РЦА РМВ953-СИНА РМВ953 0,9-Кубни Стапки Микробранова Печка Со Преголем Дисплеј, Сина

РЦА РМВ953-СИНА РМВ953 0,9-Кубни Стапки Микробранова Печка Со Преголем Дисплеј, Сина

DEN 1783.36

Свеж

Достапно.

МОЌНА : оваа микробранова печка со светла боја има 900 Вати во 0,9 Кубни. Фт. отпечаток. ФУНКЦИИ : Опремени 10 нивоа На моќност Во Микробранова Печка за да помогнат да се обезбедат ефикасни резултати секој пат. Исто така, има мени за автоматско одмрзнување по тежина и функции на допир 6-еден, вклучувајќи пица, пуканки, печен компир итн. ВНАТРЕШНО СВЕТЛО И ДЕТСКА БРАВА : безбедносната брава спречува работа без надзор од страна на децата. Внатрешно светло за проверка на статусот без потреба од отворање на вратите. ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ : електронска контролна табла со Мек допир и практично мени за автоматско готвење. Дигитален часовник и тајмер за кујна. ДИЗАЈН-Живописна боја која се издвојува во сите стилови на декор. И елегантна закривена рачка за модерен дизајн. Со 0. Капацитет од 9 Кубни Метри, оваа рца микробранова печка овозможува брза и удобна подготовка на оброците. Менито за автоматско готвење со еден допир на единицата ги отстранува претпоставките од готвењето популарно микробранова храна, вклучувајќи пуканки, печен компир, пица, пијалоци и замрзнати вечери, додека неговото копче за загревање го олеснува повторно загревањето на прехранбените производи. Електронската контролна табла со мек допир на микробрановата печка, исто така, доаѓа со опции за готвење по тежина и одмрзнување по тежина, брзо одмрзнување што се менува помеѓу одмрзнување и време на стоење за ефикасни резултати, копче за почеток/стоп и копче за ресетирање за да ги исчистите сите претходни поставки. Изберете од 10 нивоа на моќност за дополнителна разноврсност и контрола. Други моменти вклучуваат отстранлив стаклен грамофон, практичен дигитален часовник и кујнски тајмер, заштита за заклучување на безбедноста на децата и аудио сигнал на крајот на циклусот, што помага да се спречат чашите со загреан чај или кафе да бидат заборавени. Стаклената грамофон лесно се чисти рачно или во машина за миење садови, а внатрешноста и надворешноста на апаратот може да се избришат со влажна крпа по потреба. СО моќност ОД 900 W, оваа микробранова печка е доволно моќна за сите ваши потреби за готвење. Оваа RCA микробранова печка има елегантен дизајн и ќе додаде малку одблесок во секоја кујна, студентски дом или канцеларија.

Избор на клиенти

Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело Свеж
Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 518.40
3/8 -16 x 1 машини завртки, челик, бандаж, слотен диск, целосна нишка, обложување на цинк Свеж
3/8 -16 x 1 машини завртки, челик, бандаж, слотен диск, целосна нишка, обложување на цинк

Машински завртки со склопен погон Машински завртки со склопен погон Прицврстувач за исправено тресење

DEN 2735.84
Q.HOU 11x14 Слика Рамка Црн сет од 2, секоја рамка со 2 душеци, приказ 8x10 или четири отворање 4x6 фотографии со МАТ и 11x14 Свеж
X-Dree Home Bales Bation Cinc легура тројно палто за палто, кука, закачалка, црна 8 парчиња (Cuarto de Baño de Aleación de Zinc Свеж
X-Dree Home Bales Bation Cinc легура тројно палто за палто, кука, закачалка, црна 8 парчиња (Cuarto de Baño de Aleación de Zinc

Главна боја : црна; Број на куки : 3 куки Dia Dia Dia суспензисин де е парен; дистанциа дел orificio de montaje : 21 mm / 0,8 ''

DEN 2.67
Pro -Advantage - Рејнолдс торби со корња - одобрени ACL - како што се гледа на ESPN - Професионални торби за корпи - направени Свеж
Alfa Tools RB75110 1 1/4 x 2 1/8 Класичен рутер Свеж
Alfa Tools RB75110 1 1/4 x 2 1/8 Класичен рутер

Рутермакс рутер бит Карбид врзан, класичен предност формирајќи малку 11 / 4инчен дијаметар на секачот, до�

DEN 145.60
Tuphell Industries Pet Dogs Yellow Convertible Surfboard Beach Car Black Framed Wallидна уметност, 20 x 16 Свеж
Tuphell Industries Pet Dogs Yellow Convertible Surfboard Beach Car Black Framed Wallидна уметност, 20 x 16

Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�

DEN 2.00
6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија Свеж
6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија

Напон на полнење : DC 4.6 V8 V (Препорачајте DC 5 V) „CR“ LED е индикатор за статус на полнење Струја на празнење : 0

DEN 3.33
DAP 37584 FILER FILCE CRACK, 1 кварта, сива Свеж
DAP 37584 FILER FILCE CRACK, 1 кварта, сива

Пополнувачот за пукнатини со течен цемент е лесен за употреба, подготвен мешан производ за поправка на �

DEN 2.67
Securityиден монтажа на безбедносната камера LANMU, магнетна монтажа компатибилен со Arlo, Arlo Pro/Pro 2, 360 степени ротација, Свеж
Резервоар за предни сопирачки Qiilu за Suzuki SV650 03-09 SV1000S 03-07 GSX-R1000 2001-2008 Моторцикл сопирачки господар цилиндричен Свеж Попустот
Hydtgz Latch Hook Комби за килими за возрасни деца DIY килим со капчиња од предиво за предиво, комплети за теписи со печатено Свеж
Widia GTD GT065003 Победа GT06 HP Tap, Plug Chamfer, десното намалување на раката, 4 флејти, M6 x 1, HSS-E-PM, TICN облога Свеж
Widia GTD GT065003 Победа GT06 HP Tap, Plug Chamfer, десното намалување на раката, 4 флејти, M6 x 1, HSS-E-PM, TICN облога

Чипови со права на чешми чипови во дупка или се испуштија со внатрешна течност за ладење Произведено од

DEN 1.00
2018 Panini Fran Tarkenton Immaculation Collection Name Plate Platch Better T 7/9 - Фудбалска игра Користена картичка Свеж
2018 Panini Fran Tarkenton Immaculation Collection Name Plate Platch Better T 7/9 - Фудбалска игра Користена картичка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Фудбалска игра кор�

DEN 971.20
Томас ECOM ESD-VHBC-CR-T1-A0-CF-EC-ESDBLK ESD ВИНИЛ Висока Клупа Висина Стол Со Хром База, Хром Нога Прстен, Со Наклон Без Раце, Свеж
Томас ECOM ESD-VHBC-CR-T1-A0-CF-EC-ESDBLK ESD ВИНИЛ Висока Клупа Висина Стол Со Хром База, Хром Нога Прстен, Со Наклон Без Раце,

Секој chономски СТОЛ НА ЕСП е поддржан од нашата 15годишна гаранција, доживотен век на пневматскиот цилин

DEN 7951.68
Али Индустри 7266 Грит алуминиум оксид за пескарење, 9 x 11 Свеж
Али Индустри 7266 Грит алуминиум оксид за пескарење, 9 x 11

3 пакувања 9 "x 11" 220 лим за шкурка Идеално за фино мазнење и за измама и деплескање на буквари и заптивки...

DEN 1353.60
Замена на касети со CLI42 CLI42 CLI42 CLI42 Замена за CLI-42 CLI 42 CLI42Y CLI-42Y Работете со PixMA PRO-100S PRO-100 PRO100 Свеж
Замена на касети со CLI42 CLI42 CLI42 CLI42 Замена за CLI-42 CLI 42 CLI42Y CLI-42Y Работете со PixMA PRO-100S PRO-100 PRO100

Содржина на пакетот : 4пакет компатибилен CLI42 CLI42 CARTRIDGE ORLTRIDGE ORTIRGE Боја : жолта Компатибилни печатачи : Pixma PR

DEN 3.00
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел Свеж
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

DEN 1052.80
PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци Свеж
PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци

40 комплети црни M6 за поврзување на завртки за капаци на капаци на капаци и алатка за погон на погон за по�

DEN 1.67