D-Tap DTAP машки до NP-FZ100 FZ100 адаптер за напојување на батеријата за Sony A7III A7RIII A7R3 A7R4 A7SIII A7S3 A9 A9II A1 A6600 камера

D-Tap DTAP машки до NP-FZ100 FZ100 адаптер за напојување на батеријата за Sony A7III A7RIII A7R3 A7R4 A7SIII A7S3 A9 A9II A1

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Оваа кукла батерија е целосно декодирана, Power A7 III A73 A7 RIII A7 R3 A7 R4 A7 SIII A7 S3 A9 II A1 A6600 камера од извор на енергија Д-ТАП. Влезен напон : 12 V - 24 V. Излезен напон : 8 V (3 A макс). Приклучок А : Машко Д-ТАП. Приклучок A : NP-FZ100 Dummy Battery. Должина на кабелот : до 80 см во истегната состојба. 1 x d-tap DTAP машки до NP-FZ100 FZ100 адаптер за напојување на батеријата. 1 x d-tap DTAP машки до NP-FZ100 FZ100 адаптер за напојување на батеријата. Оваа кукла батерија е целосно декодирана, Power A7 III A73 A7 RIII A7 R3 A7 R4 A7 SIII A7 S3 A9 II A1 A6600 камера од извор на енергија Д-ТАП. Приклучок A : D-Tap Машки приклучок B : NP-FZ100 Dummy напон на влегување на батеријата : 12 V-24 Voutput Напон : 8 V (3 A MAX) Должина на кабелот : До 80 см во истегната состојба.

Избор на клиенти

Адаптер за етернет за Switch, Wii, Nintendo Wii U, Wired Интернет врска USB 100M LAN Свеж
Адаптер за етернет за Switch, Wii, Nintendo Wii U, Wired Интернет врска USB 100M LAN

USB2.0RJ45 LAN 100м брзина на Интернет врска Компатибилен со Nintendo Switch, Nintendo Wii U, Nintendo Wii Приклучете се на USB 2.0 порт

DEN 1.33
Адаптер за напојување со AC за AC за Nikon Coolpix L100 L120 L310 L330 L810 L820 L830, Замена за EH-67, американски приклучок Свеж
Адаптер за напојување со AC за AC за Nikon Coolpix L100 L120 L310 L330 L810 L820 L830, Замена за EH-67, американски приклучок

Влез : 100240 V AC Излез : 5 V, 2 A Наменето за Nikon Coolpix L100, L120, L310, L330, L810, L820, L830 Замена за адаптер за AC / батерија на Nik

DEN 1.67
DSTE CP-W126 AC адаптер за напојување NP-W126 Dummy Battery комплет компатибилен за Fujifilm NP-W126S, HS33 EXR, HS50 EXR, HS50EXR, Свеж
DSTE CP-W126 AC адаптер за напојување NP-W126 Dummy Battery комплет компатибилен за Fujifilm NP-W126S, HS33 EXR, HS50 EXR, HS50EXR,

Оваа единица е адаптер за наизменична струја за снабдување со напојување од снабдувањето со електрична

DEN 2.00
Gonine NP-FZ100 A7III Dummy Батерија Континуирано напојување со напојување со AC адаптер за Sony Alpha A6600 A7IV A7SIII A7C Свеж
Gonine NP-FZ100 A7III Dummy Батерија Континуирано напојување со напојување со AC адаптер за Sony Alpha A6600 A7IV A7SIII A7C

Заштита на преоптоварување, заштита од прекумерна струја, заштита од пренапон , Заштита на престигнувањ

DEN 0.33
OneTak NEMA TT-30P до 6-50R 120V 30 AMP 10 AWG 3 PRONG MALE MALE DOW 3 PRONG FEMALE FEMALE REST RV заварувач на кабелот за напојување Свеж
OneTak NEMA TT-30P до 6-50R 120V 30 AMP 10 AWG 3 PRONG MALE MALE DOW 3 PRONG FEMALE FEMALE REST RV заварувач на кабелот за напојување

