Норвешкото знаме ПВЦ маса за маса што може да се пеат за подлога за табели за табели за трпезариска маса за трпезариска маса

Норвешкото знаме ПВЦ маса за маса што може да се пеат за подлога за табели за табели за трпезариска маса за трпезариска маса

DEN 686.40

Свеж

Достапно.

Големина : Достапно во пакет од 3, нашите душеци од 11,8 x 17,7 инчи ќе ја заштитат вашата табела од сите видови на дамки и ознаки, и тоа исто така. Материјал : Табелата е изработена од ПВЦ материјал, кој е водоотпорен и анти-лизга. Лесно е да се исчисти, користејќи крпа за чинија за да ги избришете дамките или да ја исчистите со вода. Дизајн : Нашето место за табели на табели е отпечатена со прилагодени обрасци, симпатична и многу практична. Издржлив и еколошки, може да се наведнува слободно, да се намали слободно и нема да се деформира под напнатост. Широко користени : Стилските плакати ќе бидат добар декор и квалитет на живот за вашиот дом, студентски дом, ресторан, кујна, хотел и деловна канцеларија, ќе ги задоволат вашите различни потреби. Лесно за чистење : Мат -табелата може да се перат и лесен за чистење. Измијте го и исушете го со топли и сапуни морнари. Ако има дамки на душекот, користете четка и вода со сапуница за да ја исчистите, а не машината за миење. Големина : Достапно во пакет од 3, нашите душеци од 11,8 x 17,7 инчи ќе ја заштитат вашата табела од сите видови на дамки и ознаки, и тоа исто така. Материјал : Табелата е изработена од ПВЦ материјал, кој е водоотпорен и анти-лизга. Лесно е да се исчисти, користејќи крпа за чинија за да ги избришете дамките или да ја исчистите со вода. Дизајн : Нашето место за табели на табели е отпечатена со прилагодени обрасци, симпатична и многу практична. Издржлив и еколошки, може да се наведнува слободно, да се намали слободно и нема да се деформира под напнатост. Широко користени : Стилските плакати ќе бидат добар декор и квалитет на живот за вашиот дом, студентски дом, ресторан, кујна, хотел и деловна канцеларија, ќе ги задоволат вашите различни потреби. Лесно за чистење : Мат -табелата може да се перат и лесен за чистење. Измијте го и исушете го со топли и сапуни морнари. Ако има дамки на душекот, користете четка и вода со сапуница за да ја исчистите, а не машината за миење. Правоаголен тркач на трки Место душеци, ПВЦ за печење ПВЦ Матици за табели Заштитник на табелата за трпезариска маса, забави, фарма, кујна, Денот на благодарноста, Божиќ.

Избор на клиенти

Sawqf 6 ПАРКИ ЗА ПАЦИ ПАРД ДОМАН ДЕЦЕРСКИ МАТС МАТС МАТ МАТ ПАТНИ КАПА КОСТАРСКИ КУПЕС Свеж
Sawqf 6 ПАРКИ ЗА ПАЦИ ПАРД ДОМАН ДЕЦЕРСКИ МАТС МАТС МАТ МАТ ПАТНИ КАПА КОСТАРСКИ КУПЕС

Направете го секој оброк повеќе ритуал Применлива сцена : трпезариска маса, дом, ресторан Одлична дневн�

DEN 2.00
Кабилок Абсорбента на вода Мат Абсорбента на вода Абсорбента на вода Абсорбента на вода Свеж
Кабилок Абсорбента на вода Мат Абсорбента на вода Абсорбента на вода Абсорбента на вода

Ефективно подобрување на квалитетот на вашиот добар живот и го олеснете вашиот живот полесен и поудобе�

DEN 408.00
Заштитник на водоотпорен отпор на масло од маси на АВСАД на табела за триење мат анти-греб Свеж
Заштитник на водоотпорен отпор на масло од маси на АВСАД на табела за триење мат анти-греб

✔ [Отпорен на гребење] Табелата е изработена од чист ПВЦ материјал, отпорен на висока температура, антит

DEN 2725.12
Јах геометриска жолта маса тркач кујна за трпезарија за трпезариска маса за свадбени табели со табели и пласмани Свеж
Мини полу -тркалезна булстер - 13 L x 6 DIA - црна - 1 секоја/секоја - 31-2073BLK Свеж
Мини полу -тркалезна булстер - 13 L x 6 DIA - црна - 1 секоја/секоја - 31-2073BLK

Погледнете ги спецификациите на производот за подетални информации Погледнете ги спецификациите на пр

DEN 367.20
Светло вкусно жолто сирење пластична трпеза за трпеза 17,7 x 11,8 ПВЦ биро подлога за заштитен правоаголник Свеж
Светло вкусно жолто сирење пластична трпеза за трпеза 17,7 x 11,8 ПВЦ биро подлога за заштитен правоаголник

Големина : Големината на нашиот ПВЦ МАТ е 17,7 * 11,8 инчи Ако големината е несоодветна, можете слободно да ја

DEN 479.84