Aiicioo T5 Увб Осветлување Комбо Комплет 39w-T5 УВБ Рептил Светло Тела И Т5 5.0 УВБ Сијалица За Брадест Змеј Леопард Геко

Aiicioo T5 Увб Осветлување Комбо Комплет 39w-T5 УВБ Рептил Светло Тела И Т5 5.0 УВБ Сијалица За Брадест Змеј Леопард Геко

DEN 1023.84

Свеж

Достапно.

Елегантен дизајн-комбиниран комплет за осветлување Т5 со дизајн со низок профил и добра алуминиумска рамка лесно може да се носи и безбедно да се монтира.Лесно се вклопува во вивариуми или преку мрежа со вклучена завртка. Висок Увб Излез - ВИСОКАТА излезна УВБ ламба Т5 може да емитува соодветна УВБ иv, кои се неопходни за метаболизмот на калциумот на рептилите. Дисипацијата на топлина е лесна со алуминиум. Пластичниот заштитен капак на двата краја е безбеден за употреба без повреда. Зголемена Ефикасност-Високо полиран и закривен рефлектор со ВИСОКО излезно УВБ осветлување обезбедува силни УВБ зраци и силна светлина. РЕПТИЛ УВБ светлина совршена за сите тропски влекачи и влекачи со 5% Увб Излез. Универзалност-Отстранлив кабел за напојување со удобен прекинувач за вклучување/исклучување, осигурајте се дека увб сијалицата може да се користи насекаде. УВБ зраците се неопходни за домашни миленици од влекачи и водоземци, како што се брадест змеј, камелеон, геко, желки, змии, жаби и така натаму. Пакетот Содржи-light увб рептил светлината е опремена СО 39 W T5 5.0 УВБ светилки, т5 терариум хауба 34 инчи, кабел за напојување и додатоци за закачување. Ве молиме чувајте ги и прочитајте ги упатствата пред инсталацијата и користењето.

Избор на клиенти

Карта Бела Хартија Компанија Зоолошката Градина Авантура Колекција Комплет Хартија Свеж
Карта Бела Хартија Компанија Зоолошката Градина Авантура Колекција Комплет Хартија

Зоолошката Градина Авантура Колекција Комплет Комплетот за собирање вклучува 12 12" x12 "двострани обработ

DEN 300.96
Викенд Прогноза: Шанса За Јаже Патување Кригла Свеж
Викенд Прогноза: Шанса За Јаже Патување Кригла

патување кригла нерѓосувачки челик патување кригла нерѓосувачки челик Ова содржи течност во вредност �

DEN 447.36
AFKT AC Адаптер За Gateway ZX6971-UB10P ZX6971-UB30P ZX6970-UT10P ZX6970-UB31 AIO PC Свеж
AFKT AC Адаптер За Gateway ZX6971-UB10P ZX6971-UB30P ZX6970-UT10P ZX6970-UB31 AIO PC

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

DEN 335.84
CRZ YOGA WOMENTIS LONDION PIMA POMA CORT CORTEVER тренингот кошула јога маица атлетска маичка врв Свеж
CRZ YOGA WOMENTIS LONDION PIMA POMA CORT CORTEVER тренингот кошула јога маица атлетска маичка врв

Обезбедете најудобна спортска облека Создадете позитивен и здрав спортски животен стил Добредојдовте

DEN 2.00
Медицинска сестра Чистење Капи Долга Коса, Зајак И Прасе Прилагодливи Работно Капаче Со Копчиња И Лак Коса Scrunchie Свеж
1:48 F-8E Crusader Комплет за ажурирање Свеж
1:48 F-8E Crusader Комплет за ажурирање

Пластичниот модел не е вклучен собранието бара одделни алатки, боја, итн 1 / 48 скала Гравирани делови...

DEN 344.16
Сенка Станум Опрема Боксерски Ракавици за Деца 6оз Помлади Ракавици За Обука, Младински Боксерски Ракавици За Бокс, Кик Бокс Свеж Попустот
8Ув Цвет Плоча Перница База Задебелени Мобилен Послужавник Со Универзална Тркала Свеж
8Ув Цвет Плоча Перница База Задебелени Мобилен Послужавник Со Универзална Тркала

2 Увезени Предвремено затворање Подлога За Перничиња За Цветни Плочи Задебелена Подвижна Лента Со Унив�

DEN 3.33