КЛУЦИ Жените Стп Кожа 15.6 Инчен Лаптоп Актовка

КЛУЦИ Жените Стп Кожа 15.6 Инчен Лаптоп Актовка

-170 %

DEN 1695.84

Свеж

Достапно.

Кожа, Полиестер, Стп Кожа. Увезени. Нема затворање затворање. Висококвалитетен Материјал : женската актовка е изработена од врвна квалитетна стп кожа, хардвер со пиштол и мека полиестерска обвивка, опремена со двојни У патенти за погодност и пет метални навртки на дното за да се обезбеди торбата да застане и да не се гребе. Голем Капацитет, Но Изгледа Тенок : кожената актовка КЛУЦИ за жени има 1 прегради за затворање патент, вклучувајќи 1 преграда за лаптоп за 15,6" или под лаптоп, 2 отворени џебови за слотови и 2 петелки за пенкало, 1 преден џеб за тока и 2 заден џеб за патент за вашите скапоцености. Доволно голем за чување лаптоп, паричници, чадор, i Pad, мобилни телефони, пенкала итн. Актовката ја одржува витката форма иако со голем капацитет и изгледа елегантно при носење. Приближна Димензија : торбата за лаптоп е (L) 15,75 "x (W) 4,72 " x (H) 11,81", падот на рачката е 6,30", долгиот ремен е 19,68 "- 22,44 " (прилагодлив). Нето тежината е околу 2,87 фунти / 1,31 кг. Одличен избор за подароци за девојки и сопруга На Роденден, Денот На Вљубените, Денот На Мајките, Божиќ, Дипломирање. Кабриолет Начини На Носење : Дојдете Со отстранлив долг ремен, може да се носи како торба за лаптоп за жени, торба за рамо или чанта за вкрстено тело за деловна, патувачка или секојдневна употреба. Услуга по Продажбата : ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите најдобра услуга за клиенти и стоки со врвен квалитет, доколку не сте задоволни со нашиот производ или услуга од која било причина, слободно контактирајте не преку е-пошта.

Избор на клиенти

Бригс &засилувач; Рајли @ Работа-Кратко, Црно, Големо Проширување Свеж
Бригс &засилувач; Рајли @ Работа-Кратко, Црно, Големо Проширување

100% Балистички Најлон Увезени 1600д балистичка најлонска надворешна ткаенина се спротивставува на абење,

DEN 6704.00
МИАОХИ Актовка Чанта Говедска Кожа Рамо Вкрстена Торба Компјутерска Торба Мажи Кожа Свеж
МИАОХИ Актовка Чанта Говедска Кожа Рамо Вкрстена Торба Компјутерска Торба Мажи Кожа

Кожа Земја Како Што Е Означено Порите на површината на кравата тесно и рамномерно, како полна со ѕвезди,

DEN 1.00
Пилинг Кожа Мулти-Џеб Носење, Црна, Една Големина Свеж
Пилинг Кожа Мулти-Џеб Носење, Црна, Една Големина

Три уникатни предни џебови, еден со магнетно затворање на размавта, друг со горниот отвор на патент и по�

DEN 2.67
Алпски Швајцарски Тркалање 17 Лаптоп Актовка На Тркала Прикачи Адвокати Случај Правна Големина Свеж
Алпски Швајцарски Тркалање 17 Лаптоп Актовка На Тркала Прикачи Адвокати Случај Правна Големина

ТСА ОДОБРИ НОСЕЊЕ НА ГОЛЕМИНАМерки 19 "х 14" х 9 " ТСА одобри рачна големина за сите превозници Внатрешни ме�

DEN 1.00
Samsonite Решенија Делукс Carryall Свеж
Samsonite Решенија Делукс Carryall

100% Најлон Увезени Најлонска основна ткаенина, третирана со водоотпорна обвивка Кожа, винил акценти дод�

DEN 1.67
Menлкм Машки Чанти За Рамо Деловни Чанти Машки Чанти Со Голем Капацитет Вреќи За Гласници Машки Чанти Свеж
Menлкм Машки Чанти За Рамо Деловни Чанти Машки Чанти Со Голем Капацитет Вреќи За Гласници Машки Чанти

Тоа е најдобриот избор за подароци, за пријатели, старешини и љубовници Торбичката е изработена од стп к

DEN 0.33
Џек Жорж Елементи Тројно Густа Размавта Над Актовка 4403 Свеж
Џек Жорж Елементи Тројно Густа Размавта Над Актовка 4403

Преграда со полнење што може да собере лаптопи на екранот до 15,6 инчи (држи лаптопи до 15" х 11" х 2")...

