Bluetooth 5.0 Автомобил Комплет, AUX Bluetooth Адаптер За Автомобил Со Земјата Јамка Изолатор На Бучава За Handsfree повици И Музика Стриминг, Глас Асистент, Автомобил Bluetooth Адаптер

Bluetooth 5.0 Автомобил Комплет, AUX Bluetooth Адаптер За Автомобил Со Земјата Јамка Изолатор На Бучава За Handsfree повици

DEN 463.84

Свеж

Достапно.

●Повик Без раце●вградениот микрофон на адаптерот за автомобили bluetooth ви овозможува да остварувате повици без раце додека возите, дизајнот на комплетот за автомобили Без Раце исто така лесен за употреба музички контроли.Функцијата за активирање глас може да ги ослободи вашите раце за да обезбеди безбедно возење и лесно патување. `+Автоматско Вклучување И Автоматско Поврзување Овој Комплет За Автомобили Bluetooth ќе се вклучи автоматски кога ќе го стартувате автомобилот, а потоа автоматско поврзување со последниот спарен уред(проверете дали Bluetooth На вашиот паметен уред е вклучен пред да го вклучите приемникот). Можете да се поврзете со аудио системи за автомобили без Bluetooth, домашно аудио, старомодни звучници и жични слушалки преку AUX 3,5 mm опремени со bluetooth аудио адаптер за да уживате во безжичната музика во секое време и повторно да ја разбудите употребата на не-Bluetooth уреди. ●Изолатор На јамка За заземјување ● Го Вклучи овој изолатор за аудио бучава нагоре и веднаш ќе го извади зуењето/потпевнувањето/статиката од аудио системот на вашиот автомобил/радио/домашно стерео/звучници. Уживајте во вашата чиста и јасна музика!. ●Двојна Врска● адаптерот за bluetooth на автомобилот може да се поврзе со два уреди Bluetooth во исто време, што е погодно за вас лесно да ја префрлите и репродуцирате омилената музика на двата паметни уреди, намалувајќи ја досадната работа на исклучување и повторно поврзување. Брендот Смоф е решен да создаде електронски производи кои ги решаваат малите проблеми во вашиот живот. Доколку производот има некакви квалитетни или оперативни проблеми, слободно контактирајте го нашиот 24-часовен онлајн професионален тим за услуги по продажбата и ние ќе ви го дадеме најзадоволителното решение. Поправете го ресиверот на најдобрата позиција на автомобилот. Поврзете го приемникот СО приклучокот AUX на стерео системот на автомобилот. Поврзете го приемникот со полначот на автомобилот. Спарете го приемникот на вашиот паметен уред. Прилагодете го радиото на автомобилот ВО РЕЖИМ AUX. Брзо Притискање : Одговорете Или Прекинете повик. Долго Притиснете : Одбијте повик. Двоен печат : Повторно Бирајте го последниот повик. Делот на приемникот доаѓа со магнетна основа за монтирање што треба да се затегне на вашиот телефон. И аудио приемникот автоматски ќе се вклучи кога ќе го стартувате автомобилот, а потоа автоматски ќе се синхронизира со последниот поврзан телефон (Забелешка : ве Молиме проверете дали Bluetooth на вашиот телефон е вклучен пред да го стартувате автомобилот). Ако сте доживеале бучава во позадина, само приклучете го аудио кабелот на производот во една порта на изолаторот, а потоа користете го единствениот аудио кабел од 3,5 мм за да ја поврзете другата порта на изолаторот со влезот НА ВАШИОТ автомобил. Мултифункционално Копче : . АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ И АВТОМАТСКО ПОВРЗУВАЊЕ.

Избор на клиенти

Dreamsoft Creations Satin Sheet, Soft & Silky 6 PC Slib Slests Slest for Moys and Girls, одлично за бебе со коса и кожа, розова Свеж
Dreamsoft Creations Satin Sheet, Soft & Silky 6 PC Slib Slests Slest for Moys and Girls, одлично за бебе со коса и кожа, розова

Мерки 52 "L x 28'''W x 8'''H Совршено вклопуваат повеќето стандардни душеци за креветчиња Секој сатен креветче д

DEN 0.67
PCIe Gen4 U.2 до M.2 NVME адаптер Свеж
PCIe Gen4 U.2 до M.2 NVME адаптер

PCIE Gen4 U.2 (SFF8639) до M.2 NVME Адаптер Карактеристики : M.2 NVME во U.2 (SFF8639) Претворете го вградениот конектор SFF8639, PinOu

DEN 1.67
Лоза на лозја женска шарена кошула Санкати Шеп Свеж
Лоза на лозја женска шарена кошула Санкати Шеп

92% полиестер, 8% спандекс Увезени Затворање на патент Машинска миење Класична кошула од овцилозјето вино

DEN 2.33
Господар заклучување M50XD магнум со тешки не'рѓосувачки челик со таблички со клуч Свеж
Господар заклучување M50XD магнум со тешки не'рѓосувачки челик со таблички со клуч

Внатрешен и отворен катанец со клуч; Максималниот безбедносен катанец со тврда октагонална борокарбид�

DEN 1.00
3Д филамент за печатач PLA 1.75mm 1kg/2.2LBs за 3Д соединение со висока јачина на печатач Свеж
3Д филамент за печатач PLA 1.75mm 1kg/2.2LBs за 3Д соединение со висока јачина на печатач

Големина : 1,75мм + / 0,05мм PETG јаглеродни влакна : 220 240 PLA јаглеродни влакна : 190 210 Внатрешен дијаметар : 56мм...

DEN 3.33
Beoub тешка должност за капење Мат преносен бејзбол мекобол Вклучен домашен чинија за удирање во душеци за кутии Turf Matt Non-Slip Свеж Попустот
Студиото на Роман Josephозеф АД. Свеж
Студиото на Роман Josephозеф АД.

Исклучителни детали : Од колекцијата на ренесансата Josephозеф, оваа бројка на основата е прекрасно деталн

DEN 3.33
Алергија на удар на желби, 1 fz Свеж
Алергија на удар на желби, 1 fz

Алергија Нестимулирачки НДнеселтирачки Традиционални југозападни билки за поддршка на здрав респират

DEN 0.33
Von Duprin 996KDTM26D 996K-DT-M US26D 98 и 99 серија Dummy Knob Trim Свеж
Von Duprin 996KDTM26D 996K-DT-M US26D 98 и 99 серија Dummy Knob Trim

Погодни и прифатливи опции за тела на вратата Завршете ги координатите лесно со водовод и осветлување...

DEN 4489.92