Отворено Живеење Сончево Троседот Стол, Преголема Поместена Месечина Слободно Време Пренослив Стабилен Удобно Преклопен Стол За Кампување, Пешачење, Торба За Нос?

Отворено Живеење Сончево Троседот Стол, Преголема Поместена Месечина Слободно Време Пренослив Стабилен Удобно Преклопен Стол

DEN 1518.40

Свеж

Достапно.

Фитил 600д Катјонска Ткаенина. Е..МЕСЕЧИНАТА ЧИНИЈА ДИЗАЈН ПРЕКЛОПЕН СТОЛ, сончевата столица е широка кофа месечината форма, ergономски дизајн, обезбеди голема површина на седиштето и удобно. Направете ја вашата порелаксирана на отворено. Fbric fbric што ДИШЕ е 600d катјонско седиште од ткаенина, меко, дише и густо, целосно обложено за удобност на целото тело. Е. е. стабилна и СИЛНА .. царинска челична стабилна рамка, постабилна конструкција. Капацитет на тежина до 250 килограми. Погоден за деца и возрасни. Е-ПОШТА * ПРЕНОСЛИВ и ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ / спакувана големина 42,9 х 8,3 х 12,2 инчи. Тежи само 12 килограми. Се отвора и затвора за неколку секунди. Вклучена торба за носење со ремен за рамо за лесен транспорт и складирање. Е. + ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ;сончево месечево столче за кампување за тревник, кампување, риболов, спортски настани и други активности на отворено. Добар придружник за патување на отворено.

Избор на клиенти

ВЕЈОЈ Преклопен Мрежест Стол За Плажа На Тревникот,Тешки Преносни Столчиња За Надвор Со Тврда Рака, Ремен За Носење За Градина Свеж Попустот
Пренослив Стол за Плажа канпски За Возрасни, Лесен Стол За Кампување На Отворено Лежеше Рамен Ранец За Преклопување Стол За Свеж Попустот