АРЕМОД Огледало За Трепки, Отстранливи Трепки Огледало Големо Квадратно Рачно Огледало За Убавина Од Нерѓосувачки Челик Огледало За Забна Шминка За Додатоци За Тр

АРЕМОД Огледало За Трепки, Отстранливи Трепки Огледало Големо Квадратно Рачно Огледало За Убавина Од Нерѓосувачки Челик Огледало

DEN 79.84

Свеж

Достапно.

Може да се стерилизира на висока температура.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата што е прикажана на сликите. Може да ги задоволи вашите потреби за напредок во продолжувањето на трепките, совршен за професионален техничар за трепки да ги гледа сите детали за трепките на вашите клиенти, како и да набудува лице и уста за салон за убавина и стоматологија.Во споредба со малите забни ретровизори, ретровизорите за трепки се совршено големи и обликувани за да ја видат точноста и квалитетот на трепките, тоа е добар асистент за продолжување на трепките.Огледалото на Трепките може да се користи за проверка на положбата, аголот на екстензиите на трепките и празнините во шминката. Преносливо контролно огледало за продолжување на трепките. Моден изглед, дизајниран со боја на виножито, овозможувајќи ви да создадете совршени лажни трепки. Објективот за продолжување на трепките е покриен со заштитна фолија, која се откинува при употреба. Огледалото на Рачката има голем дел од огледалото на правоаголникот за да ги види сите области што не постои невидено место во видното поле. Огледалото За Убавина има мала тежина и долга рачка од нерѓосувачки челик која е удобна за ракување и употреба. €Голема Големина Правоаголник Огледало Нашиот ова огледало за трепки е дизајнирано со зголемување на површината на огледалото, што може да ви овозможи широк поглед на линијата на трепките со големина 2,2 инчи во должина,1,42 инчи во ширина. Рачката за држење на раката што не се лизга е удобна за држење и лесна за ракување и употреба. ●Површина На Огледало Што спречува магла, Површината На огледалото е мазна не-магла, што може да ви обезбеди висока дефиниција и јасно набудување за поудобно калемење на трепките.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата што е прикажана на сликите. ●Цврста Рачка отпорна На лизгање ● огледалото за убавина има мала тежина и долга рачка од нерѓосувачки челик што е удобна за ракување и употреба. Огледалото За Убавина има мала тежина и долга рачка од нерѓосувачки челик која е удобна за ракување и употреба.

Избор на клиенти

Комплет за Трепки со магнетски Ајлајнер, водоотпорен комплет за лажни трепки Лесен За нанесување шминка за жени Свеж
20 пара црвена цреша човечка коса Лажни трепки „Изберете го вашиот избор од 20 пара“ - Моќен гаџет Свеж
20 пара црвена цреша човечка коса Лажни трепки „Изберете го вашиот избор од 20 пара“ - Моќен гаџет

Понудата не вклучува #WSP, #DW, #102 и #605 Стилови на стилови Изберете 20 пара трепки со црвена цреша (не можете д

DEN 2.33
Примамливи Трепки Со Волумен На Кралска Круна/Класични Трепки Д или Ц навивам 0,03 мм / 0,05 мм / 0,07 мм / 0,15 мм / 0,20 Мм Свеж
Лесни трепки за вентилатори и екстензии на трепките Премиум сингл | Дебелина од 0,05-0.07мм | Должина од 8-16мм | Заврши за Свеж
Кутија за Пакување трепки од хартија Кутии За Трепки Пакување 10мм-25мм Трепки Случај Рефус Свеж
Кутија за Пакување трепки од хартија Кутии За Трепки Пакување 10мм-25мм Трепки Случај Рефус

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

DEN 3.00
МАГЕФИ 30 Парчиња Кутија За Пакување Трепки, Празни Кутии За Трепки Кутија За Трепки Пакување Сјајна Хартија Кутија За Складирање Свеж Попустот
Втора Кожа Трепки Сајури боку02 За Стрели В Ф-04Е/докомо ДФЈ04Е-АБВХ-199-К036 Свеж
Втора Кожа Трепки Сајури боку02 За Стрели В Ф-04Е/докомо ДФЈ04Е-АБВХ-199-К036

Гаранцијата на производителот не може да се примени Производител Број На Модел : DFJ04 EABWH199K036 Arrowsvf04 E / docomo �

DEN 1.33