Ханес Женски Полн Патент Клуб Памук Дрес Дуксер

Ханес Женски Полн Патент Клуб Памук Дрес Дуксер

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

100% Дрес Со Текстура На Памук; Дада Греј Хедер : 52% Памук, 29% Вискоза, 19% Полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА - Изработена од ЛЕСЕН 100% памук, овој женски клуб плетен дрес дуксер е мек на допир. Памучната ткаенина од 4,5 мл е идеална за поблаги температури, додека останува спортска и стилска. Предниот ЏЕБ - женската качулка со патент ханес има пригоден преден џеб од кенгур за да ги собере сите ваши мали најважни работи. АСПИРАТОР ЗА ВЛЕЧЕЊЕ-качулката за памучен дрес е дизајнирана со функционална хауба за врвки, идеална за ладни денови. ПАМУЧНА хауба СО ПАТЕНТ НАПРЕД-ХАНЕС Е детална со патент-фронт за лесен стил на вклучување и исклучување што сигурно ќе го сакате. ПЛЕТЕНИ МАНЖЕТНИ СО РЕБРА-оваа мека памучна качулка е нагласена со спортски ребрести плетени манжетни. Класичниот стил е лежерна-кул опција за секојдневно носење. МИЕЊЕ ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува машинско перење на оваа качулка за жени во ладна вода за да помогне во намалувањето на потрошувачката на енергија. Дел маица, дел пуловер качулка, дел поштенски јакна. Кога сакате тој атлетски дуксер да изгледа без топлина или најголемиот дел од руно, оваа женска лесна качулка со патент hanes® ве покри. Лесниот дизајн е изработен од 100% слаб памучен дрес за карактеристично нерамна текстура. (Дада Греј хедер е мешавина од памук/вискоза/полиестер.) Цврстиот преден патент обоен за совпаѓање овозможува лесно вклучување и лесно исклучување. Може да сметате на класични детали за качулка како широки манжетни и појас, пространи џебови со поделени канга и хауба за влечење за крајна удобност. Обложете ја оваа качулка над вашата омилена маичка или спарете ја со малку потење за секојдневен-кул стил.

Избор на клиенти

Zukeeljt Trash Can Can Hounder Kitchen Hanging Trash Man Can Caff Dock Dock Daft Trash Basin Chasher Casher Desktop Остатоци Свеж
Zukeeljt Trash Can Can Hounder Kitchen Hanging Trash Man Can Caff Dock Dock Daft Trash Basin Chasher Casher Desktop Остатоци

Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека �

DEN 592.00
Nuobesty Office Decor Office Decor Decorns Декор 2022.9-2023.12 Календарот за биро за стоење на календарот Едноставен дизајн Свеж
Nuobesty Office Decor Office Decor Decorns Декор 2022.9-2023.12 Календарот за биро за стоење на календарот Едноставен дизајн

2023 Календар на бирото : Календарот за биро ќе започне да работи во септември 2022 година и ќе трае до 2023 год

DEN 1.00
BGUAD 50W 4A LIPO Charger Battery AC XH Излез Лесен интелигентен полнач за рамнотежа за 2-4S 7.4V 11.1V 14.8V пакувања за RC Свеж
BGUAD 50W 4A LIPO Charger Battery AC XH Излез Лесен интелигентен полнач за рамнотежа за 2-4S 7.4V 11.1V 14.8V пакувања за RC

【Брзо полнење】 Полначот за липо има моќност од 50 W 4 A за да ги наплати вашите батерии брзо дрон FPV...

DEN 3.33
Womenените рафли рак шамија со шамија турбан глава капаче капаче за глава Свеж
Womenените рафли рак шамија со шамија турбан глава капаче капаче за глава

100% полиестер Увезени Затворање на тока Само миење на рацете ❤ Памук / полиестер Затворање на тока...

DEN 190.40
Rico Industries Michigan State Spartans Lanyard NCAA Premium додаток зелена/сива боја со копче за копче и отцепено крај Свеж
Rico Industries Michigan State Spartans Lanyard NCAA Premium додаток зелена/сива боја со копче за копче и отцепено крај

Затворање на крајот на копчето Тимска гордост : Официјално лиценциран од вашиот омилен спортски тим...

DEN 1.33
GueRotkr 12 компјутери, рачки во кабинетот, копчињата за кабинети, копчињата, рачки за ормани и фиоки, коњ Свеж
GueRotkr 12 компјутери, рачки во кабинетот, копчињата за кабинети, копчињата, рачки за ормани и фиоки, коњ

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 1195.20
3Д филамент за печатач PLA 1.75mm 1kg/2.2LBs за 3Д соединение со висока јачина на печатач Свеж
3Д филамент за печатач PLA 1.75mm 1kg/2.2LBs за 3Д соединение со висока јачина на печатач

Големина : 1,75мм + / 0,05мм PETG јаглеродни влакна : 220 240 PLA јаглеродни влакна : 190 210 Внатрешен дијаметар : 56мм...

DEN 3.33
Beoub тешка должност за капење Мат преносен бејзбол мекобол Вклучен домашен чинија за удирање во душеци за кутии Turf Matt Non-Slip Свеж Попустот
Студио Red Fox Studio RFSQS-24002 1/24 Grumman F6F-5 Hellcat обоена 3D табла за инструменти Пластични модели Делови Свеж
Студио Red Fox Studio RFSQS-24002 1/24 Grumman F6F-5 Hellcat обоена 3D табла за инструменти Пластични модели Делови

Пластичниот модел не е вклучен Делови за пластични модели за кои е потребно склопување и сликарство Леп

DEN 819.36