У-ХИТИ Кити Шминка Торба-2 парчиња Козметика Случај Патент Монета Патување Паричник Торбичка Торба За Жени Девојка-2

У-ХИТИ Кити Шминка Торба-2 парчиња Козметика Случај Патент Монета Патување Паричник Торбичка Торба За Жени Девојка-2

DEN 255.68

Свеж

Достапно.

Големина-торба за Шминка : 22*13*9см, Торба За Монети : 15*9*7см и има голем внатрешен простор, погоден за секојдневна употреба или патување. Материјал : 600д полиестерска ткаенина со зашиени и армирани шевови на сите точки на компресија. Патентот е непречен. Користете : Една торба има многу намени : Нашите чанти доаѓаат во стандардни големини и можат да бидат торба за шминка, торба за тоалет, торба за складирање, па дури и торба за канцелариски материјал.Со специјална чанта за монети, можете да ја ставите промената и клучевите и другите ситници, можете да ги ослободите рацете за да излезете. Стилски : Напредната технологија за печатење ја прави шемата живописна и никогаш не избледува. Површинскиот материјал е лесно водоотпорен и не е лесен за навлегување. Квалитетна Услуга : ние гарантираме искуство и употреба на услуги на клиентите. Доколку имате незадоволство или прашања, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти. У-ЧИТИ.

Избор на клиенти

Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Сина Зелена Медуза Морски Живот Свеж
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Сина Зелена Медуза Морски Живот

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 3.33
Широк Беј Универзитетот Во Arзона Тоалет Торби Или Висиitsзона Диви Мачки Бричење Колекции Свеж
Широк Беј Универзитетот Во Arзона Тоалет Торби Или Висиitsзона Диви Мачки Бричење Колекции

НЕВЕРОЈАТНО БРЗИ БРОДОВИ ИСТИОТ ДЕН! ПОН ПетОФИЦИЈАЛЕН Нцаа Универзитет Воagsзона Тоалетни Торби И Menзо�

DEN 607.84