Водоотпорна Лебдечка Сува Торба со Надворешен Џеб со Патент | за Кајак, Рафтинг, Пловење, Пливање, Кампување, Пешачење, Плажа, Риболов | 10l &засилувач; 20l Големини

Водоотпорна Лебдечка Сува Торба со Надворешен Џеб со Патент | за Кајак, Рафтинг, Пловење, Пливање, Кампување, Пешачење, Плажа,

DEN 431.20

Свеж

Достапно.

СОЛИДНА ЗАШТИТА ОД СИТЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ : Дрисак е направен од тежок 500-Д ПВЦ за запечатување на елементите. Водоотпорните, заварени шевови и превртениот врв обезбедуваат заштита ОД IPX-6 за вашата опрема во различни спортови и активности на отворено. БРЗИОТ ПРИСТАП до Готовина лесно ќе ги достигне вашите задолжителни работи без да мора да пребарувате низ торбата без разлика дали кајакарите, пешачите или се релаксирате на плажа. ВЕ ОДРЖУВА БЕЗБЕДНО ВИДЛИВИ НОЌЕ : Рефлектирачката облога околу џебниот патент помага да се осигурате дека ќе бидете видени. Плус, ви помага да ја забележите и извадите торбата ако некогаш падне во морето. ОТСТРАНЛИВ ПРИЛАГОДЛИВ РЕМЕН за РАМО : Прашкајте го ременот преку рамото за лесно да ја наполните опремата насекаде. Или закачете го ременот на вашиот брод или кајак за да ја држите торбата при рака. 5, 10 или 20 ЛИТРИ, ВАШ ИЗБОР : сите големини го прикажуваат нашиот елегантен, едноставен дизајн-без лепливи слогани или гарнитури логоа. Плус, и двете се целосно загарантирани.

Избор на клиенти