УГРИН Сплитер За Слушалки 3,5 mm Aux Сплитер 2 Женски до 1 Машки Аудио И Сплитер Стерео Двоен Адаптер За Слушалки Компатибилен Со macbook iPad КОМПЈУТЕР Таблет ЛАПТОП ТВ Телеф

УГРИН Сплитер За Слушалки 3,5 mm Aux Сплитер 2 Женски до 1 Машки Аудио И Сплитер Стерео Двоен Адаптер За Слушалки Компатибилен

DEN 127.84

Свеж

Достапно.

2 Женски до 1 Машки Сплитер За Слушалки : угрин 2-Насочен аудио сплитер го дели звукот од еден извор на два излеза, што ви овозможува да поврзете слушалки и звучници со ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР/телефон/лаптоп истовремено и во голема мера помага да се намали полнењето и да се спречи оштетување на вашите уреди. Овој сплитер е добар избор кога патувате со 2 деца и сакате мир во автомобилот или авионите. Исто така е совршен за споделување видео или музика за пар на патување или дома. Исклучителен Стерео Звук : Добро конструиран, УГРИН приклучок за слушалки сплитер пренесува стерео аудио на двете женски пристаништа. Приклучокот за двојни слушалки комбинира емајлирани проводници од бакарно јадро и робусни заштитници за да го заштити аудио сигналот од пречки НА РФ, ЕМ и заземјување за време на преносот и да обезбеди несмален стерео звук. Надградена Издржливост : UGREEN 3,5 mm Y сплитер кабел е изграден да трае вечно. Обвивките од алуминиумска легура се спротивставуваат на корозијата и обезбедуваат оптимален квалитет на звукот. Произведен од еволуиран најлон со плетенка, Кабелот за Разделување од 3,5 мм поминува 10000+ тестови за свиткување и е доволно силен за да издржи секаков пресврт, влечење и заплеткување. Двонасочен Сплитер Aux : аудио сплитерот од 3,5 мм може да се користи и за поврзување телефон и лаптоп со истите слушалки/звучници. УГРИН 2-Насочен Aux Сплитер е совршен за споделување слушалки/звучник/звучна лента со два уреди. Уредни т земете многу простор или предизвикувајте неред во патната торба. Компактен и лесен дизајн е идеален за патувања или возење со авион.

Избор на клиенти

ЛИНКСИНГ УСБ приемник За Xbox компјутер контролер Безжичен Безжичен Контролер Адаптер Нови Свеж
ЛИНКСИНГ УСБ приемник За Xbox компјутер контролер Безжичен Безжичен Контролер Адаптер Нови

Пластика Функција 1,100% нови и висок квалитет 2 Татко На Xbox One Windows 10 автоматски го препознава и можете дире

DEN 1195.20
OneTak NEMA TT-30P до 6-50R 120V 30 AMP 10 AWG 3 PRONG MALE MALE DOW 3 PRONG FEMALE FEMALE REST RV заварувач на кабелот за напојување Свеж
OneTak NEMA TT-30P до 6-50R 120V 30 AMP 10 AWG 3 PRONG MALE MALE DOW 3 PRONG FEMALE FEMALE REST RV заварувач на кабелот за напојување

120 V 30 засилувач 10 AWG TT30 P земјата се поврзува со 650 R земја TT30 P неутрални се поврзуваат 650 R топло TT30 P Hot Connects

DEN 422.72
Напон, меѓународен адаптер за телефонски адаптер Бразил ТБЗ Свеж
Напон, меѓународен адаптер за телефонски адаптер Бразил ТБЗ

Го поврзува модуларниот приклучок на САД RJ11 со телефонскиот приклучок во Бразил Го поврзува модуларнио

DEN 2.33
Пбкинкм Тип Адаптер Сплитер Џек Слушалки Аудио Кабел Адаптер Полнач Конвертор Свеж
Пбкинкм Тип Адаптер Сплитер Џек Слушалки Аудио Кабел Адаптер Полнач Конвертор

Долгата линија не ве спречува Нема моментална бучава кога слушате музика Силен и силен, отпорен на влеч�

DEN 2.33
Adapter Bestch AC/DC компатибилен со Sharp VL-A10 VL-A10U ViewCAM LCD Camcorder Battery Charger Свеж
Adapter Bestch AC/DC компатибилен со Sharp VL-A10 VL-A10U ViewCAM LCD Camcorder Battery Charger

Влез на светски свет : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz Заштита на безбедност : Преоптоварување на преоптоварување, над

DEN 558.40
Адаптер Gu-Tech AC компатибилен со Panasonic Lumix Digital Camera PAN0325B DMC-LC20 Дигитална камера VSK0325 DMC-LC20 DMC-LZ1 Свеж
Адаптер Gu-Tech AC компатибилен со Panasonic Lumix Digital Camera PAN0325B DMC-LC20 Дигитална камера VSK0325 DMC-LC20 DMC-LZ1

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на

DEN 143.84
SSSR 12V AC/DC Adapter for Polycom MPTZ-5 MPTZ-5N MPTZ5 MPTZ5N Eagle Eye Video Powercam Video Conferencing Camera EagleEye PN Свеж
SSSR 12V AC/DC Adapter for Polycom MPTZ-5 MPTZ-5N MPTZ5 MPTZ5N Eagle Eye Video Powercam Video Conferencing Camera EagleEye PN

