ФЕР 18/26/32см 304 Шпорет За Кујнски Притисок Од Нерѓосувачки Челик Електричен Шпорет Шпорет На Гас Безбедносен Прибор За Готвење За заштеда На Енергија

ФЕР 18/26/32см 304 Шпорет За Кујнски Притисок Од Нерѓосувачки Челик Електричен Шпорет Шпорет На Гас Безбедносен Прибор За Готвење

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

сосема нов и. Со алуминиумско тело, овој шпорет под притисок ќе биде долготраен додаток во вашата кујна. Закованите, издржливи рачки за сигурно држење обезбедуваат безбеден транспорт и лесно ракување. Шпоретот Под Притисок доаѓа со безбеден капак за заклучување што го прави безбеден и Лесен за употреба. Вентилот за ослободување на пареа го контролира ослободувањето на пареа за дополнителна безбедност. Друга безбедносна карактеристика е тоа што шпоретот под притисок нема да се отвори кога веќе е во употреба и под притисок. Лесен капак за вклучување, лесен за чистење и ракување. Зголемете го задебеленото конвексно дно и рамномерно загревајте. Спецификации : Тип : Притисок Конзерва За Готвењебојка : Sliver Specification : 3/9/17 LMaterial : Алуминиумска Големина : 3 L : висина На Тенџере : 14cm/5.5" со капак : 16cm/6.25"9 L : висина На Тенџере : 18cm/7" со капак : 20cm/7.8"17l : висина На Тенџере : 23cm/9" со капак : 27cm/10.5"(1см=10мм=0,39")Пакетот Вклучува : 1х шпорет за конзерви под притисок карактеристики : сосема нов и .Со алуминиумско тело, овој шпорет под притисок ќе биде долготраен додаток во вашата кујна. Закованите, издржливи рачки за сигурно држење обезбедуваат безбеден транспорт и лесно ракување.Шпоретот Под Притисок доаѓа со безбеден капак за заклучување што го прави безбеден и Лесен за употреба. Вентилот за ослободување на пареа го контролира ослободувањето на пареа за дополнителна безбедност. Друга безбедносна карактеристика е тоа што шпоретот под притисок нема да се отвори кога веќе е во употреба и под притисок.Лесен капак за вклучување, лесен за чистење и ракување.Зголемете го задебеленото конвексно дно и рамномерно загревајте.Безбедно за храна со ниска киселина, како што се зеленчук, месо и риба.Известување : - ве Молиме дозволете мало отстапување на мерењето поради рачно мерење.- Поради различни монитори и различна светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.- Ве молиме разгледајте ги вистинските големини прикажани во списокот бидејќи сликите генерално се зголемени за да покажат детали.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Нерѓосувачки Челик Згусне Три Спрата Пароброд, Садови Тенџере Сос Тенџере Мулти-слој котел Со Калено Стакло Покритие и Отпорни На Топлина Рачка.

3/9/17L :
Material: Aluminum
Size: :
3L:Pot height: 14cm/5.5“ With cover:16cm/6.25”
9L: Pot height
17L: Pot height
(1cm=10mm=0.39”) :
Package include:
1x Pressure Canner Cooker :
Features:
brand new and . :
With a Aluminum body, this pressure cooker will be a long-lasting addition to your kitchen. Riveted, durable handles for secure grip provide safe transport and easy handling. :
The Pressure Cooker comes with a secure locking lid making it safe and -Easy-to-use. The steam release valve controls steam release for added safety. Another safety feature is that the pressure cooker will not opening when already in use and under pressure. :
Easy on-off cover, easy to clean and operate. :
Increase the thickened convex bottom and heat evenly. :
Safe for low-acid foods such as vegetables, meats and fish. :
Notice:
-Please allow slight deviation of measurement due to manual measurement. :
-Due to different monitors and different light, the picture may not reflect the actual color of the item. :
-Please consider the actual sizes shown in the listing as the pictures are generally enlarged to show detail. :
If you have any questions, please contact us. :
Stainless Steel Thicken Three Floors Steamer, Cookware Pot Sauce Pot Multi-layer Boiler with Tempered Glass Cover and Heat-resistant Handle :

Избор на клиенти

О. С. С. О Гел-ЛАК САМ Комплет Свеж
О. С. С. О Гел-ЛАК САМ Комплет

ГелЛак Комплет Во Собата Комплетот ЗА КОМПЛЕТИ О С С О ГЕЛ САМ е со карактеристика На Гелот О с...

DEN 860.80
Klabb F18 32-Инчен Долга Бања Кујна Тапа Конектор Плетенка Нерѓосувачки Челик Снабдување Црево 3/8 - Инчен Женски Компресија Свеж Попустот
Fritz Aquatics 84911 Пробиотик Рифт езеро Цихлид сол, мулти-езеро формула 3lb Свеж
Fritz Aquatics 84911 Пробиотик Рифт езеро Цихлид сол, мулти-езеро формула 3lb

Tanganyika : 35,5 MEQ / L (8–14 dgh) Malawi : 1,5–3 MEQ / L (4–8 dgh) Викторија : 1–2 MEQ / L (36 GH) Симулира хемија на Африка Рифт Езеро...

DEN 503.68
GueRotkr 12 компјутери, рачки во кабинетот, копчињата за кабинети, копчињата, рачки за ормани и фиоки, коњ Свеж
GueRotkr 12 компјутери, рачки во кабинетот, копчињата за кабинети, копчињата, рачки за ормани и фиоки, коњ

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 1195.20
Академија Ф-15Е Штрајк орел „Операција Итаки слобода“ Свеж
Академија Ф-15Е Штрајк орел „Операција Итаки слобода“

Неверојатно детален комплет за скала од 1 / 48 Вклучува Sniper XR, AIM120, AIM9 M, GBU31 (V) 3, GBU12, итн., Системи за оружје...

DEN 1.00
Nuobesty Office Decor Office Decor Decorns Декор 2022.9-2023.12 Календарот за биро за стоење на календарот Едноставен дизајн Свеж
Nuobesty Office Decor Office Decor Decorns Декор 2022.9-2023.12 Календарот за биро за стоење на календарот Едноставен дизајн

2023 Календар на бирото : Календарот за биро ќе започне да работи во септември 2022 година и ќе трае до 2023 год

DEN 1.00
Tfcocft куки за виси, wallидни куки, лепливи куки, лепливи куки за висина, розово цвеќе куче животно Свеж
Tfcocft куки за виси, wallидни куки, лепливи куки, лепливи куки за висина, розово цвеќе куче животно

✅ ✅идни куки Големина : 18x7 cm / 7.0x2,7 in ✅ Куки за висечки материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер...

DEN 209.60
Јака за кучиња, Прилагодлива Јака За Кучиња за Мали Средно Големи Кучиња ) Свеж
Јака за кучиња, Прилагодлива Јака За Кучиња за Мали Средно Големи Кучиња )

Јака Против Влечење На Кучиња Золен Куче, Совршена Јака За Помошник За Обука На Кучиња Е ефикасна алатка

DEN 2.67