2 Во 1 Ранец За Засилување На Седиштата За Бебиња, Водоотпорна Перница За Столче За Трпезариска Маса Со Торба За Пелени, Лесно Чисто Преносливо Хранење Зголемено Хра

2 Во 1 Ранец За Засилување На Седиштата За Бебиња, Водоотпорна Перница За Столче За Трпезариска Маса Со Торба За Пелени, Лесно

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

ОДЛИЧНО ЗА ИЗЛЕГУВАЊЕ : Комплетно преклопливо засилувачко седиште за кратко патување и лесен ранец заедно, совршено е родителите да посетуваат баба, партнери, забави, одмори, ресторани, оброци со деца. ДАМКА и ВОДООТПОРНА ЗАВРШНИЦА : Изработени Од водоотпорни, отпорни на дамки, лесни за чистење ТКАЕНИНИ НА ТПУ, брзо бришење и вашиот засилувач е добар како нов. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Токите на страните и горниот дел го прицврстуваат пакувањето на седиштето. Родителите можат да го извадат она што им треба од ранецот без да го напуштат седиштето, заштедувајќи време и напор. Брзо преклопување за складирање. УДОБНО и БЕЗБЕДНО : може да се користи како засилувачко седиште само откако ќе се оддели од торбата. Подвижната перница за седишта на надувување, страничните шини и прилагодливите токи му овозможуваат на детето да седи удобно и безбедно во кујнскиот стол. ПРАКТИЧНА ТОРБА ЗА ПЕЛЕНИ : Дизајнирана Како ранец со двојна лента. Едниот страничен џеб на ранецот може да складира марамчиња или марамчиња, а другата страна обложена со материјал за инсолација за складирање шишиња и пијалоци. Вклучена е мала сува кеса за складирање на различни видови влажни бебешки предмети. СОВЕТИ ЗА УПОТРЕБА НА ПЕРНИЦА : Пред прв пат да го користите засилувачкото седиште, ослободете го внесот на воздух на перницата и почекајте 8 часа, тогаш кухионот ќе биде целосно надуен. Тоа ќе потрае само 1 минута за само-надувување по прв пат употреба. Ова засилувачко седиште го доведува детето до соодветна висина на масата и го олеснува оброкот. Темперамент од 3 точки го прицврстува бебето на столот за возрасни, но има доволно простор што не го попречува неговиот слободен проток, вашето мало момче ќе сака да седи на маса како едно од возрасните!. Познато седиште ќе го смири бебето, само ги прави да јадат како дома. Кога ќе го поправите седиштето за засилување на бебето на седиштата во ресторанот, се појавува трпезариско столче "домашно". Хранењето ќе биде многу полесно.

Избор на клиенти

Мкс Класичен Предна Плоча со 6 Пристаништа ЗА Ез/HD Стил Во Една Банда, Бела, Еден Свеж
Мкс Класичен Предна Плоча со 6 Пристаништа ЗА Ез/HD Стил Во Една Банда, Бела, Еден

Конфигуриран да одговара на стандардната кутија за излез на една банда Конфигуриран да одговара на ста�

DEN 99.52
Мишел херд 8 х 10 Фотографија БОЈА ЈБ Свеж
Мишел херд 8 х 10 Фотографија БОЈА ЈБ

8" х 10" фотографија боја 8" х 10" фотографија боја Ова е прекрасна фотографија од 8" х 10 " од класичното тв шоу.

DEN 3.33
6 Груба и фино мелење на клупата за мелење на клупата 36 и 60 грицки Свеж
6 Груба и фино мелење на клупата за мелење на клупата 36 и 60 грицки

Тркалото е направено од матрица на груби честички 3 / 4 "(19мм) Дебелина Центар роди : (1 / 2") 13 мм Материјал : А�

DEN 1.00
ГЕСАОФА ВИЕ ДИЕ ДОДЕЛНИЦИ ЗА ВЕНИ 2023 ОДГОВОРНИ ВЕТ ВЕТСКИ ДОГОВОРНИ ДОГОВОРИ Свеж
ГЕСАОФА ВИЕ ДИЕ ДОДЕЛНИЦИ ЗА ВЕНИ 2023 ОДГОВОРНИ ВЕТ ВЕТСКИ ДОГОВОРНИ ДОГОВОРИ

100% полиестер Увезени ✤material : женска чипка за џемпери е направена со висококвалитетна ткаенина, дише, ле�

DEN 1.33
3drose Флорен Тропски пејзаж - Сарасота Газебо и Роуз Градина - крпи Свеж
3drose Флорен Тропски пејзаж - Сарасота Газебо и Роуз Градина - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 183.84
Dewkou Pack-1 Car Whindshield Sunshade, 55,9 x 31.4 Чувајте го вашиот автомобил ладно сонце за сонце, преклопени рефлексивни Свеж Попустот
Dewkou Pack-1 Car Whindshield Sunshade, 55,9 x 31.4 Чувајте го вашиот автомобил ладно сонце за сонце, преклопени рефлексивни

Исто така, го намалува абењето и солза на внатрешните делови на вашиот автомобил, ефикасно заштитувајќи

DEN 207.84
Flap Disc, 36 Grit, 5/8-11 in, Encore Свеж
Flap Disc, 36 Grit, 5/8-11 in, Encore

✅ Тип на диск : Тип 29 ✅ Грит : 36 ✅ Диск Дија : 7 " 7 " ✅ Одделение : Екстра груб ✅ Материјал за поддршка : Подд�

DEN 767.04
Мојот омилен вид пиво е уште една лепенка - 4х1,5 инчи. Везено железо на лепенка Свеж
Мојот омилен вид пиво е уште една лепенка - 4х1,5 инчи. Везено железо на лепенка

Мерки за лепенка 4x1,5 инчи Печ е извезена Печ е дизајниран да биде зашиена на кожни јакни и елеци Лепенкат

DEN 159.84
Furitek гуштер Pro 30A/50A четкана/без четка ESC за аксијална SCX24 со технологија на FOC Свеж
Furitek гуштер Pro 30A/50A четкана/без четка ESC за аксијална SCX24 со технологија на FOC

Карактеристики : Поддршка без сензори без четка DC и Brushed DC мотор (конфигурација преку апликација, станда

DEN 181.92
Азиеда 5 x 'Пливање бебешки желки од дрвени салфери/држачи Свеж
Азиеда 5 x 'Пливање бебешки желки од дрвени салфери/држачи

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

DEN 2.67
Светска маичка за девојчиња во Карма Свеж
Светска маичка за девојчиња во Карма

98% памук, 2% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Официјално лиценцирана светска с�

DEN 1.67
Д -р Вилмар Швабе Индија бизмут -таблета Тритурација Тритурација 3x Свеж
Д -р Вилмар Швабе Индија бизмут -таблета Тритурација Тритурација 3x

Д р Вилмар Швабе Индија Бизмут субнитрикум Тритурација Таблета 3x Користете под надзор на медицински со�

DEN 158.24