2023 Нови Овци Плацента Колаген Серум, Флеки Кожата Коректор Серум Луксузни, Луксузни Колаген Протеин Комплекс Суштина Серум, Колаген Протеин Комплекс Суштина Сушти

2023 Нови Овци Плацента Колаген Серум, Флеки Кожата Коректор Серум Луксузни, Луксузни Колаген Протеин Комплекс Суштина Серум,

DEN 159.84

Свеж

Достапно.

2022 Нов Серум За Коректор На Блемишскин - - - серум за коректор на Кожата со Флеки луксузот е серум за корекција на чудо кој е специјално формулиран за да обезбеди моментална кожа без дамки. Суштина Богата со колаген : Комбинира природно извлечена јагнешка плацента со колаген, амино киселини и амино киселини за да произведе моќен ефект против стареење кој непречено продира во кожата, подобрувајќи ги опуштените, овенати и проблемите со брчките. Осветлете Ја Кожата - - - Осветлува и осветлува нерамни тонови на кожата за поубава кожа со сјаен сјај. Како Да Се Користи : Испуштете соодветна количина серум во вашата дланка. Нанесете во саканата област. Масирајте со кружни движења додека не се апсорбира. Користете секојдневно за најдобри резултати. Погоден за сите Типови Кожа : 2022 Нова Овца Плацентата Колаген Серум е погоден за сите типови кожа, дехидрирана или сува кожа, досадна кожа, мрсна кожа и кожа склони кон акни и стареење на брчките.

Избор на клиенти

Био-жена природен серум за коса за оштетена и сува коса 150мл./5oz. Свеж
Био-жена природен серум за коса за оштетена и сува коса 150мл./5oz.

Биожена природен серум за коса за оштетена и сува коса 150мл. / 5oz Биожена природна коса серум лецитин и хм�

DEN 1.00
Златни серуми Ултра око оживее плус, 17 грама, розова Свеж
Златни серуми Ултра око оживее плус, 17 грама, розова

Под подмачкување на серумот за очи Одговара на секој вид кожа Затегнува и крева контура на очите...

DEN 122.88
Медискин 7 Дневен Хијалуронски серум за Дотерување 30 мл Свеж
Медискин 7 Дневен Хијалуронски серум за Дотерување 30 мл

7 дневно дотерување хијалуронски серумски фирми и хидрати за видливо подигнат изглед Навлажнува : Ја За�

DEN 2160.00
Хелена Рубинштајн Реверзис Реверзис Глобален старечки крем за антидот, сурконоцентрит на очите, 0,5 унца Свеж
Хелена Рубинштајн Реверзис Реверзис Глобален старечки крем за антидот, сурконоцентрит на очите, 0,5 унца

Се одликува со бестежинска, сензорна, која ја треска кожата Содржи екстракт од Еделвејс и домашни ќелии

DEN 2398.88
Земјата На Кожата Супер Овошје Лубеница Хидратантен Сочен Серум, 2.03 мл Свеж
Земјата На Кожата Супер Овошје Лубеница Хидратантен Сочен Серум, 2.03 мл

Доживејте го чувството На Супер Овошје Лубеница Низ Целиот Серум што веднаш ги хидрира и освежува лицет

DEN 320.00
Трускин Супер Ц Дуо Со Ц Плус Супер Серум И Витамин Ц Хидратантна Крема Свеж
Трускин Супер Ц Дуо Со Ц Плус Супер Серум И Витамин Ц Хидратантна Крема

НАВЛАЖНУВАЧКИ КРЕМ ЗА ВИТАМИН Ц овој кадифен, кремаст лосион ја ублажува силната, стабилна доза На Вита

DEN 2.33
Клинички пресврт Забрзан серум за обнова од 50 мл суштина за нега на кожата Свеж
Клинички пресврт Забрзан серум за обнова од 50 мл суштина за нега на кожата

Забрзајте го процесот на метаболизам и ревитализација Ја враќа кадифената мазност на кожата додека отк

DEN 784.00