Лаптоп Ранец, Бизнис Патување Анти Кражба Тенок Издржлив Лаптопи Ранец СО USB Полнење Порта, Отпорни На Вода Колеџ Компјутерска Торба за Жени &засилувач; Мажите Одго?

Лаптоп Ранец, Бизнис Патување Анти Кражба Тенок Издржлив Лаптопи Ранец СО USB Полнење Порта, Отпорни На Вода Колеџ Компјутерска

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Мрежести џебови на страна за шише со вода и компактен чадор направете ги вашите предмети организирани и полесни за наоѓање. УДОБЕН И ЦВРСТ : Удобен дизајн на задниот проток на воздух со густа, но мека вентилирана подлога со повеќе панели, ви дава максимална поддршка за грбот.Простор За складирање И Џебови : еден посебен оддел за лаптоп држи Лаптоп од 15,6 Инчи,како и 15 Инчи, 14 Инчи И 13 Инчи Macbook/Лаптоп.Интерфејсот за слушалки обезбедува погодно за слушање музика.Пространа преграда за пакување пространа за i Pad,глушец,полнач,врзива,книги,облека итн.Обезбедете безбедна и долготрајна употреба секојдневно и викенд. Со скриен џеб против кражба на грбот заштитете ги вашите вредни предмети од крадци. Поврзете го телефонот и бидете во движење. ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД. Многу облоги на грбот, ремени за рамо и рачка за фаќање го прават удобно за носење, едвај ја чувствуваат тежината. мајка, татко, најдобри пријатели. Задниот џеб против Џепчија е тешко да се украдат personal предмети.Надворешните џебови од двете страни се изработени од еластична мрежа, се прошируваат за да обезбедат шишиња со вода со различна големина и компактен ранец со чадор со приклучок за полнење. Скриениот џеб за доказ за кражба дизајниран на грбот се наоѓа на телото на носителот. Карактеристика : ременот За багаж / Куфер на задната страна е одличен за лизгање преку цевката за багаж и безбедно прикачен на вашиот тркалачки багаж за полесен транспорт., помал товар на рамото и грбот кога сте во движење. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ И ЦВРСТ : Изработен Од Водоотпорна И Издржлива Полиестерска Ткаенина со метални патенти. ДИЗАЈН НА USB ПОРТА : со вграден USB полнач надвор и вграден кабел за полнење внатре,овој usb ранец ви нуди попогоден начин за полнење на телефонот додека одите.Системот За Проток на Воздух со повеќе панели обезбедува олеснување при носење тешки товари.Ви служи добро како професионална канцелариска работна торба, тенок УСБ-торба за полнење, совршен за деловно патување, викенд одмори, шопинг и активности на отворено во секојдневниот живот. Практични роденденски подароци и функционален подарок , патување и работа.

Избор на клиенти

VBFOFBV Лесен Секојдневен Лаптоп Ранец За Мажи и Жени, 4 јули Денот На Независноста Орел Свеж
VBFOFBV Лесен Секојдневен Лаптоп Ранец За Мажи и Жени, 4 јули Денот На Независноста Орел

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 0.33
Sdhfkdjs ЛЕСЕН Ранец 3d Печатени Ранец Патување Отворено Кампување Ранец Свеж
Sdhfkdjs ЛЕСЕН Ранец 3d Печатени Ранец Патување Отворено Кампување Ранец

Висок Квалитет : Екопријателски лесен супер силен полиестер платно и мазен патент Висококвалитетниот м

DEN 2.00
Ирис Цвет Ранци Момчиња Девојки Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Дневен Ранец Свеж
Ирис Цвет Ранци Момчиња Девојки Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Дневен Ранец

Големина : 11,5"(Л)x8"(W)x16 " (Ж); Материјал : водоотпорен лесен полиестер погоден за животната средина Структур

DEN 3.33
Тбуобт Кожен Ранец За Патување Лесен Лаптоп Секојдневен Ранец За Жени Мажи, Божиќни Ѕвона Свеж
Тбуобт Кожен Ранец За Патување Лесен Лаптоп Секојдневен Ранец За Жени Мажи, Божиќни Ѕвона

Големината на ранецот е 14, 5х12, 5х5, 9ин (36, 8х31, 7х14, 9 см) Ранецот е изработен од висококвалитетна вештачка ко

DEN 1007.84
ADKHF Ранец Превозникот Дише Мулти - Џеб Миленичиња Торба За Кучиња Преносни Удобност Носење (Боја: А, Големина Свеж
Ранец За Патување ГЕРОТКР, Торба За Пелени, Торби За Пелени За Ранци, шема на плажа сино море Свеж
Ранец За Патување ГЕРОТКР, Торба За Пелени, Торби За Пелени За Ранци, шема на плажа сино море

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

DEN 832.00
VBFOFBV Лесен Секојдневен Лаптоп Ранец За Мажи и Жени, Психа Уметност Апстрактно Обоено Дрво Гроздобер Свеж
VBFOFBV Лесен Секојдневен Лаптоп Ранец За Мажи и Жени, Психа Уметност Апстрактно Обоено Дрво Гроздобер

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 559.84
Тбуобт Кожен Ранец За Патување Лесен Лаптоп Секојдневен Ранец За Жени Мажи, Среќен Ден На Меморијата Свеж
Тбуобт Кожен Ранец За Патување Лесен Лаптоп Секојдневен Ранец За Жени Мажи, Среќен Ден На Меморијата

Големината на ранецот е 14, 5х12, 5х5, 9ин (36, 8х31, 7х14, 9 см) Ранецот е изработен од висококвалитетна вештачка ко

DEN 1.67