Унисекс Тренинг Нараквици Златен Хорус Око Египетски Мултифункционални Спортски Ленти За Пот Машки Перформанси Лента За Глава

Унисекс Тренинг Нараквици Златен Хорус Око Египетски Мултифункционални Спортски Ленти За Пот Машки Перформанси Лента За Глава

DEN 1278.40

Свеж

Достапно.

полиестер. Увезени. Изработен Од Полиестер Со Двострано Печатење, Дише, Мек И Отстранува Пот. Можете Да Носите Еден Секојдневно За Вежбање И Тие Можат Да Спречат Пот Да Тече По Лицето Или Ефикасно Да Капе На Вашиот Телефон Или Паметен Уред. Треба Да Ја Поставите Лентата За Глава Веднаш Над Увото И Над Ногата На Очилата (Ако Носите Очила) И Околу Челото Избегнувајќи Ја Косата Што Е Можно Повеќе. Совршен Избор За Вежбање И Џогирање, Пешачење Во Поладна Клима Или Тренинзи Со Интензитет На Светлина. Свртете Ја Облеката Внатре Кон Надвор Пред Миење. Секогаш Машинско Перење на 30 °c На Нежен Циклус, И Со Слични Бои. Не Паѓајте Сува И Бидете Сигурни Дека Кога Пеглате Користите Ниска Температура. Никогаш Не Користете Белила Или Омекнувачи И Никогаш Не Го Сушете Парчето На Директна Сончева Светлина. Препорачуваме Сушење На Воздухот За Продолжување На Животниот Век На Секој Производ. Изработен Од Полиестер Со Двострано Печатење, Дише, Мек И Отстранува Пот. Можете Да Носите Еден Секојдневно За Вежбање И Тие Можат Да Спречат Пот Да Тече По Лицето Или Ефикасно Да Капе На Вашиот Телефон Или Паметен Уред. Треба Да Ја Поставите Лентата За Глава Веднаш Над Увото И Над Ногата На Очилата (Ако Носите Очила) И Околу Челото Избегнувајќи Ја Косата Што Е Можно Повеќе. Совршен Избор За Вежбање И Џогирање, Пешачење Во Поладна Клима Или Тренинзи Со Интензитет На Светлина. Свртете Ја Облеката Внатре Кон Надвор Пред Миење. Секогаш Машинско Перење на 30 °c На Нежен Циклус, И Со Слични Бои. Не Паѓајте Сува И Бидете Сигурни Дека Кога Пеглате Користите Ниска Температура. Никогаш Не Користете Белила Или Омекнувачи И Никогаш Не Го Сушете Парчето На Директна Сончева Светлина. Препорачуваме Сушење На Воздухот За Продолжување На Животниот Век На Секој Производ.

Избор на клиенти

Бакар Бисер Бебе Растеглива Мека Плетена Лента За Глава Лак Блаженство Свеж
Бакар Бисер Бебе Растеглива Мека Плетена Лента За Глава Лак Блаженство

ПРЕМИУМ МЕШАВИНА ОД ПОЛИЕСТЕР / ВИСКОЗА нашата стилска лента за глава е дизајнирана имајќи ја предвид у

DEN 2.00
Клземо Женска Обвивка Со Двојна Јамка Муслимански Хиџаб Инстант Шал Шамија Долга Шамија Шамија Исламски Турбан Капак Свеж Попустот
Мека Лента За Глава За Девојче, Памучна Еластична Лента, Новороденче Мало Дете Додатоци За Коса, Фото Реквизити Свеж
БАЗО 50 парчиња Цврста Вратоврска За Коса Свеж
БАЗО 50 парчиња Цврста Вратоврска За Коса

Quallity®Мазен,растеглив,брзо сушење и висококвалитетен материјал за ткаенина што дише со одлична занаетч�

DEN 242.40
Добра Детска Лента За Глава - Розова - Удобност Погодна За Целодневно Носење-За Сите Типови Коса-Додатоци За Коса Свеж