DEN 0.67
Бостантен Лаптоп Ранец За Жени И Актовка За Жени Лаптоп Тоте 15,6 Инчи Вистинска Кожна Чанта Работна Торба Беж Свеж Попустот
Бостантен Лаптоп Ранец За Жени И Актовка За Жени Лаптоп Тоте 15,6 Инчи Вистинска Кожна Чанта Работна Торба Беж

`+Поуслуга bostanten им обезбедува на нашите клиенти брзи одговори и најдобри услуги по продажбата, со цел да

DEN 3679.68
Мајчин Индиски Волк Лаптоп Случај Тенок Компјутер Торба Актовка За Работа Свеж
Мајчин Индиски Волк Лаптоп Случај Тенок Компјутер Торба Актовка За Работа

Торбата За Лаптоп е изработена од неопренови Оваа торба за гласник е отпорна на абење и отпорна на гребе

DEN 0.33
Висконти Женски 15030, Црвена, Една Големина Свеж
Висконти Женски 15030, Црвена, Една Големина

Една голема главна преграда со патент, џебови со патент на надворешноста на торбата Мазна квалитетна ви

DEN 778.24
Бостантен Актовка За Жени кожа 15.6 инчен Лаптоп Рамо Торби И Гроздобер Актовка 15.6 инчен Компјутер Работа Чанта Црна Свеж Попустот
Симпатична Торба За Лаптоп За Јастог Чанта За Таблети Деловна Торба За Работа Свеж
Симпатична Торба За Лаптоп За Јастог Чанта За Таблети Деловна Торба За Работа

Деловната торба е изработена од неопренови Оваа торба за лаптоп е отпорна на гребење, водоотпорна и изд�

DEN 1.67
Јамајканско Знаме Трендовска Торба За Лаптоп Водоотпорна Кутија За Носење Компјутер Деловна Актовка За Жени Мажи Свеж
ЛКЕСВЛЕ Гроздобер Кожна Машка Актовка Со Џебови Торба На Деловен Куфер Луди Кожни Торби За Лаптоп Свеж
ЛКЕСВЛЕ Гроздобер Кожна Машка Актовка Со Џебови Торба На Деловен Куфер Луди Кожни Торби За Лаптоп

Магнетна спојка на надворешниот џеб со магнетна спојка за лесна употреба Задебелениот раб е пренослив,

DEN 1.00
Американски Запад Кожа-Голем Купувач Торба Торба-Чанта Носителот Пакет Свеж
Американски Запад Кожа-Голем Купувач Торба Торба-Чанта Носителот Пакет

Кожа ПАКЕТ : 1 Чанта 1Преклопен, Подарок Спакуван Држач За Чанта Заштитува од кинење и абење и ја продолж�

DEN 1.33
Актовка Хард Прилог Актовка за Мажи &засилувач; Жените/Тенок Хардсајд Лаптоп Случај Со Комбо Заклучување Свеж
Актовка Хард Прилог Актовка за Мажи &засилувач; Жените/Тенок Хардсајд Лаптоп Случај Со Комбо Заклучување

Кожа 进口 ТВРДА АКТОВКА за МАЖИ Внимателно изработена со висококвалитетна рециклирана кожа,класичен из�

DEN 3.00
ВИКД Машка Канцеларија Лаптоп Актовка Машка Чанта Гласник Торба Машка Патна Торба За Рамо Свеж
ВИКД Машка Канцеларија Лаптоп Актовка Машка Чанта Гласник Торба Машка Патна Торба За Рамо

Пакет повеќенаменски, деловни и рекреативни работи, кои ќе ви помогнат да ги решите проблемите во живот�

DEN 0.33
Кошарка Црно Бела Торба За Лаптоп Таблет Чанта Деловна Торба За Работа Свеж
Кошарка Црно Бела Торба За Лаптоп Таблет Чанта Деловна Торба За Работа

Деловната торба е изработена од неопренови Оваа торба за лаптоп е отпорна на гребење, водоотпорна и изд�

DEN 351.84