Прилагодено електрично брендирање железо за дрво, печат за топлинска топлина од дрво за паричник, кожа, дрво за роденденски подарок до занаетчија

Прилагодено електрично брендирање железо за дрво, печат за топлинска топлина од дрво за паричник, кожа, дрво за роденденски

DEN 1424.00

Свеж

Достапно.

★ Ако барате обичај дизајниран брендирање железо, обидете се со овој производ. Оваа брендирање железна топлина од електрична енергија, нема потреба да се загрева со пожар, заштеда на време и лесен за употреба. 100% сосема нов и висок квалитет. Може да добиете 1 електричен железо за лемење и прилагодено печат на топлина. ★ Кликнете на „Прилагодете сега“ и поставете го вашиот дизајн во црна и бела боја, ако ви треба помош со дизајнот, ве молиме контактирајте ме или оставете порака. Ако ви треба ист дизајн како и сликата како што е прикажано, само изберете го вашиот омилен. ★ Овој печат може да се користи за вметнување со зачувување на кожа, топлина втиснување со печатење на железо и фолија со железо за лемење. Висок квалитет : Duralble и високо квалитетно брендирање железо, густа месинг. хартија и повеќе. ★ Направете го вашиот паричник, појас или торба повеќе персонализиран и уникатен. Можете исто така да брендирате на кожа, торта, овошје, дрво и табла за да создадете свое лого за дизајн. Персонализирано „рачно изработено од“ брендирање со железо, исто така, прави прекрасен подарок за занаетчијата или жената во животот. ★ Прилагодените нарачки за брендирање на дрво DIY, обично се испорачуваат од 15 до 20 работни денови, време на производство 2-4 дена, време на испорака 10-15 работни денови. Biajiya Industries, Inc. дизајнира и произведува целосна линија на солидни, сигурни и иновативни пеглани за брендирање и алатки за обележување. Нашите клиенти се комерцијални и индустриски компании, професионални занаетчии и жени, и индивидуални хобисти со потреба трајно и неизбришливо обележуваат производи, имот, алатки или опрема во материјали како што се дрво, кожа, пластика, гума, восок - па дури и храна! . Покрај нашиот каталог од над илјада производи, ние дизајнираме и произведуваме сопствени решенија за брендирање за околини за брендирање со висока продукција, материјали со тврда марка, повеќе методи за сериско брендирање, усогласеност со испорака и многу повеќе. За да ги надополниме нашите можности за производство на железо за брендирање, ние нудиме решенија за графички дизајн за да го претвориме вашиот дизајн концепт во готови уметнички дела, кои потоа можеме да го претвориме во вашиот бренд еден-на-еден вид, или можеме да ги користиме вашите уметнички дела подготвени за производство. Нашите компјутерски контролирани процеси на производство ни овозможуваат да создадеме пеглани за брендирање со неверојатна количина на детали. Направете свое лого во метална калап, што може да остави трајни траги на вашата занаетчиска работа. Погоден е за марка за торта, марка позлатена кожа, брендирање на дрво, пластика за брендирање, хартија и позлата.

Избор на клиенти

3дроза хајман вообичаено име за бебе момче во САД. Жолта на црна шик. - 22оз Штајн Кригла Свеж
3дроза хајман вообичаено име за бебе момче во САД. Жолта на црна шик. - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 343.84
Сенка Станум Опрема Боксерски Ракавици за Деца 6оз Помлади Ракавици За Обука, Младински Боксерски Ракавици За Бокс, Кик Бокс Свеж Попустот
PAYNAN Рачно Изработени Антички Занает Вентилатор Дрво Дама Виткање Навивачи Кинески Дрво Печатење Декорација Свеж
ГЕСАОФА ВИЕ ДИЕ ДОДЕЛНИЦИ ЗА ВЕНИ 2023 ОДГОВОРНИ ВЕТ ВЕТСКИ ДОГОВОРНИ ДОГОВОРИ Свеж
ГЕСАОФА ВИЕ ДИЕ ДОДЕЛНИЦИ ЗА ВЕНИ 2023 ОДГОВОРНИ ВЕТ ВЕТСКИ ДОГОВОРНИ ДОГОВОРИ

100% полиестер Увезени ✤material : женска чипка за џемпери е направена со висококвалитетна ткаенина, дише, ле�

DEN 1.33
AFKT AC Адаптер За Gateway ZX6971-UB10P ZX6971-UB30P ZX6970-UT10P ZX6970-UB31 AIO PC Свеж
AFKT AC Адаптер За Gateway ZX6971-UB10P ZX6971-UB30P ZX6970-UT10P ZX6970-UB31 AIO PC

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

DEN 335.84
Медицинска сестра Чистење Капи Долга Коса, Зајак И Прасе Прилагодливи Работно Капаче Со Копчиња И Лак Коса Scrunchie Свеж
Тв Џонс Тв Класичен Универзален Музички Инструмент Свеж
Тв Џонс Тв Класичен Универзален Музички Инструмент

Тв Класичен Преден (Вратот) Пикап Го репродуцира изгледот на оригиналниот "Филтертон" што се користи кон

DEN 2394.56
Dewkou Pack-1 Car Whindshield Sunshade, 55,9 x 31.4 Чувајте го вашиот автомобил ладно сонце за сонце, преклопени рефлексивни Свеж Попустот
Dewkou Pack-1 Car Whindshield Sunshade, 55,9 x 31.4 Чувајте го вашиот автомобил ладно сонце за сонце, преклопени рефлексивни

Исто така, го намалува абењето и солза на внатрешните делови на вашиот автомобил, ефикасно заштитувајќи

DEN 207.84