В.&засилувач; НАСМЕВКА Момчиња Девојки Памучна Облека, Лесен Дете Маскирана Мека Унисекс Бањарка За Деца 3-14 Години

В.&засилувач; НАСМЕВКА Момчиња Девојки Памучна Облека, Лесен Дете Маскирана Мека Унисекс Бањарка За Деца 3-14 Години

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

памук. Затворање на вратоврската. Машинско Перење. МЕК МАТЕРИЈАЛ-бањарката за момчиња е изработена од висококвалитетен 100% памук, кој е пријателски за кожата, мек, удобен и има силна апсорпција на вода, без никаква штета на кожата на детето. Не е лесно да се намали. КЛАСИЧЕН СТИЛ - оваа памучна наметка за момчиња има два џебови, совршена за чување работи. Џебовите обезбедуваат и топлина за рацете на децата. В. ГРИН момчиња памучните наметки имаат ремени, така што не мора да се грижите дали лесната наметка ќе се лизне, тоа ќе обезбеди доволно безбедност. Дизајнот со качулка може да ја спречи главата на вашите деца да настине. ИЗБРАНИ БОИ-облеките со качулка за момчиња се достапни во 8 прекрасни бои. Изберете ја вашата омилена боја од Сива, Морнарица, Маслинесто Зелена, Кралска Сина, Црвена, Бела, Светло Розова и лаванда. Боите никогаш нема да исчезнат дури и по неколку перења. СОВРШЕН ПОДАРОК - оваа детска памучна облека за момчиња има различни големини за избор, погодна за момчиња и девојчиња на возраст од 3-14 години. Ова е суштински избор за совршен подарок за деца во претстојниот Ден на Децата или роденден. ПЕРЕЊЕ-ви препорачуваме да ја измиете момчето памучна наметка пред да ја користите за прв пат за да ја направите вашата бањарка помека и поудобна. Исто така, ве молиме измијте на ниска температура и измијте со слични бои.

Избор на клиенти

Деца Деца Момчиња Девојчиња Со Качулка Крпа Бањарка Тоалета Памук Тери Пешкир Меко Влечење 7-13 Години Свеж
Деца Деца Момчиња Девојчиња Со Качулка Крпа Бањарка Тоалета Памук Тери Пешкир Меко Влечење 7-13 Години

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Памук Затворање на вратоврската...

DEN 3.00
Приказна За Играчките На Дизни Бојс Наметка Вуди Свеж
Приказна За Играчките На Дизни Бојс Наметка Вуди

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Деца Дизни Приказна Приказна Облека...

DEN 0.67
Tronex 5800Chemo повеќеслојни хемо -наметка, отпорна на течност и хемикалии, целосна покриеност, мека сина боја Свеж
Tronex 5800Chemo повеќеслојни хемо -наметка, отпорна на течност и хемикалии, целосна покриеност, мека сина боја

Целосен фронт, долги ракави, врски со половината, плетени манжетни и целосен грб за целосно покривање...

DEN 1102.40
Хадсон Бебе Унисекс Бебе Плишано Животно Лице Бањарка Свеж
Хадсон Бебе Унисекс Бебе Плишано Животно Лице Бањарка

100% Полиестер Увезени Затворање на вратоврската Машинско Перење Животно лице кадифен качулка бања обле�

DEN 1.00
Од Лора Девојки Спа Завиткајте Памучна Бања, Црвено-Средно Свеж
Од Лора Девојки Спа Завиткајте Памучна Бања, Црвено-Средно

100% Природен Памук Произведено во САД Или Увезено Изработена од 100% Памучна Крпа За ПлажаКако Тери Велур �

DEN 319.20
Детска Облека Со Качулка За Момчиња И Девојчиња, Микрофибер Мека Кадифен Бањарка Свеж
Детска Облека Со Качулка За Момчиња И Девојчиња, Микрофибер Мека Кадифен Бањарка

100% Полиестер Произведено ВО ТУРЦИЈА Затворање на вратоврската ]Мала Големина : (35 Години) Средна Големин

DEN 1.00
Морфору Девојки Деца Еднобојна Свиленкаста Сатенска Кимоно Наметка За Свадбена Спа Забава, Кратко Свеж
Морфору Девојки Деца Еднобојна Свиленкаста Сатенска Кимоно Наметка За Свадбена Спа Забава, Кратко

Сатен Затворање на вратоврската Миење Раце Само ОДЛИЧНИ ДЕТСКИ ОБЛЕКИ ЗА ЗАБАВИ : Прекрасен дизајн на н�

DEN 2.67