ЕСВАН ШМИНКА Торба Цветни Козметички Торба Големи Тоалет Торби Организатор Торбичка Отпорни На Вода Чанта Патување Тоалет Торба

ЕСВАН ШМИНКА Торба Цветни Козметички Торба Големи Тоалет Торби Организатор Торбичка Отпорни На Вода Чанта Патување Тоалет Торба

DEN 111.84

Свеж

Достапно.

€ ТЕЖИНА и ГОЛЕМИНА 4 4 мл и Л 11 "х В 3.6 " х Х 7", тоа може да се направи повеќето работни места за секојдневна употреба. ● ИЗДРЖЛИВИ ЦВЕТНИТЕ козметички кеси ЕСВАН се изработени од висококвалитетен Мек полиестер Со Мала тежина , тежок патент, можете да ги користите долго време. ● ВОДООТПОРНА Полиестерската ткаенина отпорна на Вода ги штити вашите козметички и шминкерски алатки од излевање. + ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ можете да го измиете многу пати,не грижете се за избледената боја. # ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК Совршен За секојдневна употреба или travel.It ќе биде одличен подарок за жени и девојки Со Божиќ Подарок Кутија.

Избор на клиенти

сења Тоалетни Кеси Козметичка Торба Морска Желка Организатор За Патувања Со Голем Капацитет За Додатоци Свеж
сења Тоалетни Кеси Козметичка Торба Морска Желка Организатор За Патувања Со Голем Капацитет За Додатоци

Информации за големината ова е големина М : 10,8 х 8 х 5,5 инчи (валани) ; вкупна должина од 35 инчи (отворено); и

DEN 159.84
WCGXKO венди И Кривоглед Засекогаш Песок Инспириран Патент Торбичка Козметика Торба За Навивачите Свеж
WCGXKO венди И Кривоглед Засекогаш Песок Инспириран Патент Торбичка Козметика Торба За Навивачите

2" H, големина погодна за шминка и канцелариски материјал Нашите чанти за шминка се попривлечни од фотогр

DEN 1.67