МАТИЧНИ Играчки Рок Наука Комплет Геологија Минерален Примерок За Деца Геолози

МАТИЧНИ Играчки Рок Наука Комплет Геологија Минерален Примерок За Деца Геолози

-140 %

DEN 160.00

Свеж

Достапно.

Комплетот вклучува петнаесет (15) примероци од карпи, плус гледач за зголемување и корисен водич за идентификација. Содржи сива картонска преголема кутија за складирање. Истражете ги чудата на природниот свет Со Комплетот За Наука За Играчки. Овој комплет ги учи младите геолози како да идентификуваат 15 различни примероци од карпи користејќи лупа и детален водич за идентификација. Пластична фиока за складирање овозможува прикажување на примероците за споделување со семејството и пријателите. Комплетот За Наука За Играчки Рок е совршен за млади научни ентузијасти, особено за оние со интерес за геологија. Се препорачува за возраст од 8 и повеќе години.

Избор на клиенти

X-Ree 25mm должина на сечење 1/4 x 3/8 директно лежиште на рутерот за рутер (25мм Longitud de Corte 1/4 '' x 3/8 '' Cojinete Свеж
X-Ree 25mm должина на сечење 1/4 x 3/8 директно лежиште на рутерот за рутер (25мм Longitud de Corte 1/4 '' x 3/8 '' Cojinete

Име на производот : секач за рутер за црвена боја; материјал : метал Дијаметар на сечење : 9,525мм / 3 / 8 "; диј�

DEN 3.00
Комплет за негативни филмови за снабдување 120 & Pro Mount MK2 за скенирање на филмови со среден формат Свеж
Комплет за негативни филмови за снабдување 120 & Pro Mount MK2 за скенирање на филмови со среден формат

Отстранете ја прашината за време на скенирањето со вклучена двострана четка за отстранување на прашина

DEN 11184.00
X-Ree 2PCS 2.1x5,5 mm Femaleенски приклучок DC Cable 27cm за CCTV Security Camera (2PCS 2.1x5,5 mm Socket Hembra Cable de alimentación Свеж
X-Ree 2PCS 2.1x5,5 mm Femaleенски приклучок DC Cable 27cm за CCTV Security Camera (2PCS 2.1x5,5 mm Socket Hembra Cable de alimentación

Земја на производство : Кина; Материјал : пластичен, електричен дел Нето тежина : 22g; Содржина на пакет : 2 x

DEN 812.80
L1 R1 држач за внатрешна поддршка Внатрешна поддршка за внатрешна поддршка за PS4 Controller JDS001 010 030 040 JDM 055 замена Свеж
L1 R1 држач за внатрешна поддршка Внатрешна поддршка за внатрешна поддршка за PS4 Controller JDS001 010 030 040 JDM 055 замена

За контролорот PS4, поддржувајте ја матичната плоча PS4 JDM040 Заштедете ги трошоците само со промена на внат�

DEN 787.20
Kaze flex тенок 120мм PWM 300-1800rpm вентилатор Свеж
Kaze flex тенок 120мм PWM 300-1800rpm вентилатор

Варијацијата на Kaze Flex 120, тенок тип сега е достапен на пазарот Запечатената прецизна динамична лежиште н

DEN 255.20
Волбрук Пинк злобно очен wallиден декор - турски злобен очен wallид виси, розов декор на wallидови, злобно декор на очите, злобно Свеж Попустот
Спортски фотоапарати за спортски фотоапарати за рак на ранец на рак на рамената на држачот за држачи на токли Свеж
Merriway BH04749 Black Basin Plug 35-40mm со 300мм хромиран ланец и престој, 300-0-300mm WC со употреба на црвен мерач течност, Свеж
Niaocpwy зелените летни остава прилагодливи вратоврски од Unisex капи, работни капачиња со копчиња и џемпери Свеж
Niaocpwy зелените летни остава прилагодливи вратоврски од Unisex капи, работни капачиња со копчиња и џемпери

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите ра

DEN 1.00
Пакет за безбедност на научна лабораторија Фреј Свеж
Пакет за безбедност на научна лабораторија Фреј

Безбедносен пакет за лабораториска употреба Календар на списоци со списоци, студентски договор, квиз и

DEN 322.56
Сет од 20 ореви за шипки 12x1.25 со 1 клуч за приклучок Свеж
Сет од 20 ореви за шипки 12x1.25 со 1 клуч за приклучок

Specifications : M12x1.25 Thread Pitch, 4,4 "висок, 0,9", конусно седиште од 60 степени, затворено крајно парче дизајниран Spike lug

DEN 124.64
Костим за капење со долг ракав Aalizzwell Baby Girls Свеж
Костим за капење со долг ракав Aalizzwell Baby Girls

Полистер, Спандекс Увезени Полиестерска обвивка Еластично затворање Машинско миење ✔ Единствен дизај�

DEN 0.33
2005-06 Топпс 235 Антоан Рајт потпишана картичка автоматска ПСА плоча РЦ мрежи - Кошаркарски картички за дебитант Свеж
2005-06 Топпс 235 Антоан Рајт потпишана картичка автоматска ПСА плоча РЦ мрежи - Кошаркарски картички за дебитант

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Кошаркарски плочи �

DEN 2.33