ZHJBD 50 парчиња мини тркалезна глава 7мм метал Бред хартија за прицврстување

ZHJBD 50 парчиња мини тркалезна глава 7мм метал Бред хартија за прицврстување

DEN 492.48

Свеж

Достапно.

Материјал : железо. Специјални дизајнирани мини Бредс со тркалезна глава и иглички за раздвојување. Декоративно украсување за занаетчиски хартија. Практични и корисни алатки, одлични за белешка, правење картички, занаети за DIY, датотеки, фиксација на картички, декорација, итн. Дијаметар : приближно. 7 мм / 0,28 инчи; Должина на иглички : приближно. 14 мм / 0,55 инчи. Материјал : железо. Специјални дизајнирани мини Бредс со тркалезна глава и иглички за раздвојување. Декоративно украсување за занаетчиски хартија. Практични и корисни алатки, одлични за белешка, правење картички, занаети за DIY, датотеки, фиксација на картички, декорација, итн. Дијаметар : приближно. 7 мм / 0,28 инчи; Должина на иглички : приближно. 14 мм / 0,55 инчи. Ние продаваме производ со добар квалитет и цена. Ние придаваме големо значење на секоја повратна информација од клиентите. Добредојдовте да изберете и купите во нашата продавница. ДЕСКИЦИЈА : - Специјални дизајнирани мини Бредс со тркалезна глава и поделени иглички. Облека за хартија занаетчиски материјал : Дијаметар од железо : Прибл. 7 мм / 0,28 инчи; Должина на иглички : приближно. 14 мм / 0,55 инчи пакет вклучува : 50 парчиња метални бради.

Избор на клиенти

Компанија за хартија од ехо паркирање, мало сонувач девојче лепило Бредс Свеж
Компанија за хартија од ехо паркирање, мало сонувач девојче лепило Бредс

Малку сонувач девојка лепила Бредс Вклучува сет на лепило за лепило Компанија за хартија „Ехо Парк“ Ов

DEN 0.67
Нов LON0167 200pcs 7mm зашилен со тркалезна хартија Бред златен тон за сноп -книги DIY занает (200 Stücke 7mm Spitze Runde Papier Свеж
Нов LON0167 200pcs 7mm зашилен со тркалезна хартија Бред златен тон за сноп -книги DIY занает (200 Stücke 7mm Spitze Runde Papier

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 200 (+ / 2%) ПЦС X Paper Brad Главна боја : златен тон Матери�

DEN 179.20
X-Ree 25pcs 22mmx18mm железна тркалезна хартија Бред сребрена сива боја за занаетчиски занаетчиски занаети (25pcs 22mmx18mm Свеж
X-Ree 25pcs 22mmx18mm железна тркалезна хартија Бред сребрена сива боја за занаетчиски занаетчиски занаети (25pcs 22mmx18mm

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 25 парчиња X хартија Бред Главна боја : Сребрена сив

DEN 684.80
Aexit 200pcs 9мм Домашна хардвер DIY рамна глава хартија Бред Сребрена сива боја за занаетчиски занаетчиски модел: 38AS395QO261 Свеж
Миксер за излез на очите и чаши Бредс Свеж
Миксер за излез на очите и чаши Бредс

За да ги примените Бредс okeиркајте ги Бред Пронгс преку вашите проекти Превртете го Бред и свиткајте ги �

DEN 638.40
Карен Фостер Дизајн Спарл пукаше брадавици, 6 црвени и сини Свеж
Карен Фостер Дизајн Спарл пукаше брадавици, 6 црвени и сини

Искра пукна Бредс додадете брилијантност и пизаза во кој било распоред или проект 6 парчиња во 3 различн�

DEN 3.33
Излез на очите на окото, 8мм, црно Свеж
Излез на очите на окото, 8мм, црно

Направено во Кина Димензии на пакетот : 8,89 L x 1.016 H X5.08 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,022 фунти...

DEN 104.64
LIFKOME 1200 парчиња двојни нокти за месинг за нокти занаетчиски занаети за деца за прицврстување Свеж
LIFKOME 1200 парчиња двојни нокти за месинг за нокти занаетчиски занаети за деца за прицврстување

Метал Бред сврзувачки елементи широко во белешката, честитки, картички, албуми за фотографии, книги, дод

DEN 3.33
Aexit 50pcs 10мм дома хардверски плоштад во форма на хартија Бред Бред Златен тон за белешка за занаетчиски модел: 55AS33QO71 Свеж
1-1/4 32мм гума значка на копчето Делови за замрзнување на налепница за производител на копчиња 100 парчиња Свеж
1-1/4 32мм гума значка на копчето Делови за замрзнување на налепница за производител на копчиња 100 парчиња

Забелешка : Нашето снабдување со копчиња само се вклопува за нашиот производител на копчиња, пред да го �

DEN 1.67