3 ПАРЧИЊА Лабораториска Поддршка Стеги За Држачи Затворен Железен Челик Обложен Со Црна Обвивка За Хемија Или Физика Лабораториска Работа

3 ПАРЧИЊА Лабораториска Поддршка Стеги За Држачи Затворен Железен Челик Обложен Со Црна Обвивка За Хемија Или Физика Лабораториска

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Апликација : Едноставен апарат за лабораторија, може да собере различни големини на шишиња, прибор, итн. Аплицирајте За : Погоден За употреба на училишта, фабрики, научно-истражувачки единици, семејства, болници, лаборатории, лабораторија. Карактеристики : 100% сосема нов и квалитетен. Има затворен прстен кој е многу стабилен. Може да собере различни големини шишиња, прибор, итн. Челикот е многу издржлив и цврст. Изработен е од мазен материјал ,не е лесно да се повреди.  Спецификација : Материјал : Боја На Железо : Црна Тежина : 285g/10.05 Мл Големина Дијаметар На Прстен Должина Големи 100mm/3.94 во 195mm/7.68 Во Средни 80mm/3.15 во 185mm/7.28 Во Мали 60mm/2.36 во 170mm/6.69 Во Пакет Листа : 3*Челичен Прстен Забелешка : бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинските точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Горенаведените Слики.

Material: Iron
Color: Black
Weight: 285g/10.05oz
Size Ring Diameter Length Large 100mm/3.94in 195mm/7.68in Medium 80mm/3.15in 185mm/7.28in Small 60mm/2.36in 170mm/6.69in :
Package List:
3*Steel Ring :
Note:
As different computers display colors differently, the color of the actual item may vary slightly from the above images. :

Избор на клиенти

Anyray A1741Y-Пакет 20 Вати G4 24V 20W 24 Волти C-6 20Watt Би Пин Т3 Халогена Сијалица Свеж
Anyray A1741Y-Пакет 20 Вати G4 24V 20W 24 Волти C-6 20Watt Би Пин Т3 Халогена Сијалица

20светилки 20 Вати Г4 24В 20В 24 Волти 20ватс Би Пин Т3 Халогена Сијалица Иреј # А1741ј.База : Г4 БиПин База (4мм Мили

DEN 239.84
Врендале Дизајни - ' Канистри За Чај, Кафе И Шеќер Свеж
Врендале Дизајни - ' Канистри За Чај, Кафе И Шеќер

Прекрасно илустрирано со уметнички дела од наградуваната уметница, Хана Дејл Прекрасен додаток на секо

DEN 271.84
SSSR AC Адаптер ЗА 12v Модел pandigital Роман utader PRD07T20WBL7 PRD07T10WWH7 PRD07T1WWH7BL R70D200 Роман 72-70FW R7T40WWHF2 Свеж
SSSR AC Адаптер ЗА 12v Модел pandigital Роман utader PRD07T20WBL7 PRD07T10WWH7 PRD07T1WWH7BL R70D200 Роман 72-70FW R7T40WWHF2

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100240 V 50 / 60 HZ Компа�

DEN 0.67
Печатени Партија Бебе Туш Комплет, Двострани Бохо Виножито Тема, 4 Игри И Активности Свеж
Печатени Партија Бебе Туш Комплет, Двострани Бохо Виножито Тема, 4 Игри И Активности

Детски Туш Активност Комплетсе што ви треба за вашето бебе туш 4 Активности Бинго, Погоди Кој, Цената Е В

DEN 271.20
СИМПЛИХОМ Акадијан, 36 инчи, Магла Сива Свеж
СИМПЛИХОМ Акадијан, 36 инчи, Магла Сива

ДИМЕНЗИИ : 12" д х 36" в х 36 " ч Рачно Изработени со грижа користејќи цврсто дрво со најдобар квалитет Рачно з

DEN 4775.20
DJDLFA 22 26mm Нерѓосувачки Челик Лента За Брзо Ослободување Рачен Ремен За Гармин Феникс 6X 6 Pro 5X 5 Плус 3HR D2 Делта PX Свеж
DJDLFA 22 26mm Нерѓосувачки Челик Лента За Брзо Ослободување Рачен Ремен За Гармин Феникс 6X 6 Pro 5X 5 Плус 3HR D2 Делта PX

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 1022.08
Химедија Лаборатории Мв879-2,5 КГ Хивег Сок Од Домати Агар, Специјален, 2,5 кг Свеж
Химедија Лаборатории Мв879-2,5 КГ Хивег Сок Од Домати Агар, Специјален, 2,5 кг

Суспендирајте 60 грама во 1000 мл дестилирана вода Загрејте до вриење за целосно растворање на медиумот...

DEN 0.33