Де Купувач ЧОК Нелеплив Јајце &засилувач; Палачинка Пан-5.5 - 5-Слој ТЕФЛОНСКИ Слој-Искриват &засилувач; Отпорни На Гребење-ПФОА Слободен-Направени Во Франција

Де Купувач ЧОК Нелеплив Јајце &засилувач; Палачинка Пан-5.5 - 5-Слој ТЕФЛОНСКИ Слој-Искриват &засилувач; Отпорни На Гребење-ПФОА

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

ТАВА ЗА ЈАЈЦА И ПАЛАЧИНКИ-ТАВАТА ЗА ЧОК Јајце и Палачинки од 5,5 инчи е идеална за правење едно јајце со сончева страна нагоре, мини пржење јајца, сендвич за појадок или совршено тркалезна палачинка. НЕЛЕПЛИВ-Направен Од алуминиум Што ја задржува топлината, тежок, 5-слојниот нелеплив тефлонски слој е без ПФОА. ТРАЕ 5 ПАТИ ПОДОЛГО-Погодна За шпорети на гас и електрична енергија, оваа тава ќе ви трае 5 пати подолго од просечната нелеплива. Тој е отпорен на искривување и гребење, нудејќи супериорни перформанси за готвење со минимални или без маснотии. ВКОРЕНЕТИ ВО ФРАНЦУСКАТА КУЛИНАРСКА ТРАДИЦИЈА - дизајнираме и произведуваме врвни кујнски додатоци, опрема за пециво и прибор за готвење, континуирано иновираме за да ги задоволиме потребите на угостителските професионалци и домашните готвачи.

Избор на клиенти

Крепи креп Производител Вклучува Путер распрскувач Лажица и шпатула 1000 W Свеж
Крепи креп Производител Вклучува Путер распрскувач Лажица и шпатула 1000 W

Крепи креп Производител Вклучува Путер распрскувач Лажица и шпатула 1000 W HT207 Бои : Црн Црн Материјал Мета

DEN 3504.00
Мопита 28см/11 Нелеплива Фрлена Алуминиумска Тава За Крепи, Средна, Сива Свеж
Мопита 28см/11 Нелеплива Фрлена Алуминиумска Тава За Крепи, Средна, Сива

Изработени Од нелеплив леан алуминиум Отпорна на гребење и издржлива тава за крепи Димензија : 28см / 11в�

DEN 1.67
Нелеплива Тава За Крепи Чапати Со Ладна Рачка, Индукциска Роти Тава, Дебелина од 30 см, 4 мм Свеж
Нелеплива Тава За Крепи Чапати Со Ладна Рачка, Индукциска Роти Тава, Дебелина од 30 см, 4 мм

Ве молиме проверете кај продавачот дали производот е индукциски компатибилен или не ПродавачМехта Е Ма

DEN 939.20
Кујна Француски Класичен Нерѓосувачки Нерѓосувачки 10-Инчен Нелеплив Креп Тава Свеж
Кујна Француски Класичен Нерѓосувачки Нерѓосувачки 10-Инчен Нелеплив Креп Тава

Професионални Трокреветни Нерѓосувачки Трислојниот дизајн обезбедува оптимална топлина и се состои о�

DEN 1244.80
ЈАДНЕШ Роти Пан Нелеплив Чапати Тава Роти Тава Парата Тава Алуминиумски Панел Дебелина 2,6 ММ Омлет Тава Доза Тава Свеж Попустот
МТИ 18-8 Нелепливи ГН Пан II 1/1 65мм Свеж
МТИ 18-8 Нелепливи ГН Пан II 1/1 65мм

188 нерѓосувачки челик Големина : 530х325х65мм дебелина На Плочата : 0,03 инчи (0,8 мм) Материјал : 188 нерѓосувачки

DEN 2.67
Малонг Кујна 11,12 инчен тава, нелеплива тава, стек тава Свеж
Малонг Кујна 11,12 инчен тава, нелеплива тава, стек тава

Материјал : Направен со Технологија На Камен Мајфан, Каменот Мајфан Не само што гарантира дека нема да с�

DEN 1.67
ЦДЈУФ 7 Дупка Палачинка Тава Емоции Мало Јајце Ќофтиња Кнедла Отстранлива Рачка Тесто Креп Мувла Сет Свеж
ЦДЈУФ 7 Дупка Палачинка Тава Емоции Мало Јајце Ќофтиња Кнедла Отстранлива Рачка Тесто Креп Мувла Сет

Тавата за палачинки се состои од 7 прегради Можете да направите повеќе палачинки и колачи одеднаш Има ра

DEN 2.33
Престиж Омега Изберете Плус Нелеплива Конкавна Тава 28см 280 Мм Црна Свеж
Престиж Омега Изберете Плус Нелеплива Конкавна Тава 28см 280 Мм Црна

Технологија отпорна на гребење и триење Метална лажица пријателски Цврсти рачки Остатоци слободен гот�

DEN 672.00