КОМПЛЕТ За Кабел За Полнач DS Lite, Полнач За Адаптер ЗА НАПОЈУВАЊЕ Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА И Пенкало За Пенкало Nintendo DS Lite Системи, Кабел За Полнење На Кабелот За Полнење

КОМПЛЕТ За Кабел За Полнач DS Lite, Полнач За Адаптер ЗА НАПОЈУВАЊЕ Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА И Пенкало За Пенкало Nintendo DS Lite

DEN 127.84

Свеж

Достапно.

Лесна инсталација,едноставно поставување приклучок и игра, Ви Овозможуваат Да Играте и Да Полните истовремено. Кабелот е дизајн со анти-абразивен материјал, може продолжената употреба не ' рѓосува со добра спроводливост. Кога сте дома, можете да го приклучите компјутерот или СО USB полнење за вашиот nintendo. Кога патувате или излегувате кога можете да ја користите мобилната моќност За Да ја наполните Целосно компатибилна Со ѕидни адаптери ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и ПРИКЛУЧОЦИ ЗА автомобили ЗА ПОЛНЕЊЕ USB, овој кабел има мрежеста мрежа за дополнителна заштита. Боја На Кабел : Црна. Должина на кабелот : околу 120 см (4 стапки). материјал : пластика+бакар. Нето тежина : Прибл. 0,05 фунти (25гр). Бруто тежина : Прибл. 0,06 фунти. Големина на пакетот : 5,1*4,3 инчи (13*11см). Најдобро одговара За Нинтендо ДС Лајт. НЕ е компатибилен Со Нинтендо ДС и Дси. 2*кабел за полнач. 1 Х Светло Сино Игла. 1 Х Бело Игла. 1 Х Бебе Розова Игла. 1 Х Црна Игла. Сигурни сме дека ќе ви се допадне овој полнач. Овие полнач навистина е последниот оние што некогаш ќе треба да ги купите!. Кликнете на жолтото копче """"Додај Во Автомобил """" токму сега, и ајде да го направиме вашиот живот подобар и подобар!. €_СПЕЦИФИКАЦИЈА НА МОЌНОСТ q : СТАНДАРДИ USB интерфејс ЗА полнење, Може да се користи дома, во канцеларија или во движење, каде и да пристапите ДО USB штекер за полнење на вашите уреди за игри Nintendo; Должина На Кабелот За Полнач : 50" (120 см). Должина На Пенкало : Прибл.8,7 см. Qécompatible QUATIBLE : Компатибилен САМО СО nintendo DS Lite.НЕ е компатибилен Со Нинтендо ДС и Дси. €®ПОЛНЕЊЕ И ИГРАЊЕ● : 4 СТАПКИ должина ви дозволуваат да играте И да наплаќате во исто време, ви овозможуваат голема погодност да останете во играта. €●БРЗО ПОЛНЕЊЕ q : Дебел 24 AWG бакар за низок отпор, давајќи побрзо полнење за пократко време во споредба со повеќето опции. €_Поддршка по Продажбата : нашиот производ 100% исклучително строго пред да го продадете, можете да го подарите на вашето семејство, пријатели, соученици и секој, особено на вашите деца.Ако имате било какви проблеми за овој производ, ве молиме контактирајте со нас преку порака, ние ќе ви обезбеди задоволни решение во прв пат.Содржина : 2 Х Полнач кабел.4 Х Игла Пенкало. Карактеристики На Производот : . Спецификации На Производот : . Компатибилен : . Содржина На Пакетот : . Топли Совети : .

Избор на клиенти

Diarypiece Type-C/USB-C до за LP E12 Dummy Batteries Camera Power Cable, за M50- M100 M200 M2- M10 Свеж
Diarypiece Type-C/USB-C до за LP E12 Dummy Batteries Camera Power Cable, за M50- M100 M200 M2- M10

Ве молиме да користите надворешен извор на енергија со вашата камера за да постигнете долго за снимање �

DEN 287.84
Адаптер MARG AC/DC за ELMO Document Camera CO-10 EV-200 HD-80XG HV-100XG P10 P100 P100N P10S P30 P30HD P30S TT-12I 12V 3A кабел Свеж
Адаптер MARG AC/DC за ELMO Document Camera CO-10 EV-200 HD-80XG HV-100XG P10 P100 P100N P10S P30 P30HD P30S TT-12I 12V 3A кабел

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 1596.80
DKKPIA AC/DC адаптер за Axis Communications 213 NTSC P/N: 0220-004 213R PTZ Мрежа за безбедност на мрежата за напојување Кабел Свеж
DKKPIA AC/DC адаптер за Axis Communications 213 NTSC P/N: 0220-004 213R PTZ Мрежа за безбедност на мрежата за напојување Кабел

【Wordwide Користете】 Влезен напон : AC 100240 V, 50 / 60 Hz 【Вградена безбедносна заштита】 Сертифицирани од FCC CE ROHS..

