Помош За обред Орална Нега Близнак Чисти Интердентални Конци-90 кт

Помош За обред Орална Нега Близнак Чисти Интердентални Конци-90 кт

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

2 конец насоки за подобрено чистење. Високо-Технолошкиот конец се спротивставува на распарчување, кршење или истегнување за време на употребата. Самото четкање не е доволно за да ја исчистите устата колку што треба. Овие Средства За Обред Чисти Конци Близнаци Од Нане нежно и лесно се лизгаат помеѓу забите отстранувајќи ги плаките и остатоците што вашата четка за заби не може да ги достигне. Секој конец доаѓа со две цврсти нишки конец и рачка што го олеснува. Пакетите содржат 90 конци.

Избор на клиенти

Паметниот Конец на дртунг, 30 јд, Забен Конец - Природните Бои На Вкусот На Кардамон Може Да Варираат Свеж
Паметниот Конец на дртунг, 30 јд, Забен Конец - Природните Бои На Вкусот На Кардамон Може Да Варираат

ПРОШИРУВАЊЕ : Паметниот Конец е проширен восочен забен конец кој е дизајниран да влезе во оние тешко дос

DEN 0.33
Агол Флосспикс 200цоунт Свеж
Агол Флосспикс 200цоунт

Прецизен дизајн : извонредниот дизајн на рачката што не се лизга може да го подобри чувството на забен к�

DEN 2.33
Орално-Б Лизгање Арктички Пеперминт Масло Забен Конец Зема, Нане, 75 Брои Свеж
Орално-Б Лизгање Арктички Пеперминт Масло Забен Конец Зема, Нане, 75 Брои

Помага во спречување на дамки на површината помеѓу забите со отстранување на плакета што може да доведе

DEN 1361.60
Паметен Конец на дртунг-Природен Конец, ТЕФЛОНСКИ &засилувач; ПФАС Слободен Конец, Нежен За Непцата, Се Проширува &засилувач; Свеж Попустот
Boonboo Стоматолошки Конец Стаклено Шише + 6 Пакет Рефил + 20ct Бамбус Зема Свеж
Boonboo Стоматолошки Конец Стаклено Шише + 6 Пакет Рефил + 20ct Бамбус Зема

ДОЛГОТРАЕН КОНЕЦ : СО 600 СТАПКИ / 360 МЕТРИ еко конец од бамбус, ова ќе ви трае во просек 12 месеци ако се кори

DEN 2.67