Капчиња за матични вентили на гуми DJYQFC, капаче за метални воздушни вентили, универзални капаци на матични стебла за Mazda CX-5 CX-7 CX-8 M6 MX5 RX7 A8 CX9 MX6 R3 M2 M3 M3 лого додатоци за д

Капчиња за матични вентили на гуми DJYQFC, капаче за метални воздушни вентили, универзални капаци на матични стебла за Mazda

DEN 143.84

Свеж

Достапно.

Материјал : капакот на вентилот е изработен од алуминиумска легура, отпорна на корозија и издржлив. Количина : 4 парчиња/пакет. Дизајн : Универзална обвивка за спојници на Вентил, на нашата, е универзална, многу погодна за секој автомобил, камион, велосипед, моторцикл, електричен автомобил, пикап и други возила. Лесно за инсталирање : Само треба да се навртуваат на лентата за вентил на гумата со рака. Функција : 1 Заштитете го јадрото на вентилот од корозија како резултат на директен контакт со глина, вода и снег. 2 Спречете истекување на воздухот во гумите и обезбедете стабилен притисок на гумите. Услуга : Загарантиран од 100% задоволство, секој производ што го продаваме ќе претрпи ригорозно тестирање пред да се продаде за да се обезбеди квалитет. Ако не сте задоволни од која било причина, ве молиме контактирајте не, секој производ има едногодишна гаранција и 100% задоволство!. Материјал : капакот на вентилот е изработен од алуминиумска легура, отпорна на корозија и издржлив. Количина : 4 парчиња/пакет. Дизајн : Универзална обвивка за спојници на Вентил, на нашата, е универзална, многу погодна за секој автомобил, камион, велосипед, моторцикл, електричен автомобил, пикап и други возила. Лесно за инсталирање : Само треба да се навртуваат на лентата за вентил на гумата со рака. Функција : 1 Заштитете го јадрото на вентилот од корозија како резултат на директен контакт со глина, вода и снег. 2 Спречете истекување на воздухот во гумите и обезбедете стабилен притисок на гумите. Услуга : Загарантиран од 100% задоволство, секој производ што го продаваме ќе претрпи ригорозно тестирање пред да се продаде за да се обезбеди квалитет. Ако не сте задоволни од која било причина, ве молиме контактирајте не, секој производ има едногодишна гаранција и 100% задоволство!. Вклучен пакет : 4 PCS црна гума вентил на матични капаци Големина : 10x10x16mm , Универзална апликација за повеќето возила/ автомобили/ камиони/ пикап. Трајни : Металниот воздушен вентил капа капа доволно цврсто за да издржи незгодно време, долги патни патувања и груби авантури на отворено без оглед на вашето возило или вашата дестинација. Затегнатост на воздухот : Гумениот О-прстен нуди долготрајна заштита и херметички заптивка, и нема да се исуши или исуши и да се скрши дури и со соодветна долгорочна употреба. Уникатен, стилски и луст : Нашите СТЕМ-капаци доаѓа во стилски, уникатен и сјаен дизајн. Willе му дадете на вашиот автомобил уникатен изглед на око и ќе ве натера да се истакнете од толпата. Топло известување : За да спречите да се спои капачето на металниот вентил со стеблото на вентилот за гуми, ве молиме нанесете маснотии за маснотии на навојувањето на стеблото на вентилот пред инсталацијата. Капаците за алуминиумски вентили ќе бидат заклучени ако останат во киселина или алкална течна околина долго време, ве молиме олабавете ги барем еднаш месечно.

Избор на клиенти

4 парчиња метални автомобили гуми за гуми за матични капаци за Mustang Explorer Edge Fusion F150 F250 F350 F450 F450 Капчиња Свеж
4 парчиња метални автомобили гуми за гуми за матични капаци за Mustang Explorer Edge Fusion F150 F250 F350 F450 F450 Капчиња

Капакот на вентилот е изработено од фин бакар, кој е отпорен на корозија, трајно.Кацијалноста : 4 парчиња

DEN 1.00
Idoood автомобили Вентила за вентил на матични капаци на воздухот + црна боја на тастатурата Свеж
Idoood автомобили Вентила за вентил на матични капаци на воздухот + црна боја на тастатурата

Големина : Универзален за автомобили Материјал : материјал за легура на цинк Ефтина цена со висок квалит

DEN 3.33
Окрипчињата за вентили со череп AJXN Pack-4 CARE CASTE CASP, капаци за вметнување на прашини за прашина од месинг, капаци на Свеж
За Nissan Tire Valve STEM Cover погоден за Nissan Versa Sentra altima Rogue Murano Road Surface Front Line Titan Decoration Свеж
За Nissan Tire Valve STEM Cover погоден за Nissan Versa Sentra altima Rogue Murano Road Surface Front Line Titan Decoration

Материјал : капакот на вентилот е изработен од алуминиумска легура, отпорна на корозија и издржлив...

DEN 2.00
Капа на вентилот со двојно заптивка Haltec DS-1-50 Свеж
Капа на вентилот со двојно заптивка Haltec DS-1-50

Надувајте се директно преку капачето за запечатување Го намалува времето и трудот Нема изгубени капаци

DEN 0.33
Перформанси на кола VC4 серија црни алуминиумски вентили матични капаци Свеж
Перформанси на кола VC4 серија црни алуминиумски вентили матични капаци

Заврши : Црно Стил : VC4 Материјал : Алуминиум Гума заптивка вклучена во капачето Заврши : Црно...

DEN 87.84