КОМП Камери 12-819-9 Повлечете Трка 281/296 Цврст Ролери камери За Шевролет Мал Блок

КОМП Камери 12-819-9 Повлечете Трка 281/296 Цврст Ролери камери За Шевролет Мал Блок

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Голем Комп Елиминатор Или Брз Заградата w/ 1.8 и 1.7. Работен Опсег од 5.000-9.000 ВРТЕЖИ во МИНУТА. 281/296 Времетраење на .050". Агол На Одвојување На Лобусот Од 114 Степени. 0.873/0.800 Вентил Лифт. Стрип Подготвени - комп камери Повлечете трка серија беше развиена за да се придвижи вашиот влечете автомобил на целната линија прв. Вклучувајќи поагресивни дизајни на лобуси, мелењата За Влечење трка даваат исклучителна моќност за секоја апликација. Н/А, Азотен, Вентилатор и Турбо - Без оглед на изградбата, Линијата За Влечење Компс има брегаста осовина за вашиот мотор. Со мелење за природно аспирирани, разнесени, турбо и азотни мотори, серијата За Влечење трка беше развиена за најчестите комбинации на мотори за влечење трка таму. Одговара На ШЕВРОЛЕТ ГЕНЕРАЛ 1 Мали Блокови вклучувајќи го и 262, 265, 267, 283, 302, 305, 307, 327, 350 и 400. Не одговара НА LT1/LT4, или Фабрички Ролери Мали Блокови изградени од 1985 и понови. Произведено во САД. Голем Комп Елиминатор Или Брз Заградата w/ 1.8 и 1.7.

Избор на клиенти

Доначаид Крест Танкард Со Рачка Од Јаже Во Полиран Калај Капацитет Од 1 Пинта Свеж
Доначаид Крест Танкард Со Рачка Од Јаже Во Полиран Калај Капацитет Од 1 Пинта

Заострен резервоар од 1 пинта со карактеристична рачка на јаже Точен грб и мото над името на кланот...

DEN 3.00
Kntumq 3D печатена качулка камуфлажа костум пуловер џемпери за џемпери за мажи и женски спортови спортови Свеж
Kntumq 3D печатена качулка камуфлажа костум пуловер џемпери за џемпери за мажи и женски спортови спортови

синтетички ☞material : Кул 3Д печатена цветна худи изработена од полиестер, небалинг, машина за перење, дише

DEN 211.20
Сет на Sealey 1/2 SQ Drive Socket - Metrict 21PC S01237 Свеж
Сет на Sealey 1/2 SQ Drive Socket - Metrict 21PC S01237

Професионален приклучок поставен произведен од зацврстен и термички третиран хром ванадиум челик Цело

DEN 1.00
Облак 9 новини 9 Функција за полнење на силиконски мини -масиво комплет за маси Свеж
Облак 9 новини 9 Функција за полнење на силиконски мини -масиво комплет за маси

Опуштено Совршено за болки во мускулите и зглобовите, ја стимулира циркулацијата Разновиден 9 функцио�

DEN 2.00
Davitu AC мотор - GD300HFT120C2S GD150HFT120C2S GD200HFT120C2S GD400HFT120C2S - Свеж
Davitu AC мотор - GD300HFT120C2S GD150HFT120C2S GD200HFT120C2S GD400HFT120C2S -

Брзина : GD200 HFT120 C2 S Сертификација : CE Фаза : еднофазен Број на модел : GD300 HFT120 C2 S Фреквенција : Стандард...

DEN 1.33
ЛЕНТА ЗА Обележување НА ПАТЕКАТА ЕСП, 3 х 32 Јд, Свеж
ЛЕНТА ЗА Обележување НА ПАТЕКАТА ЕСП, 3 х 32 Јд,

Трансформирање на технологии ' светло жолта винил кат лента со задебелени букви црна ЕСП симболи е совр�

DEN 1.00
Скриј и пијалок, средновековна торбичка за монети со рачно изработена од кожа со полно зрно Свеж
Скриј и пијалок, средновековна торбичка за монети со рачно изработена од кожа со полно зрно

ГАРАНЦИЈА НА 101 годишна гаранција на скриј и пијалок : Секоја од рустичните, трајни кожни производи на Хи

DEN 319.84
Mosser Le ML1130 Marble Nuggets Cover, 5 lb. Свеж
Mosser Le ML1130 Marble Nuggets Cover, 5 lb.

Опфаќа почва од растенија во затворен и контејнер Одлично за принудување на хартија бела Погоден за тер

DEN 137.44
Наставникот создаде ресурси Тропски удар на нашата табела за правила на час Свеж
Наставникот создаде ресурси Тропски удар на нашата табела за правила на час

Поврзани лекции и активности се дадени на задниот дел од секоја табела Графикони мерки 17 „до 22“...

DEN 95.84