Кучест Wi-Fi PET Camera со третман на диспензерот за кучиња и мачки. 1080p HD видео, 165 ° Преглед на целосна соба, двонасочен аудио, сигнали за звук/движење, ноќно гледање, милен?

Кучест Wi-Fi PET Camera со третман на диспензерот за кучиња и мачки. 1080p HD видео, 165 ° Преглед на целосна соба, двонасочен

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

До 0,4 L капацитет за третирање. Само пополнете го со омилените третмани на вашите миленици, играјте игра на забава и наградете ги за добро однесување. Компатибилен со најразлични суви, крцкави кучиња и мачки третираат помалку од 0,6 инчи со дијаметар. До 0,4 L капацитет за третирање. Компатибилен со најразлични суви, крцкави кучиња и мачки третираат помалку од 0,6 инчи со дијаметар. Со видеото HD 1080p, преглед на агол од 165 ° и ноќно гледање, секогаш можете да ги добивате најкорисните информации за вашето куче ден и ноќта слободно. Инстант социјално споделување и снимање на видео : фаќа симпатични моменти во денот на вашето куче и споделување на социјалните медиуми. Само пополнете го со омилените третмани на вашите миленици, играјте игра на забава и наградете ги за добро однесување. Преземете го снименото и снимките на видеото на камерата за да создадете ролна нагласи, чувајте ја скапоцената меморија за вас. Забавно милениче за третман на миленичиња : Од апликацијата за камера за кучиња за кучиња, се однесува на различни растојанија, што го одржува вашето домашно милениче со часови.4 G Wi Fi Night Vision : Со кучиња Wi Fi PET камера, снимајте и снимајте ги сите скапоцени моменти за вашите миленици од вашиот мобилен уред.4 G Wi Fi Night Vision : Со кучиња Wi Fi PET камера, снимајте и снимајте ги сите скапоцени моменти за вашите миленици од вашиот мобилен уред. И кога тие се немирни, смирете ги, како да сте со нив. Со видеото HD 720p, преглед на агол од 165 ° и ноќно гледање, секогаш можете да ги примате најкорисните информации за вашето куче ден и ноќта слободно. Двонасочен аудио : Одржувајте контакт со вашите миленици преку далечински миленичиња монитор во секое време.4 G Wi Fi Night Vision : Со кучиња Wi Fi PET камера, снимајте и снимајте ги сите скапоцени моменти за вашите миленици од вашиот мобилен уред.Night Wi Fi камера со широк агол HD 2. Забавно милениче за третман на миленичиња : Од апликацијата за камера за кучиња за кучиња, се однесува на различни растојанија, што го одржува вашето домашно милениче со часови. Преземете го снименото и снимките на видеото на камерата за да создадете ролна нагласи, чувајте ја скапоцената меморија за вас. И кога тие се немирни, смирете ги, како да сте со нив. Night Wi Fi камера со широк агол HD 2. Само пополнете го со омилените третмани на вашите миленици, играјте игра на забава и наградете ги за добро однесување. Инстант социјално споделување и снимање на видео : фаќа симпатични моменти во денот на вашето куче и споделување на социјалните медиуми. Забавно милениче за третман на миленичиња : Од апликацијата за камера за кучиња за кучиња, се однесува на различни растојанија, што го одржува вашето домашно милениче со часови. До 0,4 L капацитет за третирање. Камера за миленичиња за кучиња со двонасочна аудио ви дозволува да слушнете и да разговарате со вашите миленици. Камера за миленичиња за кучиња со двонасочна аудио ви дозволува да слушнете и да разговарате со вашите миленици.

Избор на клиенти

Декларална капа на IgSticker за Microsoft Surface Go/Go 2 Ultra тенки заштитни налепници на телото на налепници 010199 Сјајниот Свеж
Декларална капа на IgSticker за Microsoft Surface Go/Go 2 Ultra тенки заштитни налепници на телото на налепници 010199 Сјајниот

Совршено се вклопува во Microsoft Surface Go / Go 2 Направено од траен 3М материјал, лесен за нанесување и отстрану�

DEN 191.84
Капчиња за велосипеди со велосипед, извезена капа за бејзбол за мажи, прилагодлив тим за велосипед на отворено Свеж
Митас МИР-0211-ЈЕ/СО-52С Xperia 10 IV Тип На Тетратка Со Огледало, Излез За Итни Случаи, Излез, Жолта Боја Свеж
Митас МИР-0211-ЈЕ/СО-52С Xperia 10 IV Тип На Тетратка Со Огледало, Излез За Итни Случаи, Излез, Жолта Боја

Компатибилни модели : Xperia 10 IV SO52 C (Летен Модел 2022) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структура на произв

DEN 494.72