Toyvian деца занаети деца занаети занаети зелени цевки чистачи Chenille стебла за DIY уметнички занаети Декорации Декорација за одмор 200 парчиња занаетчиство занает занает

Toyvian деца занаети деца занаети занаети зелени цевки чистачи Chenille стебла за DIY уметнички занаети Декорации Декорација

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

90. Чистачи на цевки Флексибилни стебла на Ченил. Постојат вкупно 200 тенки ленти со бои, кои можат да ве задоволат за да направите секакви занаети. Чистачи на цевки Флексибилни ченил стебла. Направено од високо квалитетни жица и материјали од Ченил, без мирис, безбеден и издржлив. Чистачи на цевки Флексибилни ченил стебла. Образовна играчка која култивира детски раце- на способност, способност на мозокот и имагинација. Чистачи на цевки Флексибилни ченил стебла. Секое јаже има железна жица, можете да ја искривите во форма што ја сакате. Чистачи на цевки Флексибилни ченил стебла. Може да се користи за правење фестивали или дневно создавање занаети, како што се кукли, цвеќиња, животни, итн. Тие мора да бидат многу убави. Опис Извршени карактеристики на Chenille- Боја : зелена.- Големина : 30. 5x0. 5см .- Материјал : Ченил+ жица. Пакет, вклучувајќи 200 Х Ченил стебла.

Избор на клиенти

Запостави Божиќ пом Пом Пом Црвено зелено бело сјај, меки топчиња за пом за Божиќна занаетчиска забава Свеж
Запостави Божиќ пом Пом Пом Црвено зелено бело сјај, меки топчиња за пом за Божиќна занаетчиска забава

Шарени топки можат да ги стимулираат детските раце на способност и имагинација Децата можат да создада�

DEN 0.33
DIY плишани стапчиња 50 парчиња сјајни цевки чистачи на цевки TINSEL CHENILLE го мачи чистачот на метални цевки за креативни Свеж
Toyvian играчки Образовни 1 сет чистачи на цевки Chenille стебла занаетчиски занаетчиски занаети за занаети Chenille стапчиња Свеж
Carykon Pack од 100 чистачи на цевки Фази од трнлив Ченил произлегува за креативно рачно изработено DIY уметнички занает Свеж
Hosfairy 200PCS средства за чистење на цевки Chenille стебла за елка DIY, уметнички креативни занаети украси Свеж
Hosfairy 200PCS средства за чистење на цевки Chenille стебла за елка DIY, уметнички креативни занаети украси

Свиткан материјал : Ченил стебло е изработено од жица и полиестер, свиткан и флексибилен, може да биде св

DEN 0.67
Чистачи на цевки, чистачи на цевки занает, уметност и занаети, занаети, занаетчиски материјали, уметнички материјали Свеж