120 V 30 засилувач 10 AWG TT30 P земјата се поврзува со 650 R земја TT30 P неутрални се поврзуваат 650 R топло...

DEN 422.72
Комплет за адаптер за напојување со ACK-E15 AC, замена DR-E15 DC Комплет за полнач за спојување за Canon EOS Rebel SL1 / 100D Свеж
Комплет за адаптер за напојување со ACK-E15 AC, замена DR-E15 DC Комплет за полнач за спојување за Canon EOS Rebel SL1 / 100D

Влезен напон во светот : AC 100 ~ 240 V 16 ~ 24 VA, 50 ~ 60 Hz; Излез : DC 7 Замена ACKE15 Адаптер за напојување на AC на AC на AC е �

DEN 255.84
AH-68P AC USB адаптер за полнач за батерии за CoolPix камери оригинален оригинален Свеж
AH-68P AC USB адаптер за полнач за батерии за CoolPix камери оригинален оригинален

Модел EH68 P AC адаптер Со USB кабел плус приврзаност NDS Модел EH68 P AC адаптер Со USB кабел плус приврзаност NDS...

DEN 2.67
Адаптер MARG AC/DC за ELMO Document Camera CO-10 EV-200 HD-80XG HV-100XG P10 P100 P100N P10S P30 P30HD P30S TT-12I 12V 3A кабел Свеж
Адаптер MARG AC/DC за ELMO Document Camera CO-10 EV-200 HD-80XG HV-100XG P10 P100 P100N P10S P30 P30HD P30S TT-12I 12V 3A кабел

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 1596.80
Guy-Tech 5V AC/DC адаптер компатибилен со Cisco Linksys WVC54GCA IP домашна веб-камера веб-камера Интернет-мониторинг безжична Свеж
Foto4easy LP-E17 Dummy Adapter DC DC за канон EOS M3 M5 M6 DSLR камери Свеж
Foto4easy LP-E17 Dummy Adapter DC DC за канон EOS M3 M5 M6 DSLR камери

LPE17 Dummy батерија погодна за канонски камери EOS M3 M5 M6 итн Работен напон : 7.2 V8.4 V Работна струја : 2 A.DC Големин�

DEN 175.84
BRST AC/DC адаптер за Autel Maxivideo MV400 Видеокоп борескоп инспекција на камера за напојување кабел кабел ПС wallид полнач Свеж
0.35 X 0.5 X 0.63 0.8 X 1X 1.2 X Фокусирачки Микроскоп C Монтирање Адаптер Тринокуларен Микроскоп Намалување На Објективот CCD Свеж
Adapter 2A CAR DC DC за JVC Everio Camcorder AC-V10U AC-V11U ACV10U ACV11U GZ-E10BU GZ-E200 Auto Auto возило RV RV полесен приклучок Свеж
Adapter 2A CAR DC DC за JVC Everio Camcorder AC-V10U AC-V11U ACV10U ACV11U GZ-E10BU GZ-E200 Auto Auto возило RV RV полесен приклучок

Влез на светски свет : напон DC 1224 V Заштита на безбедност : Преоптоварување на преоптоварување, над преки�

DEN 3.00
Микроскоп 23,2 Мм 30мм Адаптер, Метал Издржлив 30мм Окулар Адаптер Црн Лесен За Камера В/ЦС Порта Свеж
Микроскоп 23,2 Мм 30мм Адаптер, Метал Издржлив 30мм Окулар Адаптер Црн Лесен За Камера В/ЦС Порта

Компактна Форма : не зафаќа простор и лесен за носење кога излегувате Разумен Дизајн : Лесен за инсталир�

DEN 3.33
TOPTEKITS NEMA 5-15P до C5 адаптер за напојување, 15A 125V IEC 3pole MALE до 3-понатаму женски C5 адаптер, IEC C5 во NEMA 5-15P Свеж
TOPTEKITS NEMA 5-15P до C5 адаптер за напојување, 15A 125V IEC 3pole MALE до 3-понатаму женски C5 адаптер, IEC C5 во NEMA 5-15P

Toptekits со висок квалитет NEMA 515 P до C5 AC адаптер Конвертирајте го вашиот NEMA 515 R кабел за напојување во 3пол IEC

DEN 0.33