Марвис Ѓумбир Нане Паста За Заби

Марвис Ѓумбир Нане Паста За Заби

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Суптилните, хармонични топли и ладни ноти и нежниот зачинет ефект На Пастата За Заби Марвис Ѓумбир Нане ја создаваат атмосферата на тропските шуми за будење здив, вкусно, транспортно искуство. Прекрасно стимулирачко откритие. Формулите за паста за заби марвис се базираат на традиционален метод на обработка кој гарантира густа, компактна текстура, максимална заштита и извонредно светла насмевка. Вкусовите се создаваат со неутрализирање на аромата на нане, комбинирајќи непогрешлива свежина со иновативни ноти за да ви понудат долготрајна, пријатна сензација на вкус. Формулата Марвис : бели, заштитени заби, свеж здив во текот на целиот ден и помагаат во спречување на расипување на забите, забен камен и наслаги.

Избор на клиенти

Рембрант Интензивна паста за заби за белење на дамки со флуорид, нане, 3,52 течности за унца Свеж
Рембрант Интензивна паста за заби за белење на дамки со флуорид, нане, 3,52 течности за унца

Формулирани за да се отстранат тешките дамки, да се спречи лепење нови дамки Активно обновување и зајак�

DEN 3.33
Weldental Chewtab Напредно белење на паста за пасти за заби со нано-хидроксиапатит Свеж
Weldental Chewtab Напредно белење на паста за пасти за заби со нано-хидроксиапатит

Нано хидроксиапатит е ефикасна алтернатива на флуорид Честичките со големина на нано ги реминерализир�

DEN 159.84
Увоз на нов свет увоз CG64 Frusmint Anticavity Fluoride Gel паста за заби, 6,4 мл, јасна Свеж
Увоз на нов свет увоз CG64 Frusmint Anticavity Fluoride Gel паста за заби, 6,4 мл, јасна

Флуорид гел Чиста боја 6,4 мл Земја на потекло : Индија Флуорид гел Чиста боја 6,4 мл Земја на потекло : Инди�

DEN 2.33
Држач за паста за заби BitWit, рачен паста за заби стискате го седиштето за паста за заби Свеж
Држач за паста за заби BitWit, рачен паста за заби стискате го седиштето за паста за заби

Аутоматскиот дистрибутер за паста за заби преку вакуумскиот принцип и дизајнот на притисок може да ја �

DEN 3.33