Аванши Хранење Бамбус Силиконски Бебе Обука Лажици 5 Сет + Аванхи Бамбус Силиконски Доенчиња Хранење Лажици 5 Сет + Аванхи Бамбус Силиконски Бебе Обука Вилушки 5 Сет

Аванши Хранење Бамбус Силиконски Бебе Обука Лажици 5 Сет + Аванхи Бамбус Силиконски Доенчиња Хранење Лажици 5 Сет + Аванхи Бамбус

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Ново Издание 2018. Подолг засилен врат! БЕБЕ ОД БАМБУС : Збогувајте се со неуредните оброци со вашето малечко! Беспрекорната функционалност одговара на модерниот дизајн со производи за хранење бебиња Од Бамбус Од Аванхис. Овие стилски материјали се изработени од вистински, биоразградлив бамбус и имаат светли, фанки силиконски акценти за забавна боја. Тие се лесни, можат да се закачат на која било рамна површина и ќе траат со години на употреба. ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Подароците Од Мавен го спарија Престојот Од Бамбус ставете го садот за Вшмукување во зелена боја со Бамбусовиот Престој Ставете Вшмукување Плоча Со 3 Пресеци во магента за да ви помогне да заштедите. И садот и чинијата доаѓаат со силиконска лажица. Аванчис Остани Ставете дизајн на Вшмукување се одликува со отстранливо гумено вшмукување парче на дното на секое јадење за вакуумско запечатено прицврстување отпорно на истурање. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : за да го активирате херметички механизмот за Заклучување, цврсто притиснете го садот/чинијата на рамна површина додека не слушнете како излегува целиот воздух. Поставете го јазичето лесно ослободување свртено кон спротивната страна на вашето малечко. За ослободување, едноставно притиснете го јазичето и парчето за вшмукување се појавува исто како магија!. ЦЕЛОСНО БЕЗБЕДНИ : производите Од Аванчи се секогаш без БПА, пвц, олово и фталат, што ги прави целосно безбедни за бебиња и мали деца. За чистење, рачно миење со сапуница, топла вода и избришете ја суво. Овие производи не се наменети за микробранови, печки или машина за миење садови. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : БЕБЕШКИ ПЛОЧИ : Дијаметар : 7" Висина : 2 " Тежина : 12,8 мл. БЕБЕШКИ ЧИНИИ : Дијаметар : 5 "Висина : 3" Тежина : 9,6 мл. ДОЕНЧИЊА ЛАЖИЦИ : Должина : 6,5" Ширина : 1 " Тежина : 0,6 мл. БЕБЕШКИ ЛАЖИЦИ : Должина : 5,5" Ширина : 1,5 " Тежина : 0,6 мл. БЕБЕ ВИЛУШКИ : Должина : 5.5 "Ширина : 1.5" Тежина : 0.6 мл. Комплетите за подароци Аванчи се најлесниот начин за задоволување на сите потреби за хранење на вашето бебе. Без разлика дали се подготвувате да нахраните новороденче, бебе или мало дете, Аванчис ве покри. Измешајте и усогласете ги вашите омилени бои и стилови за да создадете совршена колекција. Аванши садовите се убави и ќе траат цел живот со соодветна грижа. Уживајте во внесувањето висококвалитетни садови во вашиот дом.

Избор на клиенти

Светски центричен FOPS6 вилушка, 1000 броење, бело Свеж
Светски центричен FOPS6 вилушка, 1000 броење, бело

World Centric нуди целосна линија на биоразградливи, компостибилни плочки направени од неГМО пченкарен скроб

DEN 3.33
Антрадер 201 Нерѓосувачки Челик 4-Парче Мини Лажица Сет-Цртичка Нотка Смидген Нип Кујнски Алатки &засилувач; Гаџети Свеж
Маслиново Дрво Маса Лажица 9 инчен Свеж
Маслиново Дрво Маса Лажица 9 инчен

Прекрасно уникатно парче природно, нетретирано маслиново дрво, лесно нанесуваат со маслиново масло...

DEN 3.00
Ruluti 100pcs летаат риболов ладив бучава сребрена златна метал мал лажица вртеж за мамење, 7*15мм Свеж
Ruluti 100pcs летаат риболов ладив бучава сребрена златна метал мал лажица вртеж за мамење, 7*15мм

Привлечете риба затемнетата текстура на овие лажици создава дополнителен шум и рефлектира поголема св

DEN 3.33
青芳製作所 лесна детска лажица Сребро, 全長140, 18-8 Свеж
青芳製作所 лесна детска лажица Сребро, 全長140, 18-8

188 Нерѓосувачки Челик Големина на производот( W x d x H) : 1.1 x 5.5 x 0.6 инчи (29 x 1 Содржина : 1 парче Материјал : нер�

DEN 0.67
Орка Лажица Клешти, Црна Свеж
Орка Лажица Клешти, Црна

Клештите со лажица се користат одделно како лажици за сервирање, или заедно како клешти...

DEN 126.24
Волтска цврста S/s 21 лажица за сервирање Свеж
Волтска цврста S/s 21 лажица за сервирање

Материјал : 18 мерач од не'рѓосувачки челик Должина : 21 " Рачката е длабока жлебна за јачина Материјал : 18 м�

DEN 0.33
山下工芸 Бука Плоча Лажица, W11. 7 € D4. 9 € H2. 8cm, natur Свеж
山下工芸 Бука Плоча Лажица, W11. 7 € D4. 9 € H2. 8cm, natur

Вуд Големина( W x d x h) : 4,6 x 1,9 x 1,1 инчи (11,7 x 4,9 Материјал : Дрво Земја На Потекло : Виетнамска Големина( W x d x H) :

DEN 379.20
Бомбардер мами плоча лажица вртено мамка за мамка Свеж
Бомбардер мами плоча лажица вртено мамка за мамка

Обликот и докажаните бои на лажицата со плочи го прават вистински мамка со повеќе видови...

DEN 2.00
Државен сувенир на алјаска Позлатена Колекционерска Пресвртна Лажица 5 лпко Свеж
Државен сувенир на алјаска Позлатена Колекционерска Пресвртна Лажица 5 лпко

Колекционерски сувенир лажица Од Алјаска Приближна висина 5" Метал пресврт заврши со логото на државата

DEN 159.84
Државен сувенир во Индијана Злато позлатена лажица за пресврт 5 LPCO Свеж
Државен сувенир во Индијана Злато позлатена лажица за пресврт 5 LPCO

Приближна висина 5 " Метал пресврт заврши со лого на состојба или привлечност Совршено за секој што соби�

DEN 159.84
Диџеј-ВЕР Мини Кафе Лажици за 2-7 Мл Чаши, Нерѓосувачки Челик Демитасе Еспресо Лажица Сет од 12, 4,7 Инчи Свеж
Диџеј-ВЕР Мини Кафе Лажици за 2-7 Мл Чаши, Нерѓосувачки Челик Демитасе Еспресо Лажица Сет од 12, 4,7 Инчи

Го прави искуството во исхраната подолго Ќе сфатите дека ви овозможува да го јадете побавно и да го вкус

DEN 1.33
Acme Acme се справи со малку cleo 1 мл Свеж
Acme Acme се справи со малку cleo 1 мл

Дива акција без пресврт на линија Аеродинамичен дизајн Прецизност изработена Користете во свежа или со

DEN 0.67