Генијалност Трио 3-во-1 Кабриолет Бебе Високо Столче, Дете Стол И Јадење Засилувач Седиште-Флора Еднорогот

Генијалност Трио 3-во-1 Кабриолет Бебе Високо Столче, Дете Стол И Јадење Засилувач Седиште-Флора Еднорогот

DEN 846.40

Свеж

Достапно.

Неуредните јадачи не одговараат На Триото За Генијалност 3-Во-1 висок стол лесен чист дизајн; вклучува безбеден послужавник за миење садови, подлога и ремени за седишта што се перат во машина и рамка за лесно бришење. 3 режими на растење со мене : претворете го столчето за столче во горниот засилувач во седиште за мали деца; кога се користи како засилувач и стол за мали деца, може да седи две деца одеднаш!. Столот за хранење ги одржува малите безбедни со ремени со 5 точки и подлога за седишта за да ги одржуваат бебињата и малите деца удобни; одговара на бебиња од 6 месеци до мали деца до 50 килограми. Неутрална сива рамка дизајнирана да се вклопува со вашиот домашен декор; малите девојчиња или момчиња ќе ги сакаат слатките розови детали За Флората модата Еднорог. Фиока без бпа; целосна висока столица собрани димензии 32.2 "х 21.6 " х 42.1"; за расклопување отстранете ја подлогата за седиштата, ременот и ремените од рамката. Децата растат брзо и Генијалноста Трио 3-во-1 Високо Столче расте со нив. Секој сантиметар е дизајниран да ви помогне да го освоите времето за јадење додека напредува од прскање пире до пребирливи јадења. Овој кабриолет висок стол старее од столче со целосна големина и засилувачко седиште до столче за мали деца. Преносливиот висок стол има тркала, така што е лесен за движење кога не се користи. Како што расте бебето, оваа столица направена од сето тоа се претвора во засилено седиште за трпезариска маса. Чистењето на кујната е ветре со материјали за бришење и послужавник за миење садови. Лесно отстранете ја подлогата за седиште што може да се пере во машината и ременот и ремените што се перат во машината. И како што се шири вашето семејство, може и тоа. Кога се користи како засилувач и стол за мали деца, може да седи две деца во исто време. Слатките розови детали ќе им се допаднат на секое девојче или момче и сивата рамка се вклопува со вашиот домашен декор. Дајте му на бебето седиште на масата што ќе се промени исто колку и неговите пупки за вкус.

Избор на клиенти

Шефот Капетан Стол Во Црн Винил Свеж
Шефот Капетан Стол Во Црн Винил

Класичен традиционален стил Рачно нанесена индивидуална месинг глава за нокти Традиционална завршниц�

DEN 0.33
Флеш мебел комерцијално одделение од сребро метал во затворено столче Свеж
Флеш мебел комерцијално одделение од сребро метал во затворено столче

Галванизиран челик / пластика Увезени Наредете шик аранжман за јадење со овој метал стол за јадење во за

DEN 2192.00
Иновации за трговска марка Seубовен стил Двоен камп Чаир, 40 L x 22 W x 31,5 H, полиестер, црно Свеж
Иновации за трговска марка Seубовен стил Двоен камп Чаир, 40 L x 22 W x 31,5 H, полиестер, црно

100% полиестер Челична рамка мери 40 "W x 22" L x 31,5 "Севкупна висина Кампниот оган со тој специјален некој Лесн�

DEN 2.67
S'more Ultralight Aluminum Hige Camping Charding Chare за возрасни, преклопни столици за ранец со потпирач за глава, лесен камп Свеж
S'more Ultralight Aluminum Hige Camping Charding Chare за возрасни, преклопни столици за ранец со потпирач за глава, лесен камп

Ултралејт и удобно : S'More Ultralight High Camping Charding со потпирачот за глава е изработено од рамка за алуминиумска �

DEN 2.67
Aigear Portable Camping стол лесен склопувачки столици челична рамка со странична мрежа за градење за пешачење пикник -плажа Свеж Попустот
Розева Аморе Тафтувано Копче Акцент Рака Стол, Јаглен Свеж
Розева Аморе Тафтувано Копче Акцент Рака Стол, Јаглен

Воведување на фотелја за колекција Розева Аморе, оваа рачно изработена фотелја се одликува со ситно нав

DEN 2159.84
Несо Столици За Плажа 2 Пакување | Водоотпорен Со Ремен За Рамо И Џеб За Лизгање | Набори Тенки Свеж
Несо Столици За Плажа 2 Пакување | Водоотпорен Со Ремен За Рамо И Џеб За Лизгање | Набори Тенки

Платно НЕСО ЧАИР ПАКЕТ од 2 (Аква Фрондс) Направен за на отворено, Вашиот Стол Несо тежи 4,3 килограми со ши

DEN 2.33
Грако Дуодинер Длкс 6-во-1 Столче, Хамилтон Свеж
Грако Дуодинер Длкс 6-во-1 Столче, Хамилтон

6 Фази На Растење Од Детско Столче До Седење 2 Деца Одеднаш Фаза 1 : Детско Столче Со Лежалка Од 3 Позиции ј�

DEN 2.67