Пура Кики 11oz/325ml Шише Од Нерѓосувачки Челик sippy Cups w/Ракав, Без Пластика, Направен Сертифициран, Медицински СИЛИКОНСКИ Spipper SPOUT Брз Проток За Деца, Мали Деца, Бебиња &за

Пура Кики 11oz/325ml Шише Од Нерѓосувачки Челик sippy Cups w/Ракав, Без Пластика, Направен Сертифициран, Медицински СИЛИКОНСКИ

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

ЗОШТО ПУРА? Пура се фокусира на безбедноста, издржливоста, леснотијата на користење и еко-прогресивната потрошувачка. Нашиот револуционерен дизајн не само што ги елиминира пластичните компоненти, туку обезбедува многу подобрена функционалност. Ние сме првата и единствена линија на шишиња за мали деца без пластика кои го постигнаа НАПРАВЕНОТБЕЗБЕДЕН Сертифициран рејтинг. Плус, Нашиот Еден Живот Користи еден систем за Шишиња, кои овозможуваат секој капак да одговара на секое шише низ секоја животна фаза, се одличен начин да помогнеме да ја спасиме нашата планета и да ги ослободиме нашите океани од отпад. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА НА ШОЛЈА ЗА ГОЛТКИ ЗА МАЛИ ДЕЦА и ШИШЕ СО ВОДА ЗА ДЕЦА : 100% пластична шолја од нерѓосувачки челик лесно се трансформира во шише за новороденчиња, шише со слама, спортско шише или сад за ужина со медицински силиконски компоненти Од Пура. Бебето Расте..Шише Еволуира. СИСТЕМ ЗА ХРАНЕЊЕ И ХИДРАТАЦИЈА БЕЗ ТОКСИНИ : Брзо течен мек XL Sipper Излив за здрави заби и непца. Вклучува мека силиконска покривка за патување која ќе остане вклучена дури и кога ќе се заглави во вашата торба и СИЛИКОНСКИ ракав со светла боја. ЈА СТАВАМЕ БЕЗБЕДНОСТА И ОДРЖЛИВОСТА НА ДЕЦАТА НА ПРВО место : ги ослободуваме луѓето од постојано растечки пластифициран свет, ја чуваме пластиката базирана на нафта од устата на нашите деца, создаваме решенија кои можат да се пренаменат и се бескрајно супериорни во однос на понудите за еднократна употреба или рециклирање и сето тоа го правиме на забавен, модерен и шарен начин. ИЗМЕШАЈТЕ И СОВПАЃАЈТЕ ШИШИЊА, КАПАЦИ, РАКАВИ и ДОДАТОЦИ : Сите производи се компатибилни со други силиконски компоненти и додатоци На Пура. Ние гарантираме дека нема потреба да ги отфрлате и заменувате вашите шишиња додека вашето дете созрева. Ограничена Доживотна Гаранција.

Избор на клиенти

Чико Девојка 00020710100000 Благосостојба Стакло Редовно Шише Со Природен Проток, Розова, 150 мл Свеж
Чико Девојка 00020710100000 Благосостојба Стакло Редовно Шише Со Природен Проток, Розова, 150 мл

Бери Хранење Шише Благосостојба Украсени стакло и гумени велнес стакло бебешки шишиња 150мл Гума Заштит�

DEN 3.33
Eecoo Патување Шише Потопло За Бебе, Бебе Шише топла торба моќ Со Автомобил Запалка DC 12v Преносни Шише Потопло Свеж
Eecoo Патување Шише Потопло За Бебе, Бебе Шише топла торба моќ Со Автомобил Запалка DC 12v Преносни Шише Потопло

Постојана температура : По загревањето 15 минути, грејачот за шишиња за бебиња може да се чува на констан�

DEN 1.33
Нук Едноставно Природни Шишиња За Бебиња, 2 Брои Свеж
Нук Едноставно Природни Шишиња За Бебиња, 2 Брои

Повеќе дупки за брадавици и иновативни, екстрамеки брадавици обезбедуваат природна храна—се чувствув�

DEN 343.84
3дроза Штркот Може Да Донесе Бебе, Но Ластовичката Никогаш Не Го Прави Тоа-Шишиња Со Вода Свеж
3дроза Штркот Може Да Донесе Бебе, Но Ластовичката Никогаш Не Го Прави Тоа-Шишиња Со Вода

Изработени од нерѓосувачки челик Капацитет : 21оз 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење излив и 1 стандар�

DEN 232.00
Капачиња и Јаки За шишиња за бебиња Компатибилни За Шишиња За Хранење Комотомо, 2 Брои, Розова Свеж
Капачиња и Јаки За шишиња за бебиња Компатибилни За Шишиња За Хранење Комотомо, 2 Брои, Розова

БпаБесплатно За Вашата Крајна Уверување Безбедно во микробранова печка, врела вода, машини за миење сад

DEN 127.84
Олабаби Силиконско Нежно Шише За Бебиња + Пакет Адаптер За Пумпа За Гради Свеж
Олабаби Силиконско Нежно Шише За Бебиња + Пакет Адаптер За Пумпа За Гради

Дизајнот на брадавиците имитира природни гради; овозможува лесно заклучување и го намалува отфрлањето

DEN 1.00