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

DEN 1.00
DSTE CP-W126 AC адаптер за напојување NP-W126 Dummy Battery комплет компатибилен за Fujifilm NP-W126S, HS33 EXR, HS50 EXR, HS50EXR, Свеж
DSTE CP-W126 AC адаптер за напојување NP-W126 Dummy Battery комплет компатибилен за Fujifilm NP-W126S, HS33 EXR, HS50 EXR, HS50EXR,

Оваа единица е адаптер за наизменична струја за снабдување со напојување од снабдувањето со електрична

DEN 2.00
Guy-Tech 5V AC/DC адаптер компатибилен со Cisco Linksys WVC54GCA IP домашна веб-камера веб-камера Интернет-мониторинг безжична Свеж
Адаптер за AC/DC Parthksi за JVC Camcorder GR GR-D серија GR-D90 GR-D90U GR-D90US GR-D91 GR-D91U GR-D91US GR-DV500 GR-DV500U Свеж
Адаптер за AC/DC Parthksi за JVC Camcorder GR GR-D серија GR-D90 GR-D90U GR-D90US GR-D91 GR-D91U GR-D91US GR-DV500 GR-DV500U

Влез : AC100240 V 50 / 60 Hz Овој адаптер е сосема нов, висок квалитет што никогаш не се користи (неОЕМ, но 100% компа�

DEN 3.00
USB тип C до 3,5 mm аудио адаптер, USB C до Aux аудио -кабел за кабел, кабел за кабел за кабел, USB тип Ц до 3,5мм, адаптер Свеж
USB тип C до 3,5 mm аудио адаптер, USB C до Aux аудио -кабел за кабел, кабел за кабел за кабел, USB тип Ц до 3,5мм, адаптер

[Совршен звук] : USB C до 3,5 mm аудио адаптер, вграден Realtek / DAC чип за намалување на бучавата го процеси дигита�

DEN 79.84
Конектор за напојување на пакети Ronfen EP-5A DC DC EN-EL14 EN-EL14A DUMMY батерија USB-C кабел PD адаптер комплет Заменете Свеж
Конектор за напојување на пакети Ronfen EP-5A DC DC EN-EL14 EN-EL14A DUMMY батерија USB-C кабел PD адаптер комплет Заменете

【Compatible Models】RONFEN EP5 A DC coupler ENEL14 ENEL14 ENEL14a ENEL14a dummy battery USBC cable PD adapter kit replace EP5 A + EH5 ac power adapter, compatible with digital cameras Nik

DEN 591.84
AH-68P AC USB адаптер за полнач за батерии за CoolPix камери оригинален оригинален Свеж
AH-68P AC USB адаптер за полнач за батерии за CoolPix камери оригинален оригинален

Модел EH68 P AC адаптер Со USB кабел плус приврзаност NDS Модел EH68 P AC адаптер Со USB кабел плус приврзаност NDS...

DEN 2.67
Комплет за адаптер за напојување со ACK-E15 AC, замена DR-E15 DC Комплет за полнач за спојување за Canon EOS Rebel SL1 / 100D Свеж
Комплет за адаптер за напојување со ACK-E15 AC, замена DR-E15 DC Комплет за полнач за спојување за Canon EOS Rebel SL1 / 100D

Влезен напон во светот : AC 100 ~ 240 V 16 ~ 24 VA, 50 ~ 60 Hz; Излез : DC 7 Замена ACKE15 Адаптер за напојување на AC на AC на AC е �

DEN 255.84
Микроскоп 23,2 Мм 30мм Адаптер, Метал Издржлив 30мм Окулар Адаптер Црн Лесен За Камера В/ЦС Порта Свеж
Микроскоп 23,2 Мм 30мм Адаптер, Метал Издржлив 30мм Окулар Адаптер Црн Лесен За Камера В/ЦС Порта

Компактна Форма : не зафаќа простор и лесен за носење кога излегувате Разумен Дизајн : Лесен за инсталир�

DEN 3.33
0.35 X 0.5 X 0.63 0.8 X 1X 1.2 X Фокусирачки Микроскоп C Монтирање Адаптер Тринокуларен Микроскоп Намалување На Објективот CCD Свеж
Адаптер за напојување со AC за AC за Nikon Coolpix L100 L120 L310 L330 L810 L820 L830, Замена за EH-67, американски приклучок Свеж
Адаптер за напојување со AC за AC за Nikon Coolpix L100 L120 L310 L330 L810 L820 L830, Замена за EH-67, американски приклучок

Влез : 100240 V AC Излез : 5 V, 2 A Наменето за Nikon Coolpix L100, L120, L310, L330, L810, L820, L830 Замена за адаптер за AC / батерија на Nik

DEN 1.67
АЦЕ СТАКЛО 8067-18 Стакло Директно Адаптер, 25, 45/50 Заеднички, 19 Мм Дијаметар Свеж
АЦЕ СТАКЛО 8067-18 Стакло Директно Адаптер, 25, 45/50 Заеднички, 19 Мм Дијаметар

#25, Произведено во САД 45 / 50 Заеднички 19мм Дијаметар Самоусогласување, лубрикант слободен Тефлонски Труб

DEN 1505.60
Адаптер MARG AC/DC за ELMO Document Camera CO-10 EV-200 HD-80XG HV-100XG P10 P100 P100N P10S P30 P30HD P30S TT-12I 12V 3A кабел Свеж
Адаптер MARG AC/DC за ELMO Document Camera CO-10 EV-200 HD-80XG HV-100XG P10 P100 P100N P10S P30 P30HD P30S TT-12I 12V 3A кабел

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 1596.80