Капчиња за оградување на фитинзи за фитинзи на сливи | Односно железничко капаче | 1 5/8 x 1 3/8

Капчиња за оградување на фитинзи за фитинзи на сливи | Односно железничко капаче | 1 5/8 x 1 3/8

DEN 506.56

Свеж

Достапно.

Големина : 1 5/8 "објавувања на надворешниот дијаметар и 1 3/8" горните шини на надворешниот дијаметар. Направено од висококвалитетен и издржлив алуминиум што е изграден за да ги издржи елементите. Големина на пакетот : 10 капачиња за оградување на јамка на јамка. Лесно се вклопува во надворешноста на работните места за оградување на ланци за врвни шини, слајдот безбедно. Големина : 1 5/8 "објавувања на надворешниот дијаметар и 1 3/8" горните шини на надворешниот дијаметар. Направено од висококвалитетен и издржлив алуминиум што е изграден за да ги издржи елементите. Големина на пакетот : 10 капачиња за оградување на јамка на јамка. Лесно се вклопува во надворешноста на работните места за оградување на ланци за врвни шини, слајдот безбедно. Овие алуминиум 1 5/8 "x 1 3/8" капачиња за јамка се вклопуваат на врвот на линијата во оградата на ланец, дозволувајќи им на горната шина да се лизне безбедно низ. Кога користите врвна железница за ограда од ланец, потребна е една капа за јамка по објавување. Овие капачиња од алуминиумска јамка се вклопуваат околу надворешноста на објавата од 1 5/8 "и прифаќаат горната железница 1 3/8", формирајќи силна, стабилна врска. Тие се лесни за инсталирање и инженерство за испорака на години на перформанси на највисоко ниво.

Избор на клиенти

Нордиска Опрема Микробранова Печка 10 Инчен Капак За Прскање Свеж
Нордиска Опрема Микробранова Печка 10 Инчен Капак За Прскање

Зачувајте ја топлината и влагата во микробранова храна и одржувајте ја микробрановата чиста Отворите в

DEN 2.00
Екселанте Трета Големина Дупчиња Покритие За Поликарбонат Храна Тава Свеж
Екселанте Трета Големина Дупчиња Покритие За Поликарбонат Храна Тава

Направено од поликарбонат, дизајнирано да биде отпорно на гребење и кршење Чистиот капак го олеснува пр

DEN 177.12
Пирекс 7202-Компјутер Црвен Круг 1 Чаша Пластичен Капак За Складирање-6 Пакет Свеж
Пирекс 7202-Компјутер Црвен Круг 1 Чаша Пластичен Капак За Складирање-6 Пакет

Овој капак одговара на садот Пирекс од 1 Чаша Непорозната Површина нема Да Апсорбира Чудни Мириси и Вкус

DEN 174.24
АТЧИМИ 6 ПАРЧИЊА Ракави За Еднократно Кафе За Ладен Топол Пијалок Силиконски Заштитник Отпорен НА Топлина За Стаклено Шише Чаша Свеж Попустот
Нутрихеф Тенџере Капак-Проѕирно Калено Стакло Капаци Свеж
Нутрихеф Тенџере Капак-Проѕирно Калено Стакло Капаци

Печка Безбедно Цврст и Издржлив Одговара на 7,1 " инчи Тенџере Безбедна Машина За Миење Садови...

DEN 269.76
4 Парчиња Капак За Тенџере Капак За Тава Рачка За Држење Универзално Копче За Замена На Капакот На Кујнскиот Сад Свеж
12 Пакет Челик Бунг Приклучок Тапан Бунг 2 и 3/4 Инчен Бунг Дупка Капа 55 Галон Тапани Капи Метални Бунгс Бунг Капи Со Обложени Свеж Попустот