DEN 3.33
SSSR AC/DC адаптер за Panasonic Lumix Digital Camera KX-TG1034S TG1032S KX-TGA630 TGA930 KX-TG1033S TG1035S кабел за напојување Свеж
SSSR AC/DC адаптер за Panasonic Lumix Digital Camera KX-TG1034S TG1032S KX-TGA630 TGA930 KX-TG1033S TG1035S кабел за напојување

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

DEN 2.33
Замена на адаптерот/адаптерот HQRP AC Компатибилен со Sony DCR-TRV17E DCR-TRV110P DCR-TRV120P DCR-TRV125E DCR-TRV203 DCR-TRV265 Свеж
Замена на адаптерот/адаптерот HQRP AC Компатибилен со Sony DCR-TRV17E DCR-TRV110P DCR-TRV120P DCR-TRV125E DCR-TRV203 DCR-TRV265

Адаптер за замена на HQRP® AC со кабелот во САД Влез : 100 V240 V AC; Излезен напон : DC 8.4 V; Излезна струја : 1.5а ;...

DEN 142.56
Микроскоп 23,2 Мм 30мм Адаптер, Метал Издржлив 30мм Окулар Адаптер Црн Лесен За Камера В/ЦС Порта Свеж
Микроскоп 23,2 Мм 30мм Адаптер, Метал Издржлив 30мм Окулар Адаптер Црн Лесен За Камера В/ЦС Порта

Компактна Форма : не зафаќа простор и лесен за носење кога излегувате Разумен Дизајн : Лесен за инсталир�

DEN 3.33
Адаптер за напојување со AC за AC за Nikon Coolpix L100 L120 L310 L330 L810 L820 L830, Замена за EH-67, американски приклучок Свеж
Адаптер за напојување со AC за AC за Nikon Coolpix L100 L120 L310 L330 L810 L820 L830, Замена за EH-67, американски приклучок

Влез : 100240 V AC Излез : 5 V, 2 A Наменето за Nikon Coolpix L100, L120, L310, L330, L810, L820, L830 Замена за адаптер за AC / батерија на Nik

DEN 1.67
Белата САД Приклучок 5V 1.5 Префрлување AC Адаптер Напојување Ѕид Полнач, ЗА USB Кабел, ВИДЕО НАДЗОР Камера, Безжична Камера, Свеж Попустот
Tengdaxing DMW-AC10 DMW-AC8 DMW-DCC12 Dummy Battery Power Power Kit BLF-19 Батерија за Panasonic Lumix GH5 DMC-GH5 GH4K GH4K Свеж
Tengdaxing DMW-AC10 DMW-AC8 DMW-DCC12 Dummy Battery Power Power Kit BLF-19 Батерија за Panasonic Lumix GH5 DMC-GH5 GH4K GH4K

DMWDCC12 Надворешниот комплет за напојување на батеријата на батеријата ќе ја замени батеријата BLF19 E DMWBLF19 PP

DEN 2.67
Адаптер за AC/DC Parthksi за JVC Camcorder GR GR-D серија GR-D90 GR-D90U GR-D90US GR-D91 GR-D91U GR-D91US GR-DV500 GR-DV500U Свеж
Адаптер за AC/DC Parthksi за JVC Camcorder GR GR-D серија GR-D90 GR-D90U GR-D90US GR-D91 GR-D91U GR-D91US GR-DV500 GR-DV500U

Влез : AC100240 V 50 / 60 Hz Овој адаптер е сосема нов, висок квалитет што никогаш не се користи (неОЕМ, но 100% компа�

DEN 3.00
АЦЕ СТАКЛО 8067-18 Стакло Директно Адаптер, 25, 45/50 Заеднички, 19 Мм Дијаметар Свеж
АЦЕ СТАКЛО 8067-18 Стакло Директно Адаптер, 25, 45/50 Заеднички, 19 Мм Дијаметар

#25, Произведено во САД 45 / 50 Заеднички 19мм Дијаметар Самоусогласување, лубрикант слободен Тефлонски Труб

DEN 1505.60
ОСТЕНТ САД НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел Кабел Адаптер За Мајкрософт Xbox 360 Kinect Сензор Камера Свеж
ОСТЕНТ САД НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел Кабел Адаптер За Мајкрософт Xbox 360 Kinect Сензор Камера

Компатибилен Со Xbox 360 и Kinect камера додаток Екстра долгиот кабел од 9 стапки овозможува лесна инсталација

DEN 2.00