Филтри за замена За Фонтана За Вода За Миленичиња - Филтри За Активиран Јаглерод За Мачки И Кучиња Автоматски Диспензер За Вода

Филтри за замена За Фонтана За Вода За Миленичиња - Филтри За Активиран Јаглерод За Мачки И Кучиња Автоматски Диспензер За Вода

DEN 191.84

Свеж

Достапно.

®Спецификација : нашите филтри за фонтани можат да се совпаднат со широк спектар на автоматска електрична фонтана за вода за мачки или друга мачка и куче со иста големина 4,8" надворешен дијаметар и 1,5" внатрешен дијаметар. ●ЧУВАЈТЕ ГО ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ ЗДРАВО. секој филтер е составен од памучен слој, активиран јаглерод и смола за размена на јони. Тие можат да ја филтрираат косата, тешките метали и да го подобрат вкусот на водата, така што миленичињата можат да пијат чиста и свежа вода цел ден. ①Квантитетот и Квалитетот се подобрени●Премиум филтри за фонтана за вода за мачки со повеќе 100% јаглен од кокосова обвивка од повеќето филтри за фонтани за миленичиња на пазарот за да се постигнат подобри перформанси за прочистување.Нашите филтри за фонтани за мачки имаат посилен капацитет за адсорпција. ●Филтри За Заштита На животната Средина ● препорачуваме Заменете го филтерот на секои 1 до 2 недели во лето и на секои 2 до 4 недели во зима за да ја одржите свежината на водата. Заменете почесто ќе биде потребно ако повеќе мачки користат. И ве молиме натопете го филтерот во вода 2 минути и исплакнете го темелно под млаз вода пред употреба. Ако има проблеми со квалитетот со филтрите за фонтана за вода за домашни миленици, слободно контактирајте не за да ги побарате вашите пари назад или замена, ние ќе се обидеме максимално да ве поддржиме.

Избор на клиенти

Пејте F LTD 6PCS компатибилен за касети за филтрирање за замена на мачки Свеж
Пејте F LTD 6PCS компатибилен за касети за филтрирање за замена на мачки

Филтрите се направени со активен јаглерод, отстрануваат лоши вкусови и мириси, одржувајќи ја водата све

DEN 227.04
Шинеа 6 Пакувања Филтри За Замена за 2,6 Л Свеж
Шинеа 6 Пакувања Филтри За Замена за 2,6 Л

①СОВРШЕН НАТПРЕВАР е Компатибилен со 2,6 L Shinea / Pingpin / BOBEastal Миленичиња Фонтана €ПРЕМИУМ 6 ПАКЕТ●6пакет пр

DEN 239.84
Автоматски диспензер за вода за кучиња Leefasy за мали и средни кучиња, индукциска фонтана Свеж
Автоматски диспензер за вода за кучиња Leefasy за мали и средни кучиња, индукциска фонтана

* Голем капацитет : 1,8 L Голем капацитет на вода Автоматско циркулирачки фонтана за миленичиња во вода мо�

DEN 841.60
INTPRO CAT FONUTAN FONUTAN FILTEN FILTER Замена 16 Пакет автоматски филтер за диспензери за вода, компатибилен со Youthink Isyoung Свеж
INTPRO CAT FONUTAN FONUTAN FILTEN FILTER Замена 16 Пакет автоматски филтер за диспензери за вода, компатибилен со Youthink Isyoung

【Чиста, квалитетна вода за вашето домашно милениче】 Intpro Фонтана за миленичиња Фонтана користи автенти

DEN 271.84