екидс Тролови Светската Турнеја Пее Заедно Бум Кутија Звучник Со Микрофон За Љубителите На Тролови Играчки За Девојки, Деца Караоке Машина Со Вградена Музика И Тре

екидс Тролови Светската Турнеја Пее Заедно Бум Кутија Звучник Со Микрофон За Љубителите На Тролови Играчки За Девојки, Деца

DEN 479.84

Свеж

Достапно.

Детски Микрофон : караоке микрофон за деца ви овозможува да го пеете срцето. Оваа тролови играчка има се што ви треба за да биде ѕвезда на шоуто!. Вграден Звучник Aux : Лесно поврзете се со компатибилни mp3 плеери или кој било друг уред што има приклучок од 3,5 мм. Слушајте ги вашите омилени плејлисти преку вградениот караоке звучник. Вградена Музика : Ја Вклучува популарната песна "Врати Се Повторно". Пејте заедно користејќи го овој музички плеер за деца додека трепкачките светла што привлекуваат око додаваат на забавата!. Дизајн Погоден за деца : Лесен и пренослив, оваа караоке машина за деца има удобна вградена рачка и лесни за употреба контроли. Овие издржливи играчки ви дозволуваат да настапувате насекаде и насекаде!. Совршен Подарок : троловите играчки како овој мини звучник прават одлични подароци за девојчиња на возраст од 3 и повеќе години. Посетете ја продавницата за брендови екидс за уште повеќе кул производи за деца!. Вклучени Компоненти : Караоке Бумбокс.

Избор на клиенти