Нобвек Мини Торба Запечатувач, Рачни Топлина Вакуум Запечатувач, Машина со Јаже и 2 во 1 Топлина Запечатувач, Преносни Торба Препродавач Машина За Пластични Кеси Хр?

Нобвек Мини Торба Запечатувач, Рачни Топлина Вакуум Запечатувач, Машина со Јаже и 2 во 1 Топлина Запечатувач, Преносни Торба

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

[2 во 1 Запечатувач т работи ако батеријата е инсталирана обратна. Можете да вежбате како да го користите запечатувачот со нашата бесплатна торба пред употреба, нашиот пакет доаѓа со 1 x Тест Торба, 1 x Мини Торба Топлински Запечатувач, 2 xies Батерии, 1 x Користете Прирачник. Карактеристики : . Боја : Езеро Сино. Пакетот Вклучува : 1 x Тест Торба, 1 x Мини Торба Топлина Запечатувач, 2 x x Батерии, и 1 x Користете Прирачник. [БЕЛЕШКИ] - ве Молиме инсталирајте ја батеријата правилно пред употреба, усогласување на батеријата "+" и "-" на вистинската позиција. Запечатувачот не работи ако инсталираната батерија е обратна.

Избор на клиенти

TWRQA 2P DC 600/800/1000VDC уред за заштита на пренапони 20-40KA SPD House Surge Protector Свеж
TWRQA 2P DC 600/800/1000VDC уред за заштита на пренапони 20-40KA SPD House Surge Protector

Полјаци : 2П Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Максимално конт

DEN 2.33
Waveshare 4,01 инчен шарен е-хартија е-мастило дисплеј 640 × 400 ACEP 7-боја Eink Raw Display 3.3V Напреден екранот на епојт Свеж
Waveshare 4,01 инчен шарен е-хартија е-мастило дисплеј 640 × 400 ACEP 7-боја Eink Raw Display 3.3V Напреден екранот на епојт

4,01 "дисплеј со ехартија со 7 бои, резолуција од 640 × 400, без PCB, користете напредна технологија во боја на еп

DEN 3.00
Гроздобер Делови 594781 Ѕид Уметност Свеж
Гроздобер Делови 594781 Ѕид Уметност

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Висина : 4.375" (11см) Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлекти

DEN 1356.80
Опсежни панталони за компресија мажи базелиер ладно сув спорт што работи хулахопки за теретани за јога Свеж
Опсежни панталони за компресија мажи базелиер ладно сув спорт што работи хулахопки за теретани за јога

Полиестер и спандекс Увезени Повлечете го затворањето Материјали : Мешавината на ткаенината од полиест

DEN 3.00
Изолирајте го! Свеж
Изолирајте го!

Монтирање на антивибрации на супериорна оценка Направено со високо квалитетни сврзувачки елементи и с�

DEN 687.20
Со LED симбол за напојување 30мм ресетирање на не'рѓосувачки челик или прекинувач за копче за притискање 3V, 6V, 12V, 24V, 220V Свеж
1/4 -14 x 2 1/2 завртки за само-дупчење, зацврстени не'рѓосувачки челик 410, рамна глава, квадратен погон, 3 точки, тип BSD, Свеж
1/4 -14 x 2 1/2 завртки за само-дупчење, зацврстени не'рѓосувачки челик 410, рамна глава, квадратен погон, 3 точки, тип BSD,

Завртките за самостојно дупчење се карактеризираат со погон на Робертсон, познат и како плоштад, или ск�

DEN 1216.00
NEYENS 5pcs Реле LY2NJ DC 12V DC 24V AV 110V AC 220v Мали Реле 10A 8PIN Серпентина DPDT Свеж
NEYENS 5pcs Реле LY2NJ DC 12V DC 24V AV 110V AC 220v Мали Реле 10A 8PIN Серпентина DPDT

Модел Бр : LY2 NJ HH62 P / JQX13 F / LY2 Со Ptf08a Приклучок База Напон на серпентина : DC / AC 12 V Контакт Капацитет : 10a 240 VAC /

DEN 0.67
CSNSD 0.9-5V до 3.3 V Чекор До Моќ Модул 6PCS 1.5 V 1.8 V 2.5 V 3V 3.7 V 4.2 V 5V до 3.3 V DC-Dc Напон Поттик Конвертор Одбор Свеж
CSNSD 0.9-5V до 3.3 V Чекор До Моќ Модул 6PCS 1.5 V 1.8 V 2.5 V 3V 3.7 V 4.2 V 5V до 3.3 V DC-Dc Напон Поттик Конвертор Одбор

1.5 V 1.8 V 2.5 V 3.7 V 4.2 V 5 V до 3.3 VDCdc засилувач конверзија модул Модул ЗА конвертор на ЗАСИЛУВАЧ DCDC, кој работи на

DEN 0.33
Нова замена за далечински управувач се вклопува за HP00 HP01 Dyson Pure Hot+Cool Fan and Purifier Purifier Geater, Дел за замена Свеж
Нова замена за далечински управувач се вклопува за HP00 HP01 Dyson Pure Hot+Cool Fan and Purifier Purifier Geater, Дел за замена

★ Тип на производ : Дел бр ★ Важни совети : За компатибилноста Работи само со Dyson HP00 HP01 Чист топол+ладен

DEN 361.44
Јајонг диверзифициран држач за евро за кујнски countertops Барови и маси за јадење челична хартиена крпа за хартија Свеж
WXBDD Аудио сигнален прекинувач 4 Влез 1 Out HIFI стерео RCA Switch Splitter Box Свеж
WXBDD Аудио сигнален прекинувач 4 Влез 1 Out HIFI стерео RCA Switch Splitter Box

>> Квалитет на звук без загуба, без звук на влијание Трајни и сигурни Заштитете го излезниот уред мазно н�

DEN 2.00
Лорви Уникатна Лента Шема За Складирање Корпа За Отпадоци-Голем Правоаголник За Облека, Играчки, Чевли и Пикник Свеж