Хексагон Мермер Послужавник За Бања Суета Накит, Парфем, Ситници, Црн Мермер Служат Послужавник, Бања Контра Фиока, Декоративни Послужавник

Хексагон Мермер Послужавник За Бања Суета Накит, Парфем, Ситници, Црн Мермер Служат Послужавник, Бања Контра Фиока, Декоративни

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

?100% ПРИРОДЕН МЕРМЕР : фиоката За шестоаголен мермер Тивегуд е рачно изработена од 100% природен мермер од занаетчии. Со целосно природни материјали, текстурата на секој производ е уникатна, а производот што го добивате може да биде малку поинаков од сликата. ?ПОЛИРАЊЕ НА РАЦЕТЕ : Деликатна текстура, рачно полираната површина е светла како огледало, нема потреба да се грижите за безбедноста на работ на производот. Со шест гумени влошки на дното, за заштита на масата и спречување на лизгање на декоративниот послужавник. ?ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : овој послужавник за суета од мермер може да ви помогне да организирате уредно и лесно да пристапите до вашиот парфем, козметика, шишиња со лосиони, тоалети и накит, помагајќи ви подобро да управувате со вашиот простор и да го одржувате просторот чист. ?СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Во Зависност од вашите различни потреби, овој украсен послужавник одговара на мијалникот, масичката, масичката за суета во бањата, ноќната маса, масата за кујнски мијалник и други места што ги сакате. ? ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН : луксузниот модерен дизајн го прави да изгледа природно насекаде во вашата куќа. Како класична модерна декорација на домот, тоа ќе биде одличен подарок за членовите на семејството на родендени, пријатели, забави, Божиќ или како секојдневно изненадување. ?100% ПРИРОДЕН МЕРМЕР : фиоката За шестоаголен мермер Тивегуд е рачно изработена од 100% природен мермер од занаетчии. Со целосно природни материјали, текстурата на секој производ е уникатна, а производот што го добивате може да биде малку поинаков од сликата. ?ПОЛИРАЊЕ НА РАЦЕТЕ : Деликатна текстура, рачно полираната површина е светла како огледало, нема потреба да се грижите за безбедноста на работ на производот. Со шест гумени влошки на дното, за заштита на масата и спречување на лизгање на декоративниот послужавник. ?ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : овој послужавник за суета од мермер може да ви помогне да организирате уредно и лесно да пристапите до вашиот парфем, козметика, шишиња со лосиони, тоалети и накит, помагајќи ви подобро да управувате со вашиот простор и да го одржувате просторот чист. ?СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Во Зависност од вашите различни потреби, овој украсен послужавник одговара на мијалникот, масичката, масичката за суета во бањата, ноќната маса, масата за кујнски мијалник и други места што ги сакате. ? ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН : луксузниот модерен дизајн го прави да изгледа природно насекаде во вашата куќа. Како класична модерна декорација на домот, тоа ќе биде одличен подарок за членовите на семејството на родендени, пријатели, забави, Божиќ или како секојдневно изненадување. Оваа декорација на мермерни послужавници е изработена од висококвалитетен природен мермер, кој е цврст и издржлив. Различни од евтини смола или пластични коцки. Овој декотативен послужавник е погоден за украсување, прикажување и складирање на разни предмети. додадете луксузен допир во вашата бања, кујна, трпезарија или кој било простор во вашиот дом.

Избор на клиенти

Qlazo Swivel Barber Salon Styling, салон за убавина за убавина стол бербер салон за убавина спа -стилска опрема фризер стоар Свеж
Qlazo Swivel Barber Salon Styling, салон за убавина за убавина стол бербер салон за убавина спа -стилска опрема фризер стоар

Изработено од тешка цврста должност челична рамка и висококвалитетна пумпа за нозе со основна плоча од

DEN 1108.80
Lucleag 100pcs starвезда во форма на везени закрпи, starвездено железо на закрпи мини starвездени закрпи starвездени закрпи, Свеж
БЛУ С91| 2022 | 3-Дневна Батерија | Отклучено | 6.5 Целосен HD+ Дисплеј | 64/3GB | Тројна Камера | Американска Верзија | Американска Свеж
Мода НА Момчето МИНИДОРА Камо Дуксер Со Целосен Патент Јакна За Улична Облека За Млади Свеж
Мода НА Момчето МИНИДОРА Камо Дуксер Со Целосен Патент Јакна За Улична Облека За Млади

100% памук Затворање на патент Белешка За големина : Ова Е азиска големина која е помала од големината НА С

DEN 639.68