силен основен дизајн со дупки, нашите куки за таванот имаат голем капацитет за носење на оптоварување и ги олеснуваат склопувањето на завртките. Ова осигурува дека нашите куки за таванот можат безбедно да држат тешки предмети без да се свиткуваат или да кршат. Лесно за инсталирање - Инсталирањето на нашите метални куки е ветер. Едноставно пред-ископајте мала дупка со машина или зашрафете ги со шрафцигер со рака за да ја закачите куката на вашиот таван или wallид. И кога е време да ги отстраниме куките, исто толку е лесно!. Широко примена - Нашите куки за тавани се погодни за широк спектар на апликации во затворен и отворен простор. Користете ги за висечки вентилатори, светла, фенери, растителни корпи, фидери за птици, светла на патеки, нишалки за јога, фиксација на замав и други тешки предмети. Тие се добро решение за сите ваши висечки потреби!. Спецификација - Дебелина на плочата : 2,5мм / 1 ''; Дијаметар на дупката за завртки : 11мм / 0,43 ''; Големина : 93 x 28 x 75mm / 3.66 x1.1 x 2,95 инчи (L*W*H). Материјал-изработен од издржлив материјал од јаглероден челик со електропланирана завршница, нашите куки за таванот се цврсти, сјајни и отпорни на гребење, отпорни на абење, отпорни на 'рѓа и отпорност на корозија. Силен капацитет - со силен основен дизајн со дупки, нашите куки за таванот имаат голем капацитет за носење на оптоварување и ги олеснуваат склопувањето на завртките. Ова осигурува дека нашите куки за таванот можат безбедно да држат тешки предмети без да се свиткуваат или да кршат. Лесно за инсталирање - Инсталирањето на нашите метални куки е ветер. Едноставно пред-ископајте мала дупка со машина или зашрафете ги со шрафцигер со рака за да ја закачите куката на вашиот таван или wallид. И кога е време да ги отстраниме куките, исто толку е лесно!. Широко примена - Нашите куки за тавани се погодни за широк спектар на апликации во затворен и отворен простор. Користете ги за висечки вентилатори, светла, фенери, растителни корпи, фидери за птици, светла на патеки, нишалки за јога, фиксација на замав и други тешки предмети. Тие се добро решение за сите ваши висечки потреби!. Материјал : . Оваа таванска кука е изработена од материјал од јаглероден челик, со електро-плоча, таа е цврста, сјајна, без гребнатини, отпорност на абење, докажана 'рѓа и корозија.

Избор на клиенти

Mbjelir Eva Fonam Heart Shape DIY занаетчиски сет за в Valentубените/Денот на мајката, украси за забави , 6 бои-6 инчи 35 парчиња Свеж
Mbjelir Eva Fonam Heart Shape DIY занаетчиски сет за в Valentубените/Денот на мајката, украси за забави , 6 бои-6 инчи 35 парчиња

Измерете ја големината 6 "x 6" Количини : Сетот за срца од пена има 6 бои, 35 парчиња пена срце во вкупно во ед�

DEN 175.84
X-Dree 2 PCS Алатка за напојување Електричен планер Блејдс за N1900B (Cuchillas Eleéctricas de 2 Piezas Para Herramientas eleéctricas Свеж
X-Dree 2 PCS Алатка за напојување Електричен планер Блејдс за N1900B (Cuchillas Eleéctricas de 2 Piezas Para Herramientas eleéctricas

Име на производот : Сечило на електричен планер; Модел : За N1900 B Боја : сребрен тон; димензија : 82 x 28 x 3mm / 3.2

DEN 170.72
Контролер на модул на модул на возачот Zouminyy, 20A DC1060V PWM Мотор за регулатор на регулаторот за контрола на моторот со Свеж
Алатки за алатки Cal-Van Алатки во линија на пламен, мулти, една големина, 161 Свеж
Алатки за алатки Cal-Van Алатки во линија на пламен, мулти, една големина, 161

Автомобилска алатка во линија на пламен Автомобилска алатка во линија на пламен Автомобилска алатка во

DEN 586.08
3/8 -16 x 1 машини завртки, челик, бандаж, слотен диск, целосна нишка, обложување на цинк Свеж
3/8 -16 x 1 машини завртки, челик, бандаж, слотен диск, целосна нишка, обложување на цинк

Машински завртки со склопен погон Машински завртки со склопен погон Прицврстувач за исправено тресење

DEN 2735.84
Беренс 210 2-1/2-галон челик конзерва, сребро Свеж
Беренс 210 2-1/2-галон челик конзерва, сребро

Конзерва за наводнување со висок квалитет Издржлива јачина на челик; Отпорни на временски услови нема д

DEN 799.84