Домашно Милениче Урна Мирен Миленичиња Спомен Урна, Фото Кутија Миленичиња Кремирање Урна, Куче Урна, Мачка Урна, Мали Животни Урна, Големина, Големи, Боја, Цреша, 75 c

Домашно Милениче Урна Мирен Миленичиња Спомен Урна, Фото Кутија Миленичиња Кремирање Урна, Куче Урна, Мачка Урна, Мали Животни

DEN 639.20

Свеж

Достапно.

Оваа урна е наменета за сакана личност со здрава тежина од 70 килограми или помалку пред кремирањето. Надворешни Димензии : 6,5 "Л х 4,75" В х 4,875 "Д. големина На Фотографија : 5 "х 3,25". Автентичен Стаклен Фронт. Променете ги фотографиите без вознемирувачка пепел. Рачно Обоено дрво урна. Може да се користи хоризонтално или вертикално. Еколошки урна. Урна За Кремирање миленичиња за секое семејство сакаше милениче под 70 килограми. со здрава тежина. Губењето на домашно милениче може да биде катастрофално искуство за повеќето од нас, се надеваме дека нашите меморијални производи за губење миленичиња можат да го олеснат срцето и да донесат малку утеха за вас или за секој што тагува за загубата на саканото милениче. Нашата ново дизајнирана меморијална кутија за фотографии за миленичиња може да се користи хоризонтално или вертикално и има капацитет од 75 cu.in. оваа квалитетна урна е обоена со раце и секоја е малку поинаква. Фотографијата за миленичиња може да се промени во секое време со леснотија и без нарушување на пепелта. Едноставно лизгајте го слотот за фотографии,вметнете нова слика и лизгајте нова фотографија за миленичиња назад.

Избор на клиенти

Внатрешна Заб Брава Подлошки Нерѓосувачки Челик Свеж
Внатрешна Заб Брава Подлошки Нерѓосувачки Челик

Внатрешна Заб Брава Подлошки 410 Нерѓосувачки Челик 410 Нерѓосувачки Челик Брод Од Сад ве молиме прочитај�

DEN 1379.20
Замена на термички преоптоварување на ладилникот Беттомшин 1.5 1125W Замена на компресорот Part8pcs Свеж
Замена на термички преоптоварување на ладилникот Беттомшин 1.5 1125W Замена на компресорот Part8pcs

【Големина】 Модел : 1,5 (HP); моќ : 1125 【Предност】нашиот заштитник за преоптоварување може да го спречи ко

DEN 191.84
Мантона Извиднички Статив Свеж
Мантона Извиднички Статив

идеален за панорамски снимки со панорама главата за престрелки до 360, вкл интегрирано ниво на меур со цв�

DEN 2.33
Фуџикура ФСМ-50С Лцд Кабелска Линија На Капакот На Шофершајбната Лцд Кабелска Линија Свеж
Фуџикура ФСМ-50С Лцд Кабелска Линија На Капакот На Шофершајбната Лцд Кабелска Линија

Фуџикура Лцд Кабелска Линија Погоден За Фуџикура Фсм50Ти Спојувачи На Фузија Покривка На Шофершајбната

DEN 1920.00
Пума Машки Вол Ранец, 23 Пролет Лето Боја Пума Црна, Една Големина Свеж
Пума Машки Вол Ранец, 23 Пролет Лето Боја Пума Црна, Една Големина

Тип На Затворање : Патент Висина 19,7 х Ширина 10,8 х Длабочина 6,9 инчи (50 х 27,5 х 17,5 Број На Џебови : 6 (3 надвореш

DEN 1718.40
100 Парчиња F Тип Двојно Женски 3GHz F-81 Барел Спојување Конектор Спојка Coax Свеж
100 Парчиња F Тип Двојно Женски 3GHz F-81 Барел Спојување Конектор Спојка Coax

?Количина : 100 Парчиња Бесплатен Превозот Коакс адаптерите се совршен начин за брзо менување на полот ил�

DEN 639.84
Квантни Системи ЗА Складирање WR9 - 36180cl Бин Жица Полици Систем, Јаглероден Челик, Хром Со Јасни Канти Свеж
Квантни Системи ЗА Складирање WR9 - 36180cl Бин Жица Полици Систем, Јаглероден Челик, Хром Со Јасни Канти

Бин Жица Полици Систем, 48 "W x 18" d x 74 " H вкупната големина, 800 фунти капацитет по полица, вклучува : (9) жичани

DEN 172.80
Бенсои Правосмукалка Замена Вода Компатибилен Со Просценски М7 Про Робот Правосмукалка Резервни Делови Свеж
Бенсои Правосмукалка Замена Вода Компатибилен Со Просценски М7 Про Робот Правосмукалка Резервни Делови

Компатибилен Со Просценски м7 про Тип : Правосмукалка Делови Боја : боја на слика Материјал : пластика...

DEN 1.33
ЕЛПА PH-640H Смалувачка Цевка, 0,4 инчи, 3,3 стапки, Црна, Ги Штити Приклучоците На Електричните Жици, Терминалите итн Свеж
ЕЛПА PH-640H Смалувачка Цевка, 0,4 инчи, 3,3 стапки, Црна, Ги Штити Приклучоците На Електричните Жици, Терминалите итн

Боја : Млечно бела Големина На Производот (Прибл.) : Внатрешен Дијаметар 4,1 x Должина 39,4 инчи (10,5 x 1000 mm), Гол�

DEN 152.32
Хива 3.7 Инчен Сет од 5 Тамблери Керамика Произведена Во Јапонија Свеж
Хива 3.7 Инчен Сет од 5 Тамблери Керамика Произведена Во Јапонија

Хива Сет од 5 Тамблери Материјалот е Керамички Големината Е W3, 7x3, 7, H3inch.Кога сакате друг Сет од 5 Тамблери,

DEN 392.00
Филм за заштита на екранот со центричен мат, компатибилен со Samsung Monitor 27 S27D850T [Пакет од 2] Свеж
Филм за заштита на екранот со центричен мат, компатибилен со Samsung Monitor 27 S27D850T [Пакет од 2]

Ултратенок матекран за заштита на екранот дизајниран специјално за Samsung Monitor 27 S27 D850 T Антисјајната облог

DEN